reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Dziewczyny 😍ja już po wizycie, według usg 6+2 , dzidzia jest z serduszkiem, którego na tym sprzęcie na nfz jeszxe nie było można posłuchać. Pierwszy raz na nfz i taki stres, bo nie jest to jednak wizyta jak prywatna eh...ale najważniejsze, że ok😁zaskoczyli mnie zwolnieniem od dzisiaj...ale mam w wywiadzie dwa wczesne poronienia i kazała mi się oszczędzać, nie było dyskusji. Trzymam kciuki za wasze wizyty😍😍😍
 
reklama
Ostatnio gdzieś czytałam, że na samym początku nie powinno się słuchać serduszka, dopiero w kolejnych tygodniach, wiec moze dlatego?
Wrzucajcie fotki USG, dla tych przed wizytą będą pomocne :)

Dziewczyny, mam dziś bardzo nieprzyjemny ból piersi... do tej pory tylko jak dotykałam to bolały - więc nie dotykałam ;) a teraz siedze w pracy i nie moge się skupić bo mnie bolą, parzą całe piersi i sutki. No wściekne się. Czy jakieś okłady można? jak sobie ulżyć? w pracy pewnie nie bede kombinować ale w domu z chęcią :p
Dodatkowo - cera jak u nastolatki, pryszcz na pryszczu a mam 34 lata, ale cerę problematyczną :p ale to nie boli i jest nie groźne więc olewam... ;) tylko te cycki....
 
Ostatnio gdzieś czytałam, że na samym początku nie powinno się słuchać serduszka, dopiero w kolejnych tygodniach, wiec moze dlatego?
Wrzucajcie fotki USG, dla tych przed wizytą będą pomocne :)

Dziewczyny, mam dziś bardzo nieprzyjemny ból piersi... do tej pory tylko jak dotykałam to bolały - więc nie dotykałam ;) a teraz siedze w pracy i nie moge się skupić bo mnie bolą, parzą całe piersi i sutki. No wściekne się. Czy jakieś okłady można? jak sobie ulżyć? w pracy pewnie nie bede kombinować ale w domu z chęcią :p
Dodatkowo - cera jak u nastolatki, pryszcz na pryszczu a mam 34 lata, ale cerę problematyczną :p ale to nie boli i jest nie groźne więc olewam... ;) tylko te cycki....
Spróbuj kompresy multimam, super ulga :D pomagały mi przy karmieniu na początku, teraz chyba też się skuszę, bo mnie sutki parzą, a przy karmieniu to już w ogóle 😂

Chciałam się zapisać na 23.06 na usg, ale mój lekarz pierwszy termin ma dopiero 27.06 😫 będzie wtedy wg OM 7+4, nie wiem, czy tyle wytrzymam 😂
 
Dzięki, sprobuję :)
Ja w ogole, od 'nastego' roku życia bałam się i do tej pory boje sie karmienia piersią. Mam tak nadwrazliwe sutki że ich lekkie trącenie koszulką czy stanikiem powoduje ogromny dyskomfort, aż mnie prąd przechodzi do samego kręgosłupa i następuje spięcie całego sutka do rozmiarów nie za dużego paznokcia 🤪

Co do usg ja tez się nie moge doczekać, tyle, że ja sie boje bo raz miałam pozamaciczną :( Ale jestem dobrej myśli, bo wszystko jest inaczej niż wtedy.
Do 27 to jeszcze kupa czasu - wytrwałości życzę :D
 
A byłaś już u lekarza?
Tak,dal na betę i dziś skierowanie na usg. Ja będę prowadzić ciążę i na nfz i prywatnie więc na razie byłam u tego na nfz,prywatnie do mojego lekarza mam na 5 lipca dopiero termin. No i prywatnie wizyta 350zl więc kasy trochę poleci na same wizyty stąd decyzja o lekarzu na nfz aby chociaż za pobrania badań nie płacić.
 
Dzień dobry, witam się i ja! Przyznam wam, ze czytam was od samego początku z nadzieja, ze uda mi się dołączyć ❤️ Nadzieje już straciłam, kiedy na początku miesiąca robiłam testy i wyszły negatywne, ale ku mojemu zaskoczeniu wczoraj zobaczyłam dwie kreski! W 60 dc! Dzisiaj leciałam już na bete, sprawdzę przyrost i umawiam się do ginekologa. Mam już 11miesieczna córkę, szykujemy się do imprezy roczkowej 🤭 najlepsze jest to, ze nie wiem który u mnie tydzień ciąży 🧐 obecnie nie mam żadnych objawow, chociaż martwię się zanikiem pokarmu, bo jestem KP. Będę się odzywać w miarę możliwości, buziaki 😘
 
Ja np nie miałam w ogóle pokarmu . Moj pokarm z obi piersi to 5 ml 🤣 to gdzie by się to najadła . I teraz chyba tez tak będzie ogólnie mam bardzo małe piersi może od tego ? 🤷‍♀️
 
Byłam dzisiaj u lekarza i mamy serduszko! Ale... mamy też krwiaka. Czy któraś ma/miała taka sytuację? Trochę się przestraszyłam bo oczywiście zapytać musiałam co jeśli się nie wchłonie...
Ja mam krwiaka ale właśnie czekam w kolejce do ginekologa i zobaczę co moj mi powie mam nadzieje ze zrobi usg i zobaczę serduszko ❤️
 
reklama
Do góry