reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Jak u was z apetytem? Bo u mnie średnio 😕 choć mdłości prawie ustąpiły ,tak z apetytem nadal nie wróciłam na swoje tory. Na mięso patrzeć nie mogę, na słodycze też chociaż przed ciążą je kochałam 🤭😂 lekarz niezbyt zadowolony, że schudłam pół kilo w 3 tyg ale co zrobić 🤷
W sumie mam normalny apetyt w ciągu dnia. Nie zauważyłam żebym jadła wiecej. Ale najgorzej w nocy. Jak zjem za wcześnie kolację to kolo 2-3 budzę się głodna i nie sposób zasnąć, ale wtedy zjadam albo jogurta albo owoca. Próbowałam pic wodę ale to nic nie pomaga a miałam wrażenie że jeszcze gorzej 😂
Od niczego mnie nie odrzuciło jak narazie i do niczego nie mam specjalnego pociągu 😂
 
W sumie mam normalny apetyt w ciągu dnia. Nie zauważyłam żebym jadła wiecej. Ale najgorzej w nocy. Jak zjem za wcześnie kolację to kolo 2-3 budzę się głodna i nie sposób zasnąć, ale wtedy zjadam albo jogurta albo owoca. Próbowałam pic wodę ale to nic nie pomaga a miałam wrażenie że jeszcze gorzej 😂
Od niczego mnie nie odrzuciło jak narazie i do niczego nie mam specjalnego pociągu 😂
Też póki co nie mam żadnych zachcianek 😂
 
Wypustek płciowy? Co to znaczy? 🤭 lekarz jeszcze nic nie mówił o płci 🙂
na tym etapie i dziewczyna i chłopiec mają wyrostek płciowy, ale jest on skierowany pod innym kątem gdy jest to chłopiec a pod innym gdy dziewczynka. Na podstawie kąta tego nachylenia lekarz ustala płeć malca. Ale jest to bardziej wiarygodne ok 12/13 tc
 
Jak u was z apetytem? Bo u mnie średnio 😕 choć mdłości prawie ustąpiły ,tak z apetytem nadal nie wróciłam na swoje tory. Na mięso patrzeć nie mogę, na słodycze też chociaż przed ciążą je kochałam 🤭😂 lekarz niezbyt zadowolony, że schudłam pół kilo w 3 tyg ale co zrobić 🤷
Obiad jem normalnie, ale na śniadanie i kolacje od kilku dni jedyne ci mogę zjeść to kromka z serem żółtym 😄 wędliny zaczęły mi okropnie śmierdzieć, myślałam ostatnio, ze coś się zepsuło w lodówce, a to był tylko zapach wędlin 😅 teraz otwieram lodówkę z zatkanym nosem, żeby mnie nie ciągnęło na wymioty. I odrzuciło mnie od słodyczy, już chyba z miesiąc nie jem, już nawet lody nie przejdą, tylko te bez cukru mogą być. Za to owoce mimo, ze słodkie to wchodzą bez problemu 🙂
 
na tym etapie i dziewczyna i chłopiec mają wyrostek płciowy, ale jest on skierowany pod innym kątem gdy jest to chłopiec a pod innym gdy dziewczynka. Na podstawie kąta tego nachylenia lekarz ustala płeć malca. Ale jest to bardziej wiarygodne ok 12/13 tc
Dziękuję 🙂 za 2 tyg na prenatalnych może już coś więcej powie 😁
 
Jak u was z apetytem? Bo u mnie średnio 😕 choć mdłości prawie ustąpiły ,tak z apetytem nadal nie wróciłam na swoje tory. Na mięso patrzeć nie mogę, na słodycze też chociaż przed ciążą je kochałam 🤭😂 lekarz niezbyt zadowolony, że schudłam pół kilo w 3 tyg ale co zrobić 🤷
Ja co zjem, to jest mi niedobrze. Od dwóch dni wieczór wymioty, tak jakby mi coś zaszkodziło. Nie mam na nic ochoty, to się u mnie zmienia z dnia na dzień. Chociaż wczoraj zjadłam u szwagierki zupę pomidorową ze świeżych pomidorów i chyba dziś muszę ugotować, bo to jedyna potrawa na jaką miałam wczoraj ochotę. Dziś robię polędwicę w sosie śmietanowo- musztardowym z kopytkami i buraczki, ale w sumie bardziej obiad pod dzieci, bo chyba nie mam ochoty 🤔
 
Obiad jem normalnie, ale na śniadanie i kolacje od kilku dni jedyne ci mogę zjeść to kromka z serem żółtym 😄 wędliny zaczęły mi okropnie śmierdzieć, myślałam ostatnio, ze coś się zepsuło w lodówce, a to był tylko zapach wędlin 😅 teraz otwieram lodówkę z zatkanym nosem, żeby mnie nie ciągnęło na wymioty. I odrzuciło mnie od słodyczy, już chyba z miesiąc nie jem, już nawet lody nie przejdą, tylko te bez cukru mogą być. Za to owoce mimo, ze słodkie to wchodzą bez problemu 🙂
To mamy podobnie, mi też owoce bardzo smakują 😋
 
reklama
Wypustek płciowy? Co to znaczy? 🤭 lekarz jeszcze nic nie mówił o płci 🙂
Bo jeszcze trochę za wcześnie na "diagnoze" ale myślę że z tym sprzętem za 2 tygodnie powinno już się wyjaśnić więcej 😀
 

Załączniki

  • Screenshot_20220718-114951_Google.jpg
    Screenshot_20220718-114951_Google.jpg
    177,3 KB · Wyświetleń: 76
Do góry