reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Dzień dobry, jak u Was samopoczucie?
U mnie drugi dzień trochę lepiej, ale jeszcze nie tak jakbym chciała 🙈
Prenatalne mam umówione na 4.08, będzie 12+4, może już dowiemy się kto mieszka w brzuchu.
Czy któraś tak jak ja rezygnuje z pappy?
Ja nie robiłam . I stwierdziłam ze nie będę robić . Doszłam do wniosku ze przecież gdyby dziecko było by chore to i tak go nie usune . A na usg gdyby było coś nie tak to i tak bym się dowiedziała . Ale wyszło wszystko ok lekarz mi wszystko pokazywał . A z tego testu i tak się nie dowiem czy dziecko może mieć autyzm jak córka .
 
Ja nie robiłam . I stwierdziłam ze nie będę robić . Doszłam do wniosku ze przecież gdyby dziecko było by chore to i tak go nie usune . A na usg gdyby było coś nie tak to i tak bym się dowiedziała . Ale wyszło wszystko ok lekarz mi wszystko pokazywał . A z tego testu i tak się nie dowiem czy dziecko może mieć autyzm jak córka .
Dokladnie mam to samo zdanie.
Nawet ostatnio lekarz próbował mnie przekonać ale nic mu to nie dało.
Ja bede miała 2 usg jedno na nfz drugie prywatnie i obydwa bez Pappy.
 
Dziewczyny czy już królują u was jakieś zdecydowane smaki ?
Słodko? Ostro? Słono?
U mnie zdecydowanie na ostro jeśli coś jem np kebab musi być ostry,do kanapek specjalnie kupiłam pokrojone w plasterki papryczki jalapenio, do każdej zupy dodaję pieprzu i chilli😱
Żelki już mi nie smakują,za to sernik z Brownie z biedry wciągam nosem i jagodzianki.
Po szpitalu od wczoraj apetyt powrócił 😁
 
reklama
Dziewczyny czy już królują u was jakieś zdecydowane smaki ?
Słodko? Ostro? Słono?
U mnie zdecydowanie na ostro jeśli coś jem np kebab musi być ostry,do kanapek specjalnie kupiłam pokrojone w plasterki papryczki jalapenio, do każdej zupy dodaję pieprzu i chilli😱
Żelki już mi nie smakują,za to sernik z Brownie z biedry wciągam nosem i jagodzianki.
Po szpitalu od wczoraj apetyt powrócił 😁
A ja właśnie nie mam na nic konkretnego smaku. Ani na słodkie ani kwasne. Nic takiego ani nic takiego czegoś kiedyś nie jadłam a teraz bym jadla
 
Do góry