reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
@Paulina9303 ja też polecam bebetto my mieliśmy Holand bardzo duża gondola córka długo jeździła w niej ,bo późno siedziała . My mieszkamy na wsi i amortyzacja mega. Teraz pewnie też będę szukać bebetto

A jeśli chodzi o mdłości to męczą mnie dalej szczególnie wieczorami i do tego mega wzdęcia aż w nocy się wybudzam . Dodatkowo czuje taki dziwny posmak w ustach i chyba od tego też mi nie dobrze .
Wczoraj mialam okazję podotykac tego bebetto, ale inny model. Co mi się podobało to właśnie ta amortyzacją, jest super miękki. Z minusów to mówili rodzice, że problemy są czasami z wymontowywaniem gondoli, potrafi się zacinać, plus jak jechałam nim to te przednie opony trochę mało skrętne, trzeba włożyć trochę sily w pchanie. Porównujac ten aspekt to cybexa koleżanki to pozostaje daleko z tyłu. Test na kostce takiej betonowej, takiej jak na chodniku. Oni byli sedanem BMW starszą i się zmieścili z wózkiem, także nie jest tak źle.
 
Wczoraj mialam okazję podotykac tego bebetto, ale inny model. Co mi się podobało to właśnie ta amortyzacją, jest super miękki. Z minusów to mówili rodzice, że problemy są czasami z wymontowywaniem gondoli, potrafi się zacinać, plus jak jechałam nim to te przednie opony trochę mało skrętne, trzeba włożyć trochę sily w pchanie. Porównujac ten aspekt to cybexa koleżanki to pozostaje daleko z tyłu. Test na kostce takiej betonowej, takiej jak na chodniku. Oni byli sedanem BMW starszą i się zmieścili z wózkiem, także nie jest tak źle.
Ja mam teraz cybex talos. Rozważ ten model, jeśli masz ciężkie tereny :)
 
A ja dziś znów nie mam mdłości, aż głupie myśli przychodzą do głowy. Może trochę wrócić dla świętego spokoju:)
Ja tez ostatnio mam mniejsze mdłości w sumie. Ale już nie myślę o tym. Skoro tak jest to tak ma być. Widocznie dzidzius daje nam odpocząć troszkę 😂 a potem wroci ze zdwojoną silą
 
Ja tez ostatnio mam mniejsze mdłości w sumie. Ale już nie myślę o tym. Skoro tak jest to tak ma być. Widocznie dzidzius daje nam odpocząć troszkę 😂 a potem wroci ze zdwojoną silą
Nie wróci :) te objawy mijają pod koniec 1 trymestru, A my już jesteśmy tak daleko. Bardzo rzadko zdarzają się mdłości przez całą ciążę, potem może czasami lekko ale to już nie powinno być takie intensywne jak w pierwszych tygodniach, Info od mojego lekarza
 
Nie wróci :) te objawy mijają pod koniec 1 trymestru, A my już jesteśmy tak daleko. Bardzo rzadko zdarzają się mdłości przez całą ciążę, potem może czasami lekko ale to już nie powinno być takie intensywne jak w pierwszych tygodniach, Info od mojego lekarza
Ale ja mam dopiero 10 tydzień to jeszcze trochę do końca 1 trymestr mam 😂
 
Ale ja mam dopiero 10 tydzień to jeszcze trochę do końca 1 trymestr mam 😂
No ale to nie jest tak że dokładnie do końca 1 trymestru bite 12 tygodni musi być zle, poprawa jest stopniowa, teraz będziesz miała mdłości parę razy w tygodniu a potem już 1 albo 2, nie jest tak że moja 12 tydzień i od razu jak ręką odjął 😀 przynajmniej u mnie tak było, tak samo zaczęła się poprawa od około 10 tygodnia, nawet pisałam tutaj na forum
 
No ale to nie jest tak że dokładnie do końca 1 trymestru bite 12 tygodni musi być zle, poprawa jest stopniowa, teraz będziesz miała mdłości parę razy w tygodniu a potem już 1 albo 2, nie jest tak że moja 12 tydzień i od razu jak ręką odjął 😀 przynajmniej u mnie tak było, tak samo zaczęła się poprawa od około 10 tygodnia, nawet pisałam tutaj na forum
No też prawda. Czasem męczy mniej, czasem wiecej a potem właśnie powoli mija. Chyba że któraś ma pecha i ja męczy całą ciążę 🤷‍♀️
 
reklama
U nas kwestia zakupów dla dziecka czy wybór wózka mąż pozostawił mi. Co do wózka stwierdził,że to i tak ja większości będę nim jeździć w tygodniu więc mam wybrać sobie taki jaki mi pasuje i się podoba. Wiec postawiłam na Mutsy.
Całą wyprawkę też mam sobie skompletować on bedzie placil i dźwigał siaty lub paczki z paczkomatu😁
Owszem będę go podpytywać,ale znając życie uslysze jak ci się podoba to kup🤣
Jedynie prosił aby wózek nie był biały a mi się tak bardzo biale wózki podobaja😍🤣
 
Do góry