reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

kochana 50km to jest standard dla osób z mniejszych miejscowości. Nie wszystkie mieszkamy w dużych miastach gdzie dobrych lekarzy jest na pęczki. Ja tez dojeżdżam 50km i powiem szczerze, że teraz to jest luksus bo klinikę miałam 300km od domu. A, że wszystkie zabiegi są rano regularnie musieliśmy wyjeżdżać z domu np. O 4 rano 😬
ja do szpitala też będę miala trochę dalej ,ale nie aż tak . Najważniejsze,że lekarz dobry. Lepiej dojechać i czuć się bezpieczniej
 
reklama
kochana 50km to jest standard dla osób z mniejszych miejscowości. Nie wszystkie mieszkamy w dużych miastach gdzie dobrych lekarzy jest na pęczki. Ja tez dojeżdżam 50km i powiem szczerze, że teraz to jest luksus bo klinikę miałam 300km od domu. A, że wszystkie zabiegi są rano regularnie musieliśmy wyjeżdżać z domu np. O 4 rano 😬
Rozumiem. Ja ogólnie jestem ze wsi w Polsce ale w promieniu 20 km są 2 miasta i tam są dobrzy ginekolodzy
Dlatego mnie zaciekawilo
 
Heloł! Miałam się odezwać po wczorajszej wizycie, ale praktycznie od razu pojechałam na zakupy i nie było czasu Was nadrobić 😀
Mój bobus rośnie idealnie, serduszko bije 🥹❤️ Mam ogromna nadzieje, ze to corka! Trzymam kciuki za wasze jutrzejsze wizyty 🤩
 

Załączniki

  • 20C4ECFC-8BA2-423E-BDF8-C3D9378797C5.jpeg
    20C4ECFC-8BA2-423E-BDF8-C3D9378797C5.jpeg
    830,3 KB · Wyświetleń: 57
Dzisiaj z tego szczęścia kupiłam taki komplecik. Nie było nic na długi rękaw ale bardzo lubię DISNEYA🤷‍♀️😁
 

Załączniki

  • IMG-20220713-WA0008.jpeg
    IMG-20220713-WA0008.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 56
Znajome w moim wieku miały normalny wynik, tylko u mnie źle to wyszło. Z kolei dwie inne mialy ryzyko pośrednie, a inna jedna 1:75 chyba. Żadna nie miała tak słabego wyniku jak ja. Po tamtym razie powiedziałam sobie, że najpierw robię sanco i potem zastanowię się co dalej.
wiek ma duży wpływ, ale nie tylko. Ryzyko wyliczane jest statystycznie. Pomiary wprowadza się do programu, który razem z informacjami o nas wylicza to ryzyko. Wiec tak naprawdę najważniejsze jest to czy wyniki mieszczą się w normie, bo reszta to statystyka. I wbrew pozorom nawet 1:75 to tak naprawdę tylko 1 chore dziecko na 75 zdrowo urodzonych mino identycznego wyniku
 
reklama
Ja się już nie mogę doczekać prenatalnych. Mam za tydzień w czwartek. 2 dni temu przeżyłam mega stres a teraz moj facet ma focha i traktuje mnie jak powietrze. Nie wiem co mam ze sobą robić... psychicznie to masakra. Nie odzywa się do mnie. Poszedl sobie teraz na spacer z psem nie wiem gdzie. Jak można tak traktować kobietę która nosi jego dziecko?
Przepraszam że się żalę ale męczę się i nie że taki długotrwały stres może mieć rzeczywiście zły wpływ ☹
 
Do góry