reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Ja moim rodzicom od razu powiedziałam jak zrobiłam test bo jestem z nimi bardzo blisko. Teściom powiedzieliśmy tydzień później. Rodzeństwo wie i moi dziadkowie bo moja babcia ma nowotwór i zaraz operacje. Chciałam żeby miała po co się staraz, żeby zobaczyć prawnuka od pierwszej wnuczki.

Ja jestem już na l4 a jestem w 6tyg. Jutro 7 tydzień Według aplikacji. Sprzedaje auta i nie chce się denerwować planami sprzedażowymi itp. Auta się nie sprzedają już tak a plany rosną.u mnie wszyscy
 
reklama
My oficjalnie staramy się od 10 lat Anię oficjalnie z 13-14, więc jak tylko zrobiłam test , wysłałam do bratowej przyjaciolki, szwagierek a rodzicom powiedziałam na drugi dzień , u mnie wie już cała rodzina i wszyscy są w szoku bo już nas w temacie rodzicielstwa skreślili.
 
Mam tak samo jak zaganmag, że teraz brzuch płaski, a zazwyczaj przed okresem był delikatnie "ciążowy".
Mnie dopadły w nocy mdłości, wcale spac nie mogłam, i zaczyna się chyba odrzucanie od jedzenia. Ogólnie jakoś słabo czuje się ostatnie dni. I jak trochę pochodzę to od razu boli mnie brzuch, a najbardziej boli w krzyżu.
Ja nawet 10 min przy zlewie w jednej pozycji nie ustaje tak mnie krzyż piecze, a 1h spaceru to max
 
Czy Wasi partnerzy/mężowie też tak zwariowali? Mój narzeczony oszalał🙈 wczoraj to nawet stwierdził, że nie będziemy się kochać do momentu kiedy lekarz jasno nie powie, że możemy... ale nie mam zakazu🤦‍♀️ nie spodziewałam się, że taki będzie 😅
Mój od razu zakazał mi pić kawę( i tak pił e mało) bo stwierdził ze to grozi stanem przedrzucaekowym😝 a ja się go pytam co to k... A jest ten stan😛 chyba się więcej naczytał niz ja
 
Lekarka powiedziała żeby się tym progesteronem nie przejmować, ale mam zakaz współżycia i jakiegokolwiek przemęczenia. Dobiło mnie to. Nie widać nawet pęcherzyka, a ja już mam leżeć i pachnieć. A to całe 9 miesięcy przede mna... 😢😢😢 Jeszcze nie wiem co robić z pracą. Chciałam do 3 miesiąca pracować, żeby nie zapeszyć. A ona mówi, że pasuje żebym już wzięła bo pracuje 8 godz dziennie siedząc rpzed komputerem, a to też mega wysiłek...
A ja zaczęłam oglądać włóczki dziecięce na necie , marzy mi się ślicznyny kocyk na drutach i milion innych rzeczy, a że lubię to robić to upiekę 2 pieczenie na jednym ogniu. Świetnie pożera wolny czas. Niestety moje 1 hobby- ogródek- już musiałam odpuścić ku uciesze mojej mamy😁
 
Hej dziewczyny 😊 dołączam do was. Co prawda na wizycie potwierdzającej jeszcze nie byłam, ale testy dają jasno do zrozumienia, ze coś tam się zagnieździło 🤩 wg moich obliczeń to będzie jakoś 6 tydzień. Mieszkam w Niemczech i pierwsza wizytę mam dopiero za 2,5 tygodnia nad czym strasznie ubolewam. Macie już jakieś objawy oprócz braku miesiączki ?? Ja się strasznie boje, ze to jakaś ciąża pozamaciczna, bo oprócz braku miesiączki to nie mam żadnych objawów. W pierwszej ciąży miałam chyba wszystkie możliwe bardzo szybko.
U mnie pierwszym objawem była obsesyjna ochota na lody jagodowe🙃 drugim brak miesiączki i równolegle z drugim ból sutków
 
reklama
Do góry