reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Rozmiar piersi nie determinuje ilości pokarmu, chociaż może być tak, że w małych piersiach jest mało tkanki gruczołowej która produkuje mało pokarmu. Ja mam 65E, a pokarmu było może 50ml z obu piersi, jak odciągałam 😅
Ja to się zastanawiam co to u mnie będzie z tymi cycami jak ja przezd ciąża miałam DD
 
reklama
18:15 mam lekarza… ale stres a jednocześnie ekscytac

kochana prwnie masz lepszy dzień. No i nie chwal dnia przed zachodem, różnie może być!

Dzień dobry, powiedzcie czy Wy też macie takie dziwne sny? Pamietam w poprzedniej ciąży miałam to samo i wiele dziewczyn stąd też 🤣
Poza tym chyba pójdę wcześniej na jakieś usg, bo wczoraj w nocy sobie wkręciłam pozamaciczną 😌 cały dzień jest super, cieszę się i w ogóle, a potem jest noc i jakieś czarne myśli mnie dopadają… niby nie planowana, ale już się nakręciłam, może niepotrzebnie :(

Edit: usg mam w piątek, wtedy będzie 6+1, wiec pewnie będzie już coś widać. Nie musi być serduszka, tylko uspokoić się chciałam, ze jest w dobrym miejscu :D
 
kochana prwnie masz lepszy dzień. No i nie chwal dnia przed zachodem, różnie może być!

Dzień dobry, powiedzcie czy Wy też macie takie dziwne sny? Pamietam w poprzedniej ciąży miałam to samo i wiele dziewczyn stąd też 🤣
Poza tym chyba pójdę wcześniej na jakieś usg, bo wczoraj w nocy sobie wkręciłam pozamaciczną 😌 cały dzień jest super, cieszę się i w ogóle, a potem jest noc i jakieś czarne myśli mnie dopadają… niby nie planowana, ale już się nakręciłam, może niepotrzebnie :(

Edit: usg mam w piątek, wtedy będzie 6+1, wiec pewnie będzie już coś widać. Nie musi być serduszka, tylko uspokoić się chciałam, ze jest w dobrym miejscu :D
Ja się kilka dni temu obudziłam jak ktoś do mnie mówił że mój syn będzie miał na imię Jambo
 
Ja się martwiłam, że mnie prawy jajnik cały czas boli i nic więcej, to dzisiaj lewy zaczął 😂 i jak jeszcze rano czułam się świetnie, tak teraz mnie zmogło, nawet fale lekkich mdłości mnie złapały 🥲 korzystam z drzemki córki, leżę i odpoczywam, mimo ze sterta prania do złożenia i zmywarka do załadowania 🙈
Ja ostatnie 2 tygodnie robię 2 drzemki godzinne 2 ciągu dnia, bo w nocy co godzinę wstaje sikać 8 się nie wysypiam 🙃
 
Tak myślałam bo tak było zazwyczaj, że tylko USG a na wizytę do lekarza. Teraz wygooglałam tą panią i to normalny lekarz ginekolog, więc może przy ciążowych USG jest inaczej i może coś podpowie. Ale ja czuję że już po wszystkim. Każdy jeden objaw minął, w 'głowie' też jakoś inaczej. Najważniejsza informacja to żeby zarodek był w macicy, a nie poza nią. Trzeciej laparoskopii nie zniosę.
Kochana ja miałam kilka razy laparoskopię i histeroskopie, faktycznie okrutna sprawa, nie dlatego że boli tylko dlatego że jak się budzisz to nie wiesz co w tobie zostało.
 
reklama
U nas też wszyscy najbliżsi już wiedzą, robiłam test jak byliśmy na tydzień u moich rodziców i nie dałam rady ukryć emocji, a skoro moi rodzice już wiedzieli, no to teściowej też wypadało powiedzieć. Potem powiedzieliśmy dziadkom, a potem poszło dalej. Ja akurat nie miałam żadnych oporów przed powiedzeniem, bo nawet gdyby coś poszło nie tak, to nie uważam, że powinnam robić z tego tajemnicę (ale oczywiście rozumiem osoby, które wolą poczekać). Ja jutro idę do pracy, bo szef chciał porozmawiać o moim powrocie po macierzyńskim. Głupio mi trochę mówić, że jednak nie wrócę... będzie wyglądało, jakbym celowo zaplanowała ciążę tak, żeby nie wracać. Niby nie muszę się nikomu tłumaczyć, ale mam bardzo w porządku firmę i nie chciałam ich stawiać w takiej sytuacji.
Zgadzam się z tobą we wszystkim co napisałaś, pozdrawiam
 
Do góry