reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
U mojego sjesta po śniadaniu (120ml, a godzinę później jeszcze 60ml i wciąż mało 🤯) i ta ręka w spodniach, żeby się trochę ugrzala 😂 takie zimne rączki dzisiaj ma, że w końcu mu niedrapki założyłam 🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-04-09-11-47-26-377_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-04-09-11-47-26-377_com.miui.gallery.jpg
    227,8 KB · Wyświetleń: 87
Też mam tego pajaca, chyba nawet rozmiar 56, ale te z Lidla ciuszki duże są, jednak i tak powoli za mały mu się robi, a co założę, to zaraz pobrudzi i nie mogę się nacieszyć 🙈
My praktycznie wszystko na malucha mamy używane bo za szybko wyrastają z tego dzieci, żeby kupować nowe 🤭 ale kojarzę że ten pajac to właśnie lupilu z lidla. Jak widać na zdjęciu też już cały brudny i ulany po nocy 🤷 przebraliśmy się dopiero po sesji
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-04-09-11-56-19-869_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-04-09-11-56-19-869_com.miui.gallery.jpg
    345,4 KB · Wyświetleń: 81
My praktycznie wszystko na malucha mamy używane bo za szybko wyrastają z tego dzieci, żeby kupować nowe 🤭 ale kojarzę że ten pajac to właśnie lupilu z lidla. Jak widać na zdjęciu też już cały brudny i ulany po nocy 🤷 przebraliśmy się dopiero po sesji
A to nawet nie zwróciłam uwagi, że brudny 🤭 mój to najbardziej lubi szybko pobrudzić te ładniejsze ciuszki 🤦‍♂️ my w sumie sami też za dużo nie kupowaliśmy, część po dzieciakach siostry, a resztę dostaliśmy od rodziny 🙈 są rzeczy, których ani razu nawet nie założył 🤷
 
Ja wrocilam ze spaceru, wieje tak ze głowę urywa. 😂Na drugi spacer dzis juz nie ide
My się dopiero wybieramy, ale ten wiatr straszny, zamarznę pewnie 🙈
No masakra, przez okno ładnie słonecznie u nas, ale jak się wyjdzie to już nie jest tak pięknie🤦‍♀️ Ja to już marzę o tym, żeby było cieplutko i żeby nie trzeba było tak tych dzieci ubierać grubo😅
 
My się dopiero wybieramy, ale ten wiatr straszny, zamarznę pewnie 🙈
Ja to mam taki patent jak jest zimno na dworze, wychodzę z małym na podwórko to grzeje się w samochodzie a wózek stoi przy drzwiach 🙈 my też się właśnie wybieramy na spacerek 🙂
 

Załączniki

  • IMG_20210409_134043.jpg
    IMG_20210409_134043.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 78
reklama
Do góry