reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A nie wiem czy podzialalo 🤣 fakt ze jest chyba troszke lepiej ostatnio ale mysle ze to bardziej przez odciaganie. I wczoraj wlasnie po 2,5h niekarmienia lewa odciagnelam z niek jakies 60ml, z prawej moze z 10 ale dopiero co karmilam. W kazdym razie mysle ze przez to odciagnie szybciej mi sie biust napelnia. A i ja jestem spokojniejsza bo mam dla malej zapas mleczka zrobiony na moja nieobecnosc. W kazdym razie czekaja na mnie jeszcze 3 buteleczki tak wiec dzisiaj relaksu ciag dalszy 😁 testujemy 😁 duzo dziewczyn poleca.
Ja dzisiaj z takimi pelnymi sie obudzilam 😁nakarmię zaraz malutka a resztę odciagne, musze zapasik zrobić. Jutro matka ma wychodne 😋😂 najgorsze, ze mloda katar dostala 😥😥
 
reklama
A oto mój chomiczek nocą❤
 

Załączniki

  • Screenshot_20210409-080631_Gallery.jpg
    Screenshot_20210409-080631_Gallery.jpg
    157,8 KB · Wyświetleń: 92
A tu moja pyza 🥰. Ma 6 tygodni, coraz częściej się uśmiecha i wydaje odgłosy najczęściej jest to aaaaaaaaa 😅. Nie mam wagi wiec nie wiem ile aktualnie waży, za tydzień idziemy na szczepienie to się dowiemy ;)
Piękny uśmiech 😍 ja swojego nie potrafię uchwycić jak się uśmiecha, bo do aparatu robi się bardzo poważny ☺️
 
reklama
Do góry