reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No faktycznie spory, większy od naszego chociaż u nas też był dość widoczny. Ale jak widzisz że się powoli wchłania to dobrze 🤪 a kawaler super jest, kocham takie puculowate dzieci 🤗🤗🤗
 
reklama
A tu moja pyza 🥰. Ma 6 tygodni, coraz częściej się uśmiecha i wydaje odgłosy najczęściej jest to aaaaaaaaa 😅. Nie mam wagi wiec nie wiem ile aktualnie waży, za tydzień idziemy na szczepienie to się dowiemy ;)
 

Załączniki

  • IMG_20210408_225216.jpg
    IMG_20210408_225216.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 101
Tu bym jeszcze z mezem ustalila ile dokladnie go karmicie. Ciezko ustalic ilosc karmien jesli nie wiesz ile jest dodatkowych... a mysle ze jednak mozna dzieciaczka przyzwyczaic do zbyt duzycj porcji 🤔 ale mysle ze dobrze robi ze dokarmia - ja bym tez nie ograniczala jesli dziecko chce jesc. Tylko Ty musisz wiedziec tez ile maly je.
Racja. My kazdą dawkę mm zapisujemy z godziną na tablicy na lodowce i jest jasne.
 
reklama
@Tola90 i jak tam Twoja kraina mleka po karmi? 😁Moje piersi rano jakieś wieksze😂
A nie wiem czy podzialalo 🤣 fakt ze jest chyba troszke lepiej ostatnio ale mysle ze to bardziej przez odciaganie. I wczoraj wlasnie po 2,5h niekarmienia lewa odciagnelam z niek jakies 60ml, z prawej moze z 10 ale dopiero co karmilam. W kazdym razie mysle ze przez to odciagnie szybciej mi sie biust napelnia. A i ja jestem spokojniejsza bo mam dla malej zapas mleczka zrobiony na moja nieobecnosc. W kazdym razie czekaja na mnie jeszcze 3 buteleczki tak wiec dzisiaj relaksu ciag dalszy 😁 testujemy 😁 duzo dziewczyn poleca.
 
Do góry