reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Powiem Wam dziewczyny, że ja mam termin dopiero na koniec lutego a brzuszek tez pokaźny 🙈może dlatego, ze to 3 ciąża ( podobno w każdej jest większy 😉). Ciekawe jak będę wyglądać w 9mc 😱
Pocieszający jest fakt, ze rosnę tylko w cyckach i brzuchu
 
Powiem Wam dziewczyny, że ja mam termin dopiero na koniec lutego a brzuszek tez pokaźny 🙈może dlatego, ze to 3 ciąża ( podobno w każdej jest większy 😉). Ciekawe jak będę wyglądać w 9mc 😱
Pocieszający jest fakt, ze rosnę tylko w cyckach i brzuchu
Mowisz w kazdej ciazy wiekszy moze u Ciebie tak wychodzi bo masz wieksze dzieci ja maly brzuch mam 15tydzien zaczelam😂a moje dzieci malutkie sie rodzily😊
 

Załączniki

  • photocollage_202082619416475.jpg
    photocollage_202082619416475.jpg
    332,6 KB · Wyświetleń: 105
dziękuję pięknie [emoji9] jeszcze korzystam z tego, że partner robi zdjecia i mozna fajnie w plenerze porobic, bo pozniej juz bedzie coraz zimniej i wskoczymy w swetry cieplutkie obszerne i kurtki to juz nie bedzie tak latwo na dworze o zdjecia [emoji4]

ciekawie bedzie te najpozniejsze tygodnie ciazy przechodzic w jesien/zime, bo Kornelke urodzilam w sierpniu takze calkowicie inna rzeczywistosc [emoji2]
Śliczne zdjęcia, zarówno mamusi, córusi i brzusia [emoji3590]
 
U mnie termin na 9 lutego. [emoji7] ale mam wrażenie że na tą chwilę brzuch jest nawet mniejszy jak był 2-3 tygodnie temu. Być może wtedy bardziej dokuczały mi wzdęcia[emoji1768]a na tą chwilę to nie bardzo widać że człowiek w ciąży jest [emoji2368][emoji28]
to podobnie [emoji4] ciekawe kiedy bedzie finalnie termin porodu, bo pierwsza corcia punktualnie w terminie 4 sierpnia, dlatego jestem ciekawa jak bedzie teraz [emoji3]

hah mozliwe, nasz organizm jest tajemnica i na wielkosc brzuszka ma wplye wiele kwestii nawet i pora dnia, ilosc wypitych plynow, to co jemy, geny i pewnie kazda ciaza inaczej ale ja tez jestem ciekawa jaki bedzie finalnie brzchol u mnie na koncu skoeo teraz ten 17 tydzien i juz jest okraglutki i fajny [emoji38]
 
Mowisz w kazdej ciazy wiekszy moze u Ciebie tak wychodzi bo masz wieksze dzieci ja maly brzuch mam 15tydzien zaczelam😂a moje dzieci malutkie sie rodzily😊
Może mam słabe mięśnie brzucha 😄to tez ma wpływ potem może wrzucę swój 😊, jestem grubasek i już 🤣
Moje dzieci ważyły równo po 3540 przy porodzie różniły się tylko długością wiec tak standardowo raczej
 
reklama
Do góry