reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Hello Dziewczyny! Ja wlasnie po wizycie i jestem podlamana, bo skraca mi sie szyjka. Musze lezec, a prawdopodobnie czeka mnie szew na szyjce. Czy ktoras tak miala?
 
reklama
Hej dziewczyny.
Dziecko w przedszkolu, to mam nadzieje,że trochę więcej czasu będzie żeby się więcej poudzielac. U nas powoli leci. Jesteśmy w trakcie 18 tyg 😊😊😊 za 2 tyg wizyta

@Ewq9 jak się czujesz? Wypuścili Was już z izolatorium?

@olga.1 tantum verde można stosować w ciąży.

Hello Dziewczyny! Ja wlasnie po wizycie i jestem podlamana, bo skraca mi sie szyjka. Musze lezec, a prawdopodobnie czeka mnie szew na szyjce. Czy ktoras tak miala?
Szew to nic strasznego. Brzmi okropnie,ale czasem to bardzo dobre wyjście dla ratowania ciąży. Zakłada się go jak szyjka bezobjawowo się skraca,tzn nie ma bólu brzucha, stawian a szyja po prostu jest tzw. niewydolna i się skraca,co może doprowadzić do przedwczesnego porodu. Sam zabieg jest w znieczuleniu. Narazie oszczędzaj się i leż ile możesz.
 
A ja pije :D Wino kupilismy z moim raz do kolacji ale mega niedobre. A piwo to jak wychodzę ze znajomymi wypije. Heineken mi posmakował. Chyba najlepsze z bezalkoholowych :)

Ja pije lech free marakuja i melon gdy jest okazja 😍 polecam 😀
Co do winka to znalazlam stronke z takowymi która nazywa sie bezalkoholove.com .
Musze cos wypróbować bo taka mam ochote na wino wytrawne 🤤
 
Dzięki że pytasz ;) niestety nadal nie. Dzis 35 dzień izolacji, na szczęście na piętrze w domu i z mężem. Mężowi w poniedziałek wyszedł wynik negatywny, dzisiaj rano był powtórzyć i modlę się żeby chociaż on się uwolnił. Jeszcze wczoraj wyskoczyła mi opryszczka na wardze -.- dopiero dzisiaj siostra mi dostarczyła hascovir :) ale uwierzcie że nigdy tyle nie odpoczywałam co przez ten czas [emoji16] 24.09 jestem umówiona na prenatalne i chociażby się nie wiem co działo, to pójdę ;)
Hej dziewczyny.
Dziecko w przedszkolu, to mam nadzieje,że trochę więcej czasu będzie żeby się więcej poudzielac. U nas powoli leci. Jesteśmy w trakcie 18 tyg [emoji4][emoji4][emoji4] za 2 tyg wizyta

@Ewq9 jak się czujesz? Wypuścili Was już z izolatorium?

@olga.1 tantum verde można stosować w ciąży.


Szew to nic strasznego. Brzmi okropnie,ale czasem to bardzo dobre wyjście dla ratowania ciąży. Zakłada się go jak szyjka bezobjawowo się skraca,tzn nie ma bólu brzucha, stawian a szyja po prostu jest tzw. niewydolna i się skraca,co może doprowadzić do przedwczesnego porodu. Sam zabieg jest w znieczuleniu. Narazie oszczędzaj się i leż ile możesz.
 
reklama
Dzięki że pytasz ;) niestety nadal nie. Dzis 35 dzień izolacji, na szczęście na piętrze w domu i z mężem. Mężowi w poniedziałek wyszedł wynik negatywny, dzisiaj rano był powtórzyć i modlę się żeby chociaż on się uwolnił. Jeszcze wczoraj wyskoczyła mi opryszczka na wardze -.- dopiero dzisiaj siostra mi dostarczyła hascovir :) ale uwierzcie że nigdy tyle nie odpoczywałam co przez ten czas [emoji16] 24.09 jestem umówiona na prenatalne i chociażby się nie wiem co działo, to pójdę ;)
Obyscie szybko wrócili do normalności 😉
 
Do góry