reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Jestem już wizycie u gin i konsultacji wyników pappa. Wszystko ok wg tych statystyk i lekarz nie kazał robić dodatkowych badań. Ciesze się bardzo z tego powodu chociaż wiem, ze to tylko statystki. O ile dobrze zrozumiałam pappa w przypadku „dobrych” wyników może się mylić w 5%, s Sanco tylko 0,1% ? Teraz zaczynam myślec, ze mogłam Sanco wykonać ech...
Czy ten test Sanco można wykonać i w późniejszym okresie ? Np. po polowkowym jeżeli budziłoby ono jakieś zastrzeżenia
 
reklama
Jestem już wizycie u gin i konsultacji wyników pappa. Wszystko ok wg tych statystyk i lekarz nie kazał robić dodatkowych badań. Ciesze się bardzo z tego powodu chociaż wiem, ze to tylko statystki. O ile dobrze zrozumiałam pappa w przypadku „dobrych” wyników może się mylić w 5%, s Sanco tylko 0,1% ? Teraz zaczynam myślec, ze mogłam Sanco wykonać ech...
Czy ten test Sanco można wykonać i w późniejszym okresie ? Np. po polowkowym jeżeli budziłoby ono jakieś zastrzeżenia
Zapytaj lekarza przeciez masz prawo zrobic badania jesli chcesz byc spokojniejsza😊
 
Jestem już wizycie u gin i konsultacji wyników pappa. Wszystko ok wg tych statystyk i lekarz nie kazał robić dodatkowych badań. Ciesze się bardzo z tego powodu chociaż wiem, ze to tylko statystki. O ile dobrze zrozumiałam pappa w przypadku „dobrych” wyników może się mylić w 5%, s Sanco tylko 0,1% ? Teraz zaczynam myślec, ze mogłam Sanco wykonać ech...
Czy ten test Sanco można wykonać i w późniejszym okresie ? Np. po polowkowym jeżeli budziłoby ono jakieś zastrzeżenia
Sanco i Nifty możesz wykonać w wyznaczonej placówce. Nie trzeba mieć poparcia/ zgody lekarza prowadzącego. To jest twoja decyzja. Testy mają swoje strony www. Poczytaj. Po więcej informacji najlepiej zadzwonić pod wyznaczone tam numery.
 
Poczekam do usg połówkowego, jeżeli coś wzbudzi podejrzenia zdecyduje się na taki test. Czytałam, ze można go wykonać do 24 tc, gdyby nie wiek pewnie tak dużo bym o tym nie myślała. Z drugiej strony dużo kobiet rodzi zdrowe dzieci w podobnym jak ja wieku 😉pomyśle na tym ..,
 
Dobry wieczór kobietki [emoji4]
Nie było mnie tutaj pare dni a tutaj tyle do nadrobienia, że szok [emoji85] ale to dobrze, bo bede miala co czytac [emoji4]

U nas wszystko w porzadku, zdrowko dopisuje, apetyt tez i w miare duzo mam energii takze ciesze sie, ze kolejna ciąża i taka łaskawa.

W środee na 12:40 mam upragnionã wizyte u ginekologa, na ostatniej byłam 22 lipca takze chwilka przerwy. Może dowiemy sie kto tam siedzi w brzuszku [emoji3]

Dziś mala wycieczka do Świeradowa-Zdrój [emoji4] duzo spacerowalismy i pogoda dopisala takze ciesze sie [emoji4]

Mój telefon w naprawie takze udaje mi sie mojego namawiać do robienia zdjec takze poki cieplo to mozna korzystac i bedzie pamiatka z brzuszkiem [emoji38]
IMG_20200829_190922_041.jpeg
IMG_20200829_184910_036.jpeg
IMG_20200829_190237_182.jpeg
IMG_20200829_190616_502.jpeg
IMG_20200829_185503_174.jpeg
 
Dobry wieczór kobietki [emoji4]
Nie było mnie tutaj pare dni a tutaj tyle do nadrobienia, że szok [emoji85] ale to dobrze, bo bede miala co czytac [emoji4]

U nas wszystko w porzadku, zdrowko dopisuje, apetyt tez i w miare duzo mam energii takze ciesze sie, ze kolejna ciąża i taka łaskawa.

W środee na 12:40 mam upragnionã wizyte u ginekologa, na ostatniej byłam 22 lipca takze chwilka przerwy. Może dowiemy sie kto tam siedzi w brzuszku [emoji3]

Dziś mala wycieczka do Świeradowa-Zdrój [emoji4] duzo spacerowalismy i pogoda dopisala takze ciesze sie [emoji4]

Mój telefon w naprawie takze udaje mi sie mojego namawiać do robienia zdjec takze poki cieplo to mozna korzystac i bedzie pamiatka z brzuszkiem [emoji38]
Zobacz załącznik 1169574Zobacz załącznik 1169575Zobacz załącznik 1169576Zobacz załącznik 1169577Zobacz załącznik 1169579
Ladne zdjecia❤farbowalas wloski?
 
Dobry wieczór kobietki [emoji4]
Nie było mnie tutaj pare dni a tutaj tyle do nadrobienia, że szok [emoji85] ale to dobrze, bo bede miala co czytac [emoji4]

U nas wszystko w porzadku, zdrowko dopisuje, apetyt tez i w miare duzo mam energii takze ciesze sie, ze kolejna ciąża i taka łaskawa.

W środee na 12:40 mam upragnionã wizyte u ginekologa, na ostatniej byłam 22 lipca takze chwilka przerwy. Może dowiemy sie kto tam siedzi w brzuszku [emoji3]

Dziś mala wycieczka do Świeradowa-Zdrój [emoji4] duzo spacerowalismy i pogoda dopisala takze ciesze sie [emoji4]

Mój telefon w naprawie takze udaje mi sie mojego namawiać do robienia zdjec takze poki cieplo to mozna korzystac i bedzie pamiatka z brzuszkiem [emoji38]
Zobacz załącznik 1169574Zobacz załącznik 1169575Zobacz załącznik 1169576Zobacz załącznik 1169577Zobacz załącznik 1169579
O jacie ale ladny brzusio już... Na kiedy termin?
 
Jestem już wizycie u gin i konsultacji wyników pappa. Wszystko ok wg tych statystyk i lekarz nie kazał robić dodatkowych badań. Ciesze się bardzo z tego powodu chociaż wiem, ze to tylko statystki. O ile dobrze zrozumiałam pappa w przypadku „dobrych” wyników może się mylić w 5%, s Sanco tylko 0,1% ? Teraz zaczynam myślec, ze mogłam Sanco wykonać ech...
Czy ten test Sanco można wykonać i w późniejszym okresie ? Np. po polowkowym jeżeli budziłoby ono jakieś zastrzeżenia
Nieee, to nie tak. PAPPA daje 5% fałszywie dodatnich wyników, a Sanco daje 0,1% fałszywie negatywnych wyników. Jeśli PAPPA wyszedł ok, to jest nikłe ryzyko, że się pomylił, aczkolwiek to też się zdarza. Także jeśli masz usg ok, PAPPA ok, to możesz spać spokojnie.
 
reklama
Do góry