reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny czy wy też odczuwacie takie pulsujące bóle brzucha? Skurcze? 17tc, w tamtym tygodniu wizyta u gina, jest podobno wszystko dobrze. A od 2 dni takie pobolewanie brzucha przy poruszaniu się. Jakby skurcze itp. Brak plamień, boli kręgosłupa itp.
 
Dziewczyny czy wy też odczuwacie takie pulsujące bóle brzucha? Skurcze? 17tc, w tamtym tygodniu wizyta u gina, jest podobno wszystko dobrze. A od 2 dni takie pobolewanie brzucha przy poruszaniu się. Jakby skurcze itp. Brak plamień, boli kręgosłupa itp.
Ja 14 tydzień ale od wczoraj mnie może nie pobolewa tylko jakoś tak dziwnie kłuje brzuch na dole nie caly czas ale z przerwami, jak chodzę bardzie to czuję jak leżę jest lepiej trochę ale 1 raz coś takiego mam i też sie zastanawiam czy tak powinno byc...
 
Dziewczyny czy wy też odczuwacie takie pulsujące bóle brzucha? Skurcze? 17tc, w tamtym tygodniu wizyta u gina, jest podobno wszystko dobrze. A od 2 dni takie pobolewanie brzucha przy poruszaniu się. Jakby skurcze itp. Brak plamień, boli kręgosłupa itp.
ja 16 tc i tez odczuwam takie bole podczas chodzenia i wysilku, jak leze to jest ok. Na wizycie lekarz mowi ze wszystko ok, ze to więzadła🤷🏼‍♀️ nie mam tak codziennie ale np.2 dni boli a 2 dni spokoj.
 
Hej, mam głupie pytanie, ale nie mam kogo zapytać :)
Jestem w 17 tygodniu, ostatnio zaczynam odczuwać chyba ruchy dziecka, chyba bo nie wiem czy to na pewno to, to moja pierwsza ciąża. Czy wy czujecie je tak po prostu? Ja dopiero jak położę rękę na brzychu to coś pod nią wyczuwam, na początku myślałam że to jakieś bąbelki w jelitach, ale nie możliwe żeby za każdym razem to było to. Więc nie wiem czy bez położenia ręki też już powinnam coś czuć?
 
Hej, mam głupie pytanie, ale nie mam kogo zapytać :)
Jestem w 17 tygodniu, ostatnio zaczynam odczuwać chyba ruchy dziecka, chyba bo nie wiem czy to na pewno to, to moja pierwsza ciąża. Czy wy czujecie je tak po prostu? Ja dopiero jak położę rękę na brzychu to coś pod nią wyczuwam, na początku myślałam że to jakieś bąbelki w jelitach, ale nie możliwe żeby za każdym razem to było to. Więc nie wiem czy bez położenia ręki też już powinnam coś czuć?
też jestem w 17tc i pod ręką nie czuje. Odczuwam z każdym dniem takie silniejsze łaskotki :) jak poczuje raz to przed dłuższa chwile połaskocze kilka razy a potem przepływa w inne miejsce 😊
 
Hej, mam głupie pytanie, ale nie mam kogo zapytać :)
Jestem w 17 tygodniu, ostatnio zaczynam odczuwać chyba ruchy dziecka, chyba bo nie wiem czy to na pewno to, to moja pierwsza ciąża. Czy wy czujecie je tak po prostu? Ja dopiero jak położę rękę na brzychu to coś pod nią wyczuwam, na początku myślałam że to jakieś bąbelki w jelitach, ale nie możliwe żeby za każdym razem to było to. Więc nie wiem czy bez położenia ręki też już powinnam coś czuć?
Ja miałam podobne odczucia w poprzedniej ciąży i to były ruchy płodu😊na samym początku w niektórych miejscach pod delikatnym naciskiem dłoni... Takie puknięcie od środka , które z każdym dniem stawały się wyraźniejsze i już bez przykładania dłoni. Jak dla mnie to dzidzia💗
 
reklama
dziewczyny pomocy !:) czym ratować się podczas przeziębienia ? miód + cytryna już jest, mleko i czosnek też. A coś na ból gardła ?:)
 
Do góry