reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
A z mojego usg jaka płec wychodzi?
 

Załączniki

  • 0B64145B-B579-4C4C-A9B4-C962D42ABD3D.png
    0B64145B-B579-4C4C-A9B4-C962D42ABD3D.png
    412 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Hej dziewczyny :)

Witam wszystkie mamusie, ktore dopiero co dołączyly :)

@EmiliaS tak moj Dominik w year one :) 6 lat skonczy w sierpniu takze ledwie sie zalapalismy ;)

Ja mam tak, ze mam kilka dni mdlosci, potem kilka dni lepszych I tak w kółko, zreszta w pierwszym trymestrze te wszystkie objawy o niczym tak naprawde nie swiadcza, tzn nie da sie na ich podstawie albo ich braku stwierdzic jak sie ciaza rozwija, tylko usg :)

U nas bedzie dziewczynka Ania Emma :)

Zycze wszystkim milego dnia
 
Aha a co do teorii płci ze zdjeciami skanow to niestety powalam ;) znalazlam zdjecia D z 6 I 8 tyg I dziewczynka jak byk.. ;)
Takze czekamy z plcia na polowkowe dziewczyny :)
20180629_095822.jpg
20180629_095802.jpg
 

Załączniki

  • 20180629_095822.jpg
    20180629_095822.jpg
    64,5 KB · Wyświetleń: 311
  • 20180629_095802.jpg
    20180629_095802.jpg
    70,3 KB · Wyświetleń: 317
Jutro tez pracujesz?? :( O nie, a masz za to jakis dzien wolny w tygodniu? I zdradz w takim razie imie dla dziewczyny ;)
Tak, mogę sobie odebrać w ciągu miesiąca wolny dzień na tygodniu za sobotę. Ma to swoje plusy ale jedynie wolna niedziele to trochę mało :)
Jeśli chodzi o imię dla dziewczynki to nie jesteśmy zdecydowani ale podoba nam się Maja oraz Kaja :)
 
Kurczę czy któraś z Was nie ma mdłości tak jak ja? Bo wydaje mi się,że tylko ja nie mam. To znaczy ja mam wstręt do jedzenia co można podciągnąć lekko pod mdłości a co wcześniej było niespotykane,bo uwielbiam jeść ;) Ja też modlę się żeby tylko było zdrowe ale jak bym musiała wybierać to chyba chciałabym chłopaka :)
Mozesz sie tylko cieszyć ze nie masz mdlosci. Nic przyjemnego. Ja pierwsza ciąża super tylko jeden raz wieczorem mnie zmulilo a tak caly czas sie czulam jakbym w ciazy nie byla. Dopiero pod koniec zle sie czulam bo przytylam prawie 30 kg i bylo mi ciezko. Ale ogolnie super. Chodzilam tylko i mowilam ze jakie mdlosci, zle samopoczucie o co z tym chodzi :-) nie wierzylam ze mozna cos takiego miec....a tu prosze druga ciaza i wszystko inaczej. Od samego poczatku mdlosci od rana do nocy masakra jakas i caly czas sie utrzymuja i mam juz dosc. Takze ciesz sie z tego stanu niech trwa jak najdluzej.
 
Kurczę czy któraś z Was nie ma mdłości tak jak ja? Bo wydaje mi się,że tylko ja nie mam. To znaczy ja mam wstręt do jedzenia co można podciągnąć lekko pod mdłości a co wcześniej było niespotykane,bo uwielbiam jeść ;) Ja też modlę się żeby tylko było zdrowe ale jak bym musiała wybierać to chyba chciałabym chłopaka :)
Nie narzekaj Kochana:) :) ja nie miałam w ogóle mdłości, zaczęły mi się w ubiegłą niedzielę i mimo, że nie wymiotuję to wolałabym ich nie mieć. Wczoraj miałam spokój, ale dzisiaj ledwo do pracy wyszłam, teraz trochę lepiej, ale w środę np. mialam długą umowę w kancelarii i gdyby nie woda to chyba padłabym tam na miejscu...
 
Hej hej A ja mam taką senność że po 20 już śpię i wstaje o 7 i bym dalej spała.

Ja bym chciała drugą corcie. Zuzia jest najlepsza rzeczą jaką mi się w życiu przydarzyła. I ma bardzo chłopięce hobby jeździ na motorze :)

Co do imienia to Iga albo Jaś;)
 
Ale dziewczyny dużo piszecie ;)

Witam wszystkie nowe ciężarówki :)

Mnie zaczęły od paru dni mdłości łapać po południu. Wczoraj trzymało mnie chyba że 3 godziny i bałam się zrobić jakikolwiek szybszy ruch, żeby nie zwymiotowac ;) na szczęście samo przeszło.

Ja kompletnie nie mam pomysłu na imię dla chłopca. Dla dziewczynki podoba mi się Zosia, ale mężowi nie to pewnie będziemy jeszcze myśleć ;)
 
@Fanka Kadry tak jak dziewczyny piszą nie narzekaj na brak mdłości [emoji6] ja dziś od rana przytulam kibelek i niestety wolałabym tego nie doświadczać. Uciążliwe to i przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Miłego dnia!
 
reklama
Kompletnie nie umiem wyczytywać płci z tych usg, dlatego wybaczcie - nie pomogę.

Jagódka, została nam propozycja z poprzedniej ciąży.
Julek, jeśli chłopiec.
 
Do góry