reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@Fanka Kadry to tak jak u mnie... a u Ciebie który to tydzień ? Kiedy miałaś ostatnia miesiączkę ? My nie jesteśmy w podobnym tygodniu??;)
12 mają ostatnią @ :) więc niby wychodził wczoraj 6t5d ale ona mówi,ze według niej 6t0d. Już za tydzień idę do mojej ginekolog,bo wraca z urlopu i chce żeby mnie ona prowadziła to zobaczymy jak ona określi.
 
reklama
Hej kobietki ja z województwa Śląskiego, dom w Sosnowcu, ale rodzina w Warszawie. I w Warszawie też prowadzę firmę więc kursuje. Właśnie wracam z Wawy. Wczoraj miałam takie mdłości, że myślałam że umrę . Nie wiem czy Wy tak macie, ale m uczucie takiego ścisku w zoladku, że to horror. Plus senność. Mogłabym spac 24h.
Poniżej okruszek 1.5 cm z 7w6d

1z6r494.jpg

gratuluję

Minka u mnie 4ta ciąża i mam dokładnie to samo:)

Kordosiu tak bardzo mi przykro

Dokładnie tak

Karolina921 u mnie wiedzą wszyscy, bo moje samopoczucie mówi samo za siebie. Ale zawsze powtarzam, że różnie może być. To początek...trzymam za Ciebie kviuik

Pszczółka trzymam kciuki za usłyszenie serduszka. Przy

Imbir lub w naprawdę skrajnych sytuacjach Cola

Jutro witaj serdecznie ja też 35

Ja mam dwóch synów, życia bez siebie nie widza
Looo ja rzut beretem od Ciebie, bo Dąbrowa G :D !
 
Mnie to w zasadzie obojętne co będzie. Bardzo chciałam mieć synka i mam. A teraz to już nie wiem sama. Z jednej strony drugi chłopak byłoby fajnie i taniej bo mam sporo rzeczy po synu. ;-) Ale z drugiej chłopak trochę by był "konkurencją" dla mojego syna. Dziewczynka to takie status quo - najwspanialszy chłopak świata i najwspanialsza dziewczynka świata. ;-) A ubierać i tak będę pewnie na chłopczycę, bo różu nie znoszę. ;-)
A z drugiej strony to my kobiety mamy z zasady trudniej w życiu, to może lepiej chłopak... O i takie rozkminki mój ciążowy mózg produkuje. [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Mi również obojętne;) ważne, zeby w ogóle był maluch i zdrowy❤️ Ja będę się cieszyła i z chłopca i dziewczynki:-D Trochę mam stracha przed wizyta 4.07 ale mam nadzieje, ze Babelek już się pokaze❤️ Nie wiem czy powinnam już tak mówić, czy nie za wcześnie, ale mam przeczucie ze to będzie chłopiec ❤️
 
Ja tez oczywiscie mam nadzieje, ze zdrowe, ale chyba chcialabym drugiego chlopaka. Szymek ma juz 6 lat wiec raczej nie beda dla siebie juz konkurencja, a w przyszlosci mysle, ze byloby im sie latwiej dogadywac. Ja mam siostre 6.5 roku starsza odemnie i jestesmy najlepszymi przyjaciolkami teraz w doroslym zyciu.
Ale jesli bedzie dziewczynka to tez bede bardzo szczesliwa.

Macie juz jakies pomysly na ewentualne imiona??

U nas Maks i Zoja zostaly po ostatniej ciazy i nadal sa moimi faworytami :)

Milego dnia dziolchy, jak ja sie ciesze, ze to juz PIoatek i dzisiaj o 15.00 zacznie mi sie weekend :)
Zoja przepiękne imię, sama bym tak nazwała córkę, gdybym miała - ale szwagierka już ma Zojcie ;)
 
Mi również obojętne;) ważne, zeby w ogóle był maluch i zdrowy❤️ Ja będę się cieszyła i z chłopca i dziewczynki:-D Trochę mam stracha przed wizyta 4.07 ale mam nadzieje, ze Babelek już się pokaze❤️ Nie wiem czy powinnam już tak mówić, czy nie za wcześnie, ale mam przeczucie ze to będzie chłopiec ❤️
Takie przeczucia są często bardzo istotne :)
 
12 mają ostatnią @ :) więc niby wychodził wczoraj 6t5d ale ona mówi,ze według niej 6t0d. Już za tydzień idę do mojej ginekolog,bo wraca z urlopu i chce żeby mnie ona prowadziła to zobaczymy jak ona określi.
To u mnie 4dni później ;) ale tez mam wrażenie ze ciąża młodsza... jestem ciekawa czy wszystko u mnie w porządku, czy pęcherzyk rosnie Eeh a wizyta dopiero w środę :ninja2: tak się niecierpliwie :huh: jeju fajnie jakby było już widać Bąbelka ❤️✊✊ Zeby wszystko było dobrze ✊
 
To u mnie 4dni później ;) ale tez mam wrażenie ze ciąża młodsza... jestem ciekawa czy wszystko u mnie w porządku, czy pęcherzyk rosnie Eeh a wizyta dopiero w środę :ninja2: tak się niecierpliwie :huh: jeju fajnie jakby było już widać Bąbelka ❤️✊✊ Zeby wszystko było dobrze ✊
Ja miałam owulacje ok 17-19 dc więc dosyć późno i pewnie stąd ta różnica. Ja wczoraj przed wizytą myślałam,ze wyjdę z siebie tak się stresowalam czy tam się coś pojawiło :)
 
reklama
Kurczę czy któraś z Was nie ma mdłości tak jak ja? Bo wydaje mi się,że tylko ja nie mam. To znaczy ja mam wstręt do jedzenia co można podciągnąć lekko pod mdłości a co wcześniej było niespotykane,bo uwielbiam jeść ;) Ja też modlę się żeby tylko było zdrowe ale jak bym musiała wybierać to chyba chciałabym chłopaka :)

Ja nie mam mdłości... sama się dziwie bo czuje się tak nieciazowo :cool2: mam nadzieje ze wszystko dobrze, cały czas biore dupka, jedynie to trochę piersi mnie bola, no i czasem jajniki, ale tak delikatnie. Może objawy dopiero się rozkręca, kto wie:rolleyes2: mówię sobie wszystko mogę przejść byle tylko była ta moja fasolka i oczywiście zdrowa!
 
Do góry