reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Juti777 gratulacje ! Poproszę o wrzucenie tego zdjęcia z podziałem na płcie raz jeszcze :)
Semifreddo, dzięki. I proszę. :-)
tapatalk_1529526238471.jpeg
 

Załączniki

  • tapatalk_1529526238471.jpeg
    tapatalk_1529526238471.jpeg
    41,9 KB · Wyświetleń: 436
reklama
Ja muszę wyszukać pierwsze usg z synkiem i sprawdzić czy ta teoria się sprawdziła.
Choć z nim od początku miałam przeczucie że chłopak. Nawet jak mi lekarz w 13 tc mówił, że raczej na dziewczynkę, to mi to nie pasowało. I w 19 tc okazało się, że intuicja mnie nie myliła i syn pokazał rodowe klejnoty w całej krasie. ;-)
Tym razem nie mam takich przeczuć. Jednego dnia czuję że facet, a zaraz potem wydaje mi się że dziewczynka.... Dziwne. A jak u was z przeczuciami? Macie? Miałyście w poprzednich ciążach? Sprawdzały się?
 
Ja muszę wyszukać pierwsze usg z synkiem i sprawdzić czy ta teoria się sprawdziła.
Choć z nim od początku miałam przeczucie że chłopak. Nawet jak mi lekarz w 13 tc mówił, że raczej na dziewczynkę, to mi to nie pasowało. I w 19 tc okazało się, że intuicja mnie nie myliła i syn pokazał rodowe klejnoty w całej krasie. ;-)
Tym razem nie mam takich przeczuć. Jednego dnia czuję że facet, a zaraz potem wydaje mi się że dziewczynka.... Dziwne. A jak u was z przeczuciami? Macie? Miałyście w poprzednich ciążach? Sprawdzały się?
Ja tez mysle ze raz dziewczynka raz chłopak [emoji1]
Maz myśli ze dziewczynka i bardzo by tego chciał [emoji4]
 
Ja muszę wyszukać pierwsze usg z synkiem i sprawdzić czy ta teoria się sprawdziła.
Choć z nim od początku miałam przeczucie że chłopak. Nawet jak mi lekarz w 13 tc mówił, że raczej na dziewczynkę, to mi to nie pasowało. I w 19 tc okazało się, że intuicja mnie nie myliła i syn pokazał rodowe klejnoty w całej krasie. ;-)
Tym razem nie mam takich przeczuć. Jednego dnia czuję że facet, a zaraz potem wydaje mi się że dziewczynka.... Dziwne. A jak u was z przeczuciami? Macie? Miałyście w poprzednich ciążach? Sprawdzały się?
Ja czuję, że kolejna córka rośnie ;) ale w poprzednich ciążach przy bliźniaczkach byłam pewna, że będzie parka a tu psikus. Dwie dziewczynki. Z Zosią za to wiedziałam, że to na pewno córka [emoji6][emoji1]
 
Co do przeczuć. Mam przeczucia, że to dziewczynka i nie dopuszczam do siebie innej myśli, jakoś tak ;D Ale przy Mikim też byłam nastawiona na córkę i do dopiero w 28 tc wyszło na jaw, że to chłopiec (z czego w obecnej chwili się cieszę = że pierwszy jest jednak chłopiec), wtedy nie miałam takiej "presji", więc szybko ten fakt zaakceptowałam, teraz już bardzo mi zależy by jednak sen o zaplataniu warkoczy się spełnił ;) A że nie planuję trzeciego dzidziusia to czym bardziej. Dlatego też w ogóle nie interpretuję swojego zdjęcia usg, nie szukam na nich żadnych oznak, wolę usłyszeć od lekarza co Bozia dała niż samej sobie wymyślać co tam widać ;)

@Juti777 witaj i gratulacje!

@Sisinka super, że wizyta pomyślna :)
 
Wiecie co, ja pewnie sobie wkręcam... Ale dziwne uczucie przez cały wieczór czuję, takie jakby ruchy (?), za szybko na nie, to wiem, więc to musi być co innego. Ale oczywiście wydaje mi się, że to coś złego... Nie wiem skąd te przeczucia...
Poza tym to mnie brzuch dzisiaj pobolewał jak na zaparcia (ale to na pewno nie one) i czasem mnie mocniej zakłuje (dosyć mocno, ale chwilowo) to z jednej, a to z drugiej strony. Niby nie plamię ani nic, ale i tak mnie to martwi. Ale pewnie przesadzam..
 
Wiecie co, ja pewnie sobie wkręcam... Ale dziwne uczucie przez cały wieczór czuję, takie jakby ruchy (?), za szybko na nie, to wiem, więc to musi być co innego. Ale oczywiście wydaje mi się, że to coś złego... Nie wiem skąd te przeczucia...
Poza tym to mnie brzuch dzisiaj pobolewał jak na zaparcia (ale to na pewno nie one) i czasem mnie mocniej zakłuje (dosyć mocno, ale chwilowo) to z jednej, a to z drugiej strony. Niby nie plamię ani nic, ale i tak mnie to martwi. Ale pewnie przesadzam..
Nie no na ruchy to zdecydowanie za wcześnie [emoji6] ale to pewnie jelita pracują i je czujesz. A progesteron zwalnia ich pracę więc możesz mieć takie dolegliwości jak opisujesz. Najważniejsze, że nie ma plamień ni nic w tym stylu. Na pewno wszystko jest dobrze [emoji8] głowa do góry.

Ja to doszłam do wniosku, że odkąd biorę większą dawkę leków to czuję się gorzej. Wszystkie objawy są mocniejsze, jestem strasznie humorzasta.
 
Nie no na ruchy to zdecydowanie za wcześnie [emoji6] ale to pewnie jelita pracują i je czujesz. A progesteron zwalnia ich pracę więc możesz mieć takie dolegliwości jak opisujesz. Najważniejsze, że nie ma plamień ni nic w tym stylu. Na pewno wszystko jest dobrze [emoji8] głowa do góry.

Ja to doszłam do wniosku, że odkąd biorę większą dawkę leków to czuję się gorzej. Wszystkie objawy są mocniejsze, jestem strasznie humorzasta.

Jak bierzesz luteinę lub duphaston to niestety bardzo możliwe. Zarówno jedno jak i drugie to progesteron, który w głównej mierze odpowiada za ciążowe dolegliwości [emoji846]
 
Ja czułam w pierwszej ciąży ze będzie córcia i mam dziewczynkę a teraz jak wszystko będzie dobrze to podświadomość mówi mi że będzie chłopak :) aczkolwiek mąż twierdzi że mogła by być druga córcia bo prawie wszystko różowe mamy [emoji14]
 
reklama
Do góry