reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Dziewczyny, kopnijcie mnie w tyłek. Wg apki dzisiaj 5t3d , a ja mam ciągle bóle jak na okres. Nie cały czas, ale co trochę szczególne nasilają je wieczorem. :( Do tego teraz mnie mdli, słyszałyscie o miłościach wieczornych?
Ja w pierwszej ciąży cały pierwszy trymestr miałam straszne mdłości wieczorem, nie do zniesienia.
Dziewczyny spokojnie z tymi betami. Kazda przechodzi ciążę inaczej, wszystko jest napewno dobrze z maluszkami i pamietajcie ze stres im szkodzi:)
 
reklama
Dziewczyny, kopnijcie mnie w tyłek. Wg apki dzisiaj 5t3d , a ja mam ciągle bóle jak na okres. Nie cały czas, ale co trochę szczególne nasilają je wieczorem. :( Do tego teraz mnie mdli, słyszałyscie o miłościach wieczornych?

Tak słyszałyśmy!!! I to nic groźnego! :) Co wiecej niektore kobiety maja te tylko wieczorem, albo tak jak ja prawie wcale :) Raz_dwa_trzy - jak mawiała moja Siostra: "Tylko spokoj Cie uratuje" :) I tak jest! Sądzę tez, że za mocno się nad tym skupiasz tzn. nad wszystkimi swoimi dolegliwościami i uwierz mi, że te jeszcze bardziej sie wtedy nasilaja - znam to z autopsji. Tak naprawdę to 70% zalezy od Twojego umysłu i z pewnością nic Ci nie jest :) A to, że masz mdłości to ma je 70% kobiet w ciązy, czyli jest wszystko OK :)

A i jeszcze jedno: jak dostaniesz okres to dopiero bedziemy się martwić - choc wiem ze go nie dostaniesz :) ; a nawet jesli dostaniesz to tez nie koniec świata - bo czesc kobiet miesiaczkuje podczas pierwszych miesiecy ciazy (2/3) i nie jest to nic nadzwyczajnego i zagrazajacego życiu matki czy płodu. Mam nadzieje ze Cie troche uspokoilam? Tak w ogole to co się stalo, skad te watpliwości? Przeciez rano była 'moc'? :) Będzie dobrze, zobaczysz :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, kopnijcie mnie w tyłek. Wg apki dzisiaj 5t3d , a ja mam ciągle bóle jak na okres. Nie cały czas, ale co trochę szczególne nasilają je wieczorem. :( Do tego teraz mnie mdli, słyszałyscie o miłościach wieczornych?
Mnie od paru dni właśnie najmocniej mdli wieczorem.. ledwo żyje a jeszcze muszę iść pranie wywiesić:-\ Coś okropnego..
 
Dziewczyny, kopnijcie mnie w tyłek. Wg apki dzisiaj 5t3d , a ja mam ciągle bóle jak na okres. Nie cały czas, ale co trochę szczególne nasilają je wieczorem. :( Do tego teraz mnie mdli, słyszałyscie o miłościach wieczornych?
Słyszałam tylko ze mdlosci poranne to tylko teoria[emoji4] w praktyce mogq byc caly dzien lub o dowolnej jego porze. Ja jestem dziś 5+5 i zadnych mdlosci
 
Hmm cieżko powiedzieć, dlatego jakbyś zrobiła Bhcg dałoby to już jakiś obraz. Mogłaś zajść w kwietniu jednakże z tego by wynikało że podczas wizyty 8 czerwca byłby to ok 9 t.c. (gdybyś ostatnia miesiączkę miała 7/8 kwietnia) - zatem byłoby juz wszystko dokladnie widać. Widocznie dostałaś miesiaczke 1 maja (była przyspieszona; choć i mogło to być plamienie implantacyjne, bo nawet by się pokrywało - zatem musisz sobie przypomniec jak wygladało Twoje krwawienie z 1 maja). Wątpie jednak by ginekolog tak się pomyliła tzn. że nic by nie widziała.

Możesz zrobic dla spokoju bhcg - pokaze Ci ktory tydz. i łykaj kwas foliowy :) Ja witamin nie biore - bo sadze ze mam zbilansowana diete + w 4 tyg ciazy miałam db wyniki :)
Megi ale jesteś obcykana uspokoilam się trochę czekam na wt wizyte
 
Ale wy dużo skrobiecie na forum, choćbym chciała to nie dam rady każdej odpisać :)

Tak jak piszecie, stres w niczym nie pomaga, szkodzi tylko, spokojnie, wszystko będzie dobrze dziewczyny! :)

@Oleczka331 ładny brzuszek! Zdradzę Wam, że ja mam taki i bez ciąży, także myślę, że szybciej jak za miesiąc-dwa jeszcze nie będzie widać, że jestem w ciąży.

@raz_dwa_trzy mnie też do tej pory boli jak na okres. Mdłości póki co (i tfu tfu) nie mam. Ale sobie dzisiaj przypomniałam, że z Mikim mi się pojawiły dopiero dzień po pierwszej wizycie usg, a tą miałam wtedy w równym 6 tc, także jeszcze mnie mogą dopaść.
 
Dziewczyny...ja mam mdłości cały dzień...jadłowstręt. Jem tylko suchy chleb, bo na nic nie mam ochoty, jak tylko pomyśle ze musze cos zjesc to mam ochote wymiotowac. Tragedia, jestem załamana, a na pokładzie 3 latek
 
Dziewczyny...ja mam mdłości cały dzień...jadłowstręt. Jem tylko suchy chleb, bo na nic nie mam ochoty, jak tylko pomyśle ze musze cos zjesc to mam ochote wymiotowac. Tragedia, jestem załamana, a na pokładzie 3 latek
Współczuję mnie też strasznie mdli A corka ma energii za 10ciu jem ale naprawdę zajadam głód bo jak nie zjem jest jeszcze gorzej może dlatego taki brzuchol mam, cały dzień mnie mdli i z dnia na dzień jest coraz gorzej dziś siedziałam pół dnia z miska czuje się jakbym miała jelitowke ohhh jak ha tego nie lubię
 
Dziewczyny, kopnijcie mnie w tyłek. Wg apki dzisiaj 5t3d , a ja mam ciągle bóle jak na okres. Nie cały czas, ale co trochę szczególne nasilają je wieczorem. :( Do tego teraz mnie mdli, słyszałyscie o miłościach wieczornych?
Nie martw się [emoji4] mnie brzuch też cały czas boli. A wg usg powinnam dziś być w 5t6d. Akurat teraz mdłości dopadają mnie tylko czasem, ale z Zosią to ja nawet w nocy potrafiłam się budzić i wymiotować. Zresztą położna mi mówiła, że mdłości to dobry objaw zdrowej ciąży, uciążliwy jedynie dla mamy. Nie denerwuj się więc bo na pewno wszystko jest ok :)

Fanka Kadry trzymam kciuki by u Ciebie wszystko było ok. Miłego wypadu nad morze [emoji4] nie stresuj się. Na tym etapie to i tak nic nie zmieni. A pozytywne myślenie to zawsze połowa sukcesu. Chociaż wiem, że w takich chwilach to wcale nie jest łatwe.

Megi86 mi w ciąży niczego nie brakuje. Ogólnie bardzo lubię ten stan. No poza pierwszym trymestrem bo w nim jest od groma strachu, stresu. I no samopoczucie też bardzo średnie. A tak to moglabym chodzić w ciąży non stop. Chociaż łatwych ich nie mam. Dla mnie to taki magiczny czas [emoji7]
 
reklama
Jeju dopiero doczytałam :rofl: dziewczyny święte słowa, spokój i pozytywne myślenie! Tego się trzeba trzymać :)
@Fanka Kadry- miłego odpoczynku, spróbuj się zrelaksować!

@Oleczka331- śliczny brzusio, już taki okrąglutki :tak:

@karolina921- jeju ja właśnie boję się tych 9 miesięcy ciąży. Pamiętam moje złe samopoczucie, chciałabym to jakoś przyśpieszyć :rofl2:
 
Do góry