reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@Oleczka331 spokojnie, ja tez tylko 2 testy i jedno usg, następne za 5 tygodni. Biorę witaminy, kwas i magnez i tyle :)

@Megi86 ja nie tęsknie jakoś za alkoholem ale dzisiaj jak poszliśmy do Włoskiej na makaron to nabrałam ogromnej chęci na lampkę prosecco ;) ale cytrynowe San Pellegrino musiało wystarczyć..

U mnie spodnie już przyciasne, mam jeszcze jedną pare jeansów które pasują, a do pracy nosze sukienki ;)
 
reklama
Jeszcze raz Ci dziękuję kochana jesteś i widać po wpisach,ze dobry człowiek z Ciebie ;) ja jutro jadę nad morze odpocząć,dziś trochę plamilam ale byłam od razu U lekarza, kazała zrobić betę i jak wzrośnie to poprostu odpoczywać i brać tabletki. I wzrosła z 2 do 4 tyś. Więc chyba maluszek rośnie.

Dziękuję za te słowa - nie spodziewałam się i naprawdę jest mi bardzo miło to czytać :-) :* Rośnie, rośnie i jest bdb. Odpoczywaj nad morzem :) A gdzie się wybierasz? I pamietaj no stresssss :)
 
Ja chyba póki co jedyna mam już spodnie ciążowe moje szafa jest uboga bo byłam na diecie przed ciaza A nawet miesiąc w jej trakcie no niewiedzialam że poprostu jestem ubrania za duże wyrzucalam bo powiedziałam że już nie wrócę do starej wagi schudłam 18kg od stycznia i co teraz mam przez to takie zaparcia takie spuchnieta wszystko że nie mieszcze siew nic kupiłam jedne ciazowki wczorraj bo mnie już rak ciasna A u nas 16stopni
 
A Ty też coś tam naprawiasz w samochodzikach? :) Ja nie mam prawka z własnego wyboru, bo to jest jedna z niewielu rzeczy - prowadzenie samochodu - której nie cierpię bo mnie za mocno stresuje ;-) Ale mamy samochód Mąż jest bdb kierowcą i sporo jeździliśmy po Europie :) Mogę zatem liczyć na jakiś rabat podczas ew. naprawy w ramach forumowej znajomości? hehe :) Ja Cie mogę podszkolić w zamian za to np. ze statystyki :p :) hehe :)

Oczywiście Malwina - to z przymrużeniem oka - bo ja jestem taka troche zartownisia :p :)
 
20180622_141306.jpg
 

Załączniki

  • 20180622_141306.jpg
    20180622_141306.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 255
Dziękuję za te słowa - nie spodziewałam się i naprawdę jest mi bardzo miło to czytać :-) :* Rośnie, rośnie i jest bdb. Odpoczywaj nad morzem :) A gdzie się wybierasz? I pamietaj no stresssss :)
Władysławowo :) postaram się, chociaż ciężko żyć bez stresu w takich niepewnych sytuacjach. Stresuje mnie to,ze mam właśnie kilka razy dziennie na papierze takie brazowo-czerwone plamki. I tyle. Nie,ze leje mi się po nogach tylko poprostu małe plamki na papierze ale są cały dzień. Może to nadzerka,bo wiem, ze ja mam. A brzuch mnie nie boli, nic nie dolega oprócz tych pieprzonych plamek.
 
Władysławowo :) postaram się, chociaż ciężko żyć bez stresu w takich niepewnych sytuacjach. Stresuje mnie to,ze mam właśnie kilka razy dziennie na papierze takie brazowo-czerwone plamki. I tyle. Nie,ze leje mi się po nogach tylko poprostu małe plamki na papierze ale są cały dzień. Może to nadzerka,bo wiem, ze ja mam. A brzuch mnie nie boli, nic nie dolega oprócz tych pieprzonych plamek.

Wiem, ale wszystko wydaje sie byc w porzadku :) moze to ta nadzerka. Wiesz wydaje mi sie ze gorzej jesli cos sie dzieje nagle i intensywnie - wtedy moze to swiadczyc o czyms złym a w Twoim przypadku - skoro nie masz innych objawow - nie jest źle i sie tego 3majmy :) Pamietasz co kilka dni temu przechodzodzila Forget? Tez plamiła; a nasza Mixie nic i obie wiemy jak to się źle skończyło... :( Tak jak dziś pisałyśmy - co ma być to będzie, a będzie dobrze! Ja Ci życze udanego wypoczynku: by nie było masy ludzi, szybkiego dojazdu i jedyne na co uwazaj to na jedzenie - bo nad naszym morzem jakość tego czesto pozostawia wiele do życzenia ;) Uważaj na WAS :)

@Oleczka331 spokojnie, ja tez tylko 2 testy i jedno usg, następne za 5 tygodni. Biorę witaminy, kwas i magnez i tyle :)

@Megi86 ja nie tęsknie jakoś za alkoholem ale dzisiaj jak poszliśmy do Włoskiej na makaron to nabrałam ogromnej chęci na lampkę prosecco ;) ale cytrynowe San Pellegrino musiało wystarczyć..

Właśnie to mam na myśli - są takie momenty, że ma się takie nietypowe zachcianki; tu czyt. alkohol :) Mi się skojarzył piekny zachod slonca, gwar rozmow, dobra kolacja i wlasnie lampka czerwonego wina - taki wakacyjny klimacik :)
 
reklama
Dziewczyny, kopnijcie mnie w tyłek. Wg apki dzisiaj 5t3d , a ja mam ciągle bóle jak na okres. Nie cały czas, ale co trochę szczególne nasilają je wieczorem. :( Do tego teraz mnie mdli, słyszałyscie o miłościach wieczornych?
 
Do góry