reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Jak tak czytam co wy bierzecie jak robicie często te bety to zastanawiam się czy ja napewno dobrze robię że nic nie biorę 2 testy pozytywne 1 wizyta nic nie widać poproszę przyjść 26.06 I tyle żadnych bet żadnych wyników nic ..,może tak to działa w niemczech, w mojej pierszej ciazy też Tu oprócz witamin nic też nie bralam jak się źle czułam przed urlopem zadzwoniłam do położnej powiedziała jak ma być to i urlop przetrwa... hmm ale zastanawiam się nad tym bo ja zawsze miałam @ 7.8 dzień miesiąca, zresztą były dosyć skąpe no ale do czego daze że wyjątkowo w maju dostałam.okres 1go tak wcześnie i nawet niewiem kiedy zaszlam bo nic nie było planowane czy możliwe żebym zaszła pod koniec maja ? W kwietniu raczej nie no bo przeciez 8czerwca nic nie było widać..
???? Już mam w glowie mix
 
reklama
Polać jej!
.... Yyy soku - jesteśmy ciężarne, zapomniałam.

Hehe :) Wiesz, przed ciążą uwielbiałam wino - dobra kolacja i do tego lampka czerwonego wytrawnego wina typu chianti, cabernet sauvignon.. mmmm... :) Najlepiej na świeżym powietrzu do grilowanej jagnieciny z szałwią z ziemniaczkami z rozmarynem albo stek t-bone z grubszymi frytkami (do steków) i zestaw sałat np. hehe :) To się rozmarzyłam.. :p Jestem koneserka db wina i lubie sam smak - uwielbiam wina z upraw biologicznych - są wtedy takie łagodne a zarazem wyraziste w smaku :) Za innymi alkoholami to nie przepadam i mogłyby nie istnieć ;)

U Was też takie piękne słoneczko? Teraz to nawet byłby dobry orzeźwiający riesling (wino białe) z lodem na balkonie + książeczka :) Chyba to jedyne czego mi czasem brakuje w ciąży.. ale tylko czasem :) A Wy za czym tesknicie? Ps. Ja paliłam przed ciążą - teraz wcale i nawet mnie nie ciągnie.

Fanka Kadry - cieszę sie, że Cie uspokoiłam :) I przestroga dla innych Pań by już nie wpisywały bety do tych cholernych kalkulatorów po 6 tyg ciąży, bo mogą wyjść bzdury :)

Ide konczyć pytania na jutrzejszy egzamin, czekam na Męża jak wróci z pracy i zjemy gołąbki - Rodzice mi przywieźli hehe :)
 
Hej
U mnie córka dzisiaj zakończenie drugiej klasy. Później 3 godziny drzemki Jest mi źle bo ciągle chodzę zmęczona i nic mi się nie chce. Że maz jeszcze nic nie mówił to w szoku jestem

Ja też tylko test zrobiłam raz będę żeby potwierdzić i na wizycie byłam. Co ma być to będzie wiadomo nie zmienimy toru przeznaczenia.

Co do spodni niestety ciasno mi już i chodzę w sukienkach .Trzeba będzie się zaopatrzyć w spodnie z gumką..
 
Jak tak czytam co wy bierzecie jak robicie często te bety to zastanawiam się czy ja napewno dobrze robię że nic nie biorę 2 testy pozytywne 1 wizyta nic nie widać poproszę przyjść 26.06 I tyle żadnych bet żadnych wyników nic ..,może tak to działa w niemczech, w mojej pierszej ciazy też Tu oprócz witamin nic też nie bralam jak się źle czułam przed urlopem zadzwoniłam do położnej powiedziała jak ma być to i urlop przetrwa... hmm ale zastanawiam się nad tym bo ja zawsze miałam @ 7.8 dzień miesiąca, zresztą były dosyć skąpe no ale do czego daze że wyjątkowo w maju dostałam.okres 1go tak wcześnie i nawet niewiem kiedy zaszlam bo nic nie było planowane czy możliwe żebym zaszła pod koniec maja ? W kwietniu raczej nie no bo przeciez 8czerwca nic nie było widać..
???? Już mam w glowie mix
No wiesz jak wszystko było u ciebie dobrze w pierwszej ciąży to teraz sie nie przejmujesz ja juz 2 ciaze poroniłam więc dmucham na zimne
 
Jak tak czytam co wy bierzecie jak robicie często te bety to zastanawiam się czy ja napewno dobrze robię że nic nie biorę 2 testy pozytywne 1 wizyta nic nie widać poproszę przyjść 26.06 I tyle żadnych bet żadnych wyników nic ..,może tak to działa w niemczech, w mojej pierszej ciazy też Tu oprócz witamin nic też nie bralam jak się źle czułam przed urlopem zadzwoniłam do położnej powiedziała jak ma być to i urlop przetrwa... hmm ale zastanawiam się nad tym bo ja zawsze miałam @ 7.8 dzień miesiąca, zresztą były dosyć skąpe no ale do czego daze że wyjątkowo w maju dostałam.okres 1go tak wcześnie i nawet niewiem kiedy zaszlam bo nic nie było planowane czy możliwe żebym zaszła pod koniec maja ? W kwietniu raczej nie no bo przeciez 8czerwca nic nie było widać..
???? Już mam w glowie mix

Hmm cieżko powiedzieć, dlatego jakbyś zrobiła Bhcg dałoby to już jakiś obraz. Mogłaś zajść w kwietniu jednakże z tego by wynikało że podczas wizyty 8 czerwca byłby to ok 9 t.c. (gdybyś ostatnia miesiączkę miała 7/8 kwietnia) - zatem byłoby juz wszystko dokladnie widać. Widocznie dostałaś miesiaczke 1 maja (była przyspieszona; choć i mogło to być plamienie implantacyjne, bo nawet by się pokrywało - zatem musisz sobie przypomniec jak wygladało Twoje krwawienie z 1 maja). Wątpie jednak by ginekolog tak się pomyliła tzn. że nic by nie widziała.

Możesz zrobic dla spokoju bhcg - pokaze Ci ktory tydz. i łykaj kwas foliowy :) Ja witamin nie biore - bo sadze ze mam zbilansowana diete + w 4 tyg ciazy miałam db wyniki :)
 
@Megi86 jakiego przedmiotu wykladasz?

Statystyka opisowa, demografia społeczna, procesy demograficzne w PL / UE itp. :) a interesuje się wszystkim po trochu: począwszy od astronomii, techniki i innowacji - poprzez kulinaria, politykę, medycynę 'ludzką i żółwiową' - na psychologii i PR'ze konczac hehe :) A Ty czym się zajmujesz? :)
 
Hehe :) Wiesz, przed ciążą uwielbiałam wino - dobra kolacja i do tego lampka czerwonego wytrawnego wina typu chianti, cabernet sauvignon.. mmmm... :) Najlepiej na świeżym powietrzu do grilowanej jagnieciny z szałwią z ziemniaczkami z rozmarynem albo stek t-bone z grubszymi frytkami (do steków) i zestaw sałat np. hehe :) To się rozmarzyłam.. :p Jestem koneserka db wina i lubie sam smak - uwielbiam wina z upraw biologicznych - są wtedy takie łagodne a zarazem wyraziste w smaku :) Za innymi alkoholami to nie przepadam i mogłyby nie istnieć ;)

U Was też takie piękne słoneczko? Teraz to nawet byłby dobry orzeźwiający riesling (wino białe) z lodem na balkonie + książeczka :) Chyba to jedyne czego mi czasem brakuje w ciąży.. ale tylko czasem :) A Wy za czym tesknicie? Ps. Ja paliłam przed ciążą - teraz wcale i nawet mnie nie ciągnie.

Fanka Kadry - cieszę sie, że Cie uspokoiłam :) I przestroga dla innych Pań by już nie wpisywały bety do tych cholernych kalkulatorów po 6 tyg ciąży, bo mogą wyjść bzdury :)

Ide konczyć pytania na jutrzejszy egzamin, czekam na Męża jak wróci z pracy i zjemy gołąbki - Rodzice mi przywieźli hehe :)
Jeszcze raz Ci dziękuję kochana jesteś i widać po wpisach,ze dobry człowiek z Ciebie ;) ja jutro jadę nad morze odpocząć,dziś trochę plamilam ale byłam od razu U lekarza, kazała zrobić betę i jak wzrośnie to poprostu odpoczywać i brać tabletki. I wzrosła z 2 do 4 tyś. Więc chyba maluszek rośnie.
 
reklama
@Megi86 prowadzimy z mężem warsztat samochodowy ;)

A Ty też coś tam naprawiasz w samochodzikach? :) Ja nie mam prawka z własnego wyboru, bo to jest jedna z niewielu rzeczy - prowadzenie samochodu - której nie cierpię bo mnie za mocno stresuje ;-) Ale mamy samochód Mąż jest bdb kierowcą i sporo jeździliśmy po Europie :) Mogę zatem liczyć na jakiś rabat podczas ew. naprawy w ramach forumowej znajomości? hehe :) Ja Cie mogę podszkolić w zamian za to np. ze statystyki :p :) hehe :)
 
Do góry