reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
@Megi86 dziękuję [emoji257]
@ForgetMeeNot super, że plamienia ustały i wszystko jest ok [emoji4] zazdroszczę sytuacji w pracy. Ja pewnie w środę będę wracać, ale mam stracha bo wiem, że kierownictwo z mojej ciąży zadowolone nie będzie [emoji53]
chociaż jak Zarząd zareaguje to nie mam pojęcia :) :) cieszę się, że moja dyrektor tak się zachowała :) może dlatego, że sama jest matką 2 chłopaków i jest zaledwie 2 lata starsza ode mnie :)
 
@ForgetMeeNot teraz to mnie zaciekawiłaś, wino bezalkoholowe? Proszę napisz nazwę to może i ja sie skuszę na ciepłe letnie wieczory :) !bardzo sie cieszę, ze plamienia ustały!!
Co do pracy to ja tez mam zamiar pracować do końca roku, raz ze również bardzo lubię swoją prace, a dwa, ze jak siedzę w domu to więcej jem [emoji23][emoji23] z Szymkiem w ciąży przytyłam 25 kilo [emoji15] ale ze wchodziłam w ciąże z niedowagą (48 kilo) to aż tak bardzo sie nie przejmowałam. Teraz waga 60 wiec 10-12 kilo to Max. Najważniejsze to zdrowo i z głową bo zapotrzebowanie kaloryczne w ciąży nie wzrasta drastycznie.

Miłego weekendu kobietki!!
 
Hej dziewczyny nadrabiam zaleglosci w czytaniu was i powiem wam ze ja to jestem nadwyraz sppokojna bete robilam tylko 2 razy zeby zobaczyc przyrost mialam 350% na usg w 5 tyg i 6 dniu dzidzi mial 3.25mm teraz wizyta w poniedzialek plamienie przeszlo lekow nie mam czekam do 14 tyg na zalozenie szwu nie panikuje nie czytam glupot poprostu dzen jak codzien wiem ze bedzie ok i tego sie trzymam mimo braku szyjki nic sie nie dzieje
 
@ForgetMeeNot teraz to mnie zaciekawiłaś, wino bezalkoholowe? Proszę napisz nazwę to może i ja sie skuszę na ciepłe letnie wieczory :) !bardzo sie cieszę, ze plamienia ustały!!
Co do pracy to ja tez mam zamiar pracować do końca roku, raz ze również bardzo lubię swoją prace, a dwa, ze jak siedzę w domu to więcej jem [emoji23][emoji23] z Szymkiem w ciąży przytyłam 25 kilo [emoji15] ale ze wchodziłam w ciąże z niedowagą (48 kilo) to aż tak bardzo sie nie przejmowałam. Teraz waga 60 wiec 10-12 kilo to Max. Najważniejsze to zdrowo i z głową bo zapotrzebowanie kaloryczne w ciąży nie wzrasta drastycznie.

Miłego weekendu kobietki!!
Jak mój A. wróci ( mamy weekend więc standardowo go nie ma bo sędziuje, ale jeszcze 2 weekendy i będziemy mieli więcej czasu dla siebie), to go spytam jak to się nazywało, ale serio było smaczne i bez %%% :), tyle, że białe, czerwone mi nie podeszło i wylała pół butelki :) a to białe - na lato z lodem lub schłodzone, no byłam wniebowzięta :)
co do wagi i to zaczynamy praktycznie tak samo ja 61-62 przy 174 cm wzrostu i też to jeden z powodów dal którego nie chcę siedzieć/leżeć w domu. Niby mam pracę biurowa ale czesto jestem w ruchu, bo to albo jakies spotkanie z Klientem, albo wizyta w kancelarii bo jestem pełnomocnikiem spółki i czasem jest tak,że codziennie a nawet 2-3 razy dziennie muszę być u Notariusza, a to wizyta na budowie - i tu mam test na kondycję bo czasem muszę wejść wyżej a to jest eta gdzie nie ma jeszcze wind.. :) mam tez wyjazdy raz na tydzień, czasem raz na dwa tygodnie, ale kurcze.. ja naprawdę lubię swoję prace: :) i nie zamieniłabym jej tej chwili z własnej woli na inną :)

@karolina921 a jakie masz relacje z kierownictwem? wiesz... plus jest taki, że nie mogą Cię zwolnić ;)
 
Hej dziewczyny nadrabiam zaleglosci w czytaniu was i powiem wam ze ja to jestem nadwyraz sppokojna bete robilam tylko 2 razy zeby zobaczyc przyrost mialam 350% na usg w 5 tyg i 6 dniu dzidzi mial 3.25mm teraz wizyta w poniedzialek plamienie przeszlo lekow nie mam czekam do 14 tyg na zalozenie szwu nie panikuje nie czytam glupot poprostu dzen jak codzien wiem ze bedzie ok i tego sie trzymam mimo braku szyjki nic sie nie dzieje
podziwiam Cię za Twój spokój mimo takich przejść :)
ja niestety czytam czasem bez sensu różne rzeczy, ale może to wynika z tego, że wszystko co jest związane z ciążą jest dla mnie nowością
 
Jak mój A. wróci ( mamy weekend więc standardowo go nie ma bo sędziuje, ale jeszcze 2 weekendy i będziemy mieli więcej czasu dla siebie), to go spytam jak to się nazywało, ale serio było smaczne i bez %%% :), tyle, że białe, czerwone mi nie podeszło i wylała pół butelki :) a to białe - na lato z lodem lub schłodzone, no byłam wniebowzięta :)
co do wagi i to zaczynamy praktycznie tak samo ja 61-62 przy 174 cm wzrostu i też to jeden z powodów dal którego nie chcę siedzieć/leżeć w domu. Niby mam pracę biurowa ale czesto jestem w ruchu, bo to albo jakies spotkanie z Klientem, albo wizyta w kancelarii bo jestem pełnomocnikiem spółki i czasem jest tak,że codziennie a nawet 2-3 razy dziennie muszę być u Notariusza, a to wizyta na budowie :) mam tez wyjazdy raz na tydzień, czasem raz na dwa tygodnie, ale kurcze.. ja naprawdę lubię swoję prace: :) i nie zamieniłabym jej tej chwili z własnej woli na inną :)

@karolina921 a jakie masz relacje z kierownictwem? wiesz... plus jest taki, że nie mogą Cię zwolnić ;)
 
@ForgetMeeNot teraz to mnie zaciekawiłaś, wino bezalkoholowe? Proszę napisz nazwę to może i ja sie skuszę na ciepłe letnie wieczory :) !bardzo sie cieszę, ze plamienia ustały!!
Co do pracy to ja tez mam zamiar pracować do końca roku, raz ze również bardzo lubię swoją prace, a dwa, ze jak siedzę w domu to więcej jem [emoji23][emoji23] z Szymkiem w ciąży przytyłam 25 kilo [emoji15] ale ze wchodziłam w ciąże z niedowagą (48 kilo) to aż tak bardzo sie nie przejmowałam. Teraz waga 60 wiec 10-12 kilo to Max. Najważniejsze to zdrowo i z głową bo zapotrzebowanie kaloryczne w ciąży nie wzrasta drastycznie.

Miłego weekendu kobietki!!
Kochana, a przy jakim wzroście wazylas 48kg? Ja też w ta wchodzę z niedowaga i tak przyglądam się sobie w lustrze i nie wiem gdzie tam dzidziul się zmieści [emoji14]
 
Kochana, a przy jakim wzroście wazylas 48kg? Ja też w ta wchodzę z niedowaga i tak przyglądam się sobie w lustrze i nie wiem gdzie tam dzidziul się zmieści [emoji14]
Ja kiedyś przy swoim wzroście, czyli 174 cm ważyam 46 kg, jadłam jak głupia i przytyć nie mogłam, o ale miałam wtedy 20 lat :) czyli wieeeeeki temu
 
reklama
Do góry