reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
@carmelek9 @Gabrysia95 ale mnie dziewczyny pocieszylyscie [emoji173] dziękuję. Już zaczęłam sobie wkręcać,że może źle się usadowiła fasolka, tam gdzie nie trzeba... Ale nie zgadzałoby się strona, po owulacja była z drugiej. No ale nic poza tym się nie dzieje, więc chyba serio to dobry objaw :)
Ja już przestałam zwracać na to uwagę, bo mnie co chwilę kuje, czasem rwie, czasem po prostu delikatnie boli ;)
 
Super wieści [emoji4] niech maluszek dalej sobie rośnie [emoji3]Mnie też w jajnikach ciągnie. Ale lekarz mówił, że należy w ciąży się przejmować skurczami lub ewentualnie promeniującym bólem plus plamienia, krwawienie itd. A reszta to rosnąca macica [emoji4] myślę, że możesz być spokojna.
Ja dziś cały dzień praktycznie na działeczce. Zosia szczęśliwa bo mama w domu. Wyprzytulałyśmy się za wszystkie czasy i mała narazie ładnie spokojnie śpi u siebie w łóżeczku. Rano jeszcze plamiłam na brązowo. Ale teraz czyściutko. Na jutro burze zapowiadają gwałtowne. A ja sie panicznie boję [emoji16] plus tego taki, że chociaż w końcu zrobi się chłodniej. Spokojnej nocy i samych pomyślnych wieści jutro [emoji4]
Ale przy plamieniach nic cię nie boli? Wszystko ok? Martwię się o Ciebie
 
Ale przy plamieniach nic cię nie boli? Wszystko ok? Martwię się o Ciebie
Nic mnie nie boli [emoji4] i według lekarza ciąża rozwija się jak na ten etap prawidłowo. A to budzenie jest z niewiadomo czego. Mam leki. Wszystko biorę jak kazał. I odpoczywam bo dostałam l4 na tydzień. Jutro za to będę szła powtórzyć jeszcze raz progesteron i betę. Ginekolog niby kazał mi dopiero wszystko zrobić w poniedziałek bym miała na wtorek na wizytę. Ale będę spokojniejsza jak zobaczę sama dla siebie czy jest ok.
 
Witam dziewczyny!❤️ Chyba czas dołączyć do Was❤️ Mam nadzieje, ze wszyściutko będzie szło po mojej myśli i się świetnie rozwijało ❤️✊ U mnie jeszcze nic nie widać na usg, ale jestem dobrej nadziei, beta jak narazie ładnie przyrasta wiec jestem dobrej myśli ❤️ W piątek powtórzę
 
Aa codziennie tu zaglądałam czy jest już nasz wątek i nagle 99 stron:szok: nie nadrobie przy moim brzdącu.
Ja byłam u gina we wtorek ale Pani jeszcze pęcherzyka nie widziała. Powiedziala ze cos tam zaczyna sie pojawiać i raczej w macicy ale za minimu 7 dni mam przyjść :-( :(
 
reklama
Witam wszystkie mamy, ja czuję się trochę jak na księżycu, pierwsza córkę rodziłam poza Polską 8 lat temu a teraz na 10 rocznice ślubu dwie kreseczki sobie zafundowaliśmy. Szukam mam z Mińska Mazowieckiego, mieszkamy tu od niedawna i chyba tu przyjdzie mi rodzic. Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry