reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Dziewczyny jaka wychodzi mi płeć wg teorii Ramziego, bo nie mam pojęcia jak to interpretować?
 

Załączniki

  • 20180620_210959.jpg
    20180620_210959.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 81
reklama
@Sandra181 nie mam bladego pojęcia. Pewnie jest to jakieś lustrzane odbicie rzeczywistego obrazu. Wygląda mi jakby dzidziuś był do góry nogami ułożony, ale pewnie się mylę. Jeśli się mylę, jest faktycznie z lewej ułożony (główka z lewej strony) to będzie chłopiec. Ale niech się jeszcze ktoś wypowie, mogę się mylić.
 
Ja to rozumiem dziewczyny tak: ułożenie dzidziusia z lewej strony (główka z lewej, tułów z prawej) to będzie chłopiec. Jeśli z prawej strony (główka z prawej, tułów z lewej) to będzie dziewczynka.
 
Mam jeszcze zdjęcie z 5 tygodnia i 2 dnia, ale to ma być od 6 tygodnia.
 

Załączniki

  • 20180620_213659.jpg
    20180620_213659.jpg
    835,4 KB · Wyświetleń: 69
Dziewczyny, czy Was też po całym dniu rwa jajniki? Ja czuję raz lewy raz prawy, przy czym znacznie częściej prawy. Czasem ciągnie mnie tak,że aż na nogę promieniuje. Nie wiem czy to okej :( oczywiście zaczęłam sobie wkręcać... Dodam tylko,że owulacja była na 100% z lewego jajnika, bo miałam monitoring.
Mnie tez tak rwie to z jednej to z drugiej strony (bardziej z prawej, choc szczęśliwa owulacja była z lewej) lekarz mi mówił aby takim bólem się nie przejmować, ze rozciągają się więzadła i to normalne. Powiedział mi jak byłam w 6tyg ze już teraz macica jest dwa razy większa niż normalnie wiec trzeba sobie wyobrazić jaka tam rewolucja.
 
Dziewczyny, czy Was też po całym dniu rwa jajniki? Ja czuję raz lewy raz prawy, przy czym znacznie częściej prawy. Czasem ciągnie mnie tak,że aż na nogę promieniuje. Nie wiem czy to okej :( oczywiście zaczęłam sobie wkręcać... Dodam tylko,że owulacja była na 100% z lewego jajnika, bo miałam monitoring.
Kochana, ja tak mam od samego początku, że idzie mi aż w nogę. To chyba normalne bo mówiłam o tym mojej ginekolog i nic nie mówiła.
Raz lewy raz prawy raz środek raz dwa :D
 
@carmelek9 @Gabrysia95 ale mnie dziewczyny pocieszylyscie [emoji173] dziękuję. Już zaczęłam sobie wkręcać,że może źle się usadowiła fasolka, tam gdzie nie trzeba... Ale nie zgadzałoby się strona, po owulacja była z drugiej. No ale nic poza tym się nie dzieje, więc chyba serio to dobry objaw :)
 
Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie. Wg ostatniej miesiączki dzisiaj 6+0, a wg usg wyszło 5+6 :) mała fasolka mierzy całe 2 mm :D ginekolog widziała serduszko, ale niestety tętna nie udało się zmierzyć. Dostałam zestaw badań do zrobienia i za 2 tygodnie mam przyjść :)
Super wieści [emoji4] niech maluszek dalej sobie rośnie [emoji3]
Dziewczyny, czy Was też po całym dniu rwa jajniki? Ja czuję raz lewy raz prawy, przy czym znacznie częściej prawy. Czasem ciągnie mnie tak,że aż na nogę promieniuje. Nie wiem czy to okej :( oczywiście zaczęłam sobie wkręcać... Dodam tylko,że owulacja była na 100% z lewego jajnika, bo miałam monitoring.
Mnie też w jajnikach ciągnie. Ale lekarz mówił, że należy w ciąży się przejmować skurczami lub ewentualnie promeniującym bólem plus plamienia, krwawienie itd. A reszta to rosnąca macica [emoji4] myślę, że możesz być spokojna.
Ja dziś cały dzień praktycznie na działeczce. Zosia szczęśliwa bo mama w domu. Wyprzytulałyśmy się za wszystkie czasy i mała narazie ładnie spokojnie śpi u siebie w łóżeczku. Rano jeszcze plamiłam na brązowo. Ale teraz czyściutko. Na jutro burze zapowiadają gwałtowne. A ja sie panicznie boję [emoji16] plus tego taki, że chociaż w końcu zrobi się chłodniej. Spokojnej nocy i samych pomyślnych wieści jutro [emoji4]
 
reklama
Heh dziewczyny pożyczyłem od sąsiadki z boku test gdy mój wyszedl pozytywnie żeby drugi zrobić to było jakieś 2 tyg temu oddalam jej i mówię ten będzie szczęśliwy bo od dwóch lat starają się o dzidzie już wyszło że plemniki się nie ruszają itp A tu boom dziś dzwoni dzwonkiem w testy pozytywne heh co za przypadek
 
Do góry