reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Witamy Joanna Cherry :)

Migotga, Ninka, samych dobrych wieści na wizytach!
Ja tez ok. 12tej dziś poproszę kciuki...lekki stresik już jest, ale będzie wszystko super! :)
 
reklama
Migotka1 Ninka86 trzymam kciuki za wizyty i oczekuje samych dobrych wieści :)

Jajniki mnie rwą ale macica się rozciąga więc to normalne i piersi mnie tak bolą że najchętniej trzymała bym w zamrażalniku :D

Mam ochotę na jajka i ziemniaki z cebulą i śmietaną :) a was nie biorą takie smaki?
 
Wszystkim mamusiom dzisiaj wizytującym wysyłam mnóstwo pozytywnych fluidów i trzymam mocno kciuki!!

Mnie też bolą jajniki, szczególnie lewy, a piersi są jak kamienie i bolą przy najmniejszym ruchu. Powiększyły już sie znacząco i zaczynaja pojawiać sie żyły.

Co do smaków to ja ciagle jadłabym lody [emoji23] muszę sie naprawdę powstrzymywać, bo nie mam zamiaru być kwadratowa jak z Szymkiem ;)

Miłego dnia, ja lecę do pracy sie szykować :)
 
Dziewczyny tez tak macie, ze ciężko Wam jest się rano obudzić ??:p ja się przebudziłam dzisiaj o 5, tak mnie głód zżerał, musiałam zjeść banana i dalej poszłam spac :p No i wstałam przed 8 :rolleyes2:
 
c55fdqk3carop5rh.png
 
Sprawdzam suwaczek:D
Edit nie działa:(
Kurcze a w sygnaturze w ustawieniach go widac, dlaczego tutaj nie?
Ja Was podglądam z komórki to tutaj w ogóle nie widzę suwaczków, ale przeglądajac z przeglądarki komputerowej już je widać. Jeśli przeglądasz jak ja z komórki to masz już odpowiedź :)

Ja się dopiero będę jutro umawiać na wizytę, ale mam o tyle fajną przychodnię, że dzwonię i umawiam się od razu na następny dzień i mam miejsce. Ale się nie będę umawiać na poniedziałek, a na wtorek, także ja wizytuję 26.06 :)

Dziś mija tydzień od mojej pierwszej wizyty i usg, gdzie nic jeszcze nie było widać. Ciekawe czy dzisiaj już coś byłoby widać.
 
reklama
Irenka 29 lat, to moja pierwsza upragniona ciąża, o która staraliśmy się rok i 7mcy. Ostatni @ 16.05,
beta z 14.06. - 22,6ml,
18.06 - 77 ml
20.06 - 201 ml. W piątek powtórzę jeszcze raz. Martwi mnie tylko poziom progesteronu, ponieważ nie był wysoki 8,2 po 4 dniach spadek do 5,8. Lekarz powiedział ze mam się nie przejmować progesteronem, bo tego się nie powinno sprawdzać w ciąży:/ ale dla mnie jest to wątpliwe :eek: biore dupka 3x1. Mam nadzieje ze mnie podbuduje. Byłam bardzo wcześnie na usg ponieważ testy pozytywne 11.06 dzień przed @, 13.06 miałam plamienie jednodniowe a było to w terminie miesiączki. Oczywiście było za wcześnie, by cokolwiek stwierdzić. Jednak moja gin nie dała mi szans:( załamała mnie ;(
Wczoraj 20.06 byłam u innego gin, mężczyzny (drogi ale podobno bardzo dobry lekarz) zrobił cytologię, usg, powiedział ze endometrium grube, szyjka nisko - tak jak być powinno, jajniki Ok. Kolejna wizyta u niego 4.07, oczywiście jeszcze nic nie było widać .
25.06 idę jeszcze dobrej starej gin na wizytę bo byłam umówiona wcześniej :p narazie tsk na dwa fronty, ale myśle ze pójdę do niej ostatni raz, ponieważ chce by moja ciąże prowadził tamten lekarz. Mam wielka wiarę ze wszystko będzie dobrze i ze rozwinie się prawidłowo ❤️✊✊ Oby były przyrosty to będzie dobrze ❤️❤️❤️
 
Do góry