reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Ja miałam testy z allegro za 1zł więc nie było mi szkoda kasy ,bo zamówiłam ich kiedyś więcej jak wiedziałam ,że zaczniemy się starać:-)
 
reklama
Jasne,
u mnie wyglądało to tak, jeśli chodzi o betę:
10dpo - 27,77
13dpo - 163,50
15dpo - 444,80
Brzuch boli tak okresowo właśnie, teraz już mniej i nie ciągle i dfelikatniej jednak jak na @, ale tak jakby miała zaraz przyjść. Chociaż wczoraj tak się w pracy zdenerwowałam to brzuch w sekundę zaczął mnie dość mocno boleć, aż się przestraszyłam....
Dzieki :) ciekawe ile mi dzisiaj wyjdzie. A dal Ci lekarz juz L4 czy chodzisz dalej do pracy? Ja akurat od piątku zaczynam urlop :D
 
Dzieki :) ciekawe ile mi dzisiaj wyjdzie. A dal Ci lekarz juz L4 czy chodzisz dalej do pracy? Ja akurat od piątku zaczynam urlop :D

Super [emoji846] fajny czas na urlop [emoji846] nie, nie dał bo generalnie dobrze się czuje. Tem tydzień po złości mam zawalony. Spotkanie za spotkaniem. Dziś mam 4 i jeszcze chłopaka do wdrożenia do naszego oddziału zamiejscowego. Ehh. Tez lecę dziś i w piątek na betę za sugestia lekarza [emoji846]
 
Super [emoji846] fajny czas na urlop [emoji846] nie, nie dał bo generalnie dobrze się czuje. Tem tydzień po złości mam zawalony. Spotkanie za spotkaniem. Dziś mam 4 i jeszcze chłopaka do wdrożenia do naszego oddziału zamiejscowego. Ehh. Tez lecę dziś i w piątek na betę za sugestia lekarza [emoji846]
W takim razie dużo siły i cierpliwości na dzisiejszy dzień :blink:
 
Ja też od 6 w pracy ale tak mi się nic nie chce,ze obijam się ile mogę :-Djeszcze 2 dni i odpocznę ale marzę już o takim dluuuuugim wolnym ;)
 
Hej. Dołączam się do Was. Jeszcze nie byłam u lekarza, ale robiłam tydzień temu testy i oba wyszły bardzo wyraźnie. U nas dramat,pierwsze USG w 18 TC,więc będę musiała wybrać się na prywatne USG w Polsce za miesiac. U nas to nr 3. I zapowiada się jak z pierwszym. Biust dwa rozmiary większy, pobolewanie brzucha i juz pierwsze mdłości. A poza tym mogłabym spać cały dzień :)
 
reklama
Hej. Dołączam się do Was. Jeszcze nie byłam u lekarza, ale robiłam tydzień temu testy i oba wyszły bardzo wyraźnie. U nas dramat,pierwsze USG w 18 TC,więc będę musiała wybrać się na prywatne USG w Polsce za miesiac. U nas to nr 3. I zapowiada się jak z pierwszym. Biust dwa rozmiary większy, pobolewanie brzucha i juz pierwsze mdłości. A poza tym mogłabym spać cały dzień :)

18 tydzień!! A ja myślałam, ze 12 u nas to tragedia ;) gdzie mieszkacie?
 
Do góry