reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
ForgetMeeNot
A możesz mi napisać jakie miałaś wyniki bety na początku? Bo ja zaczynałam od 1,2 (chyba za wczesnie) potem 44,56 i jutro idę już na ostatnią, bo w czwartek mam wizytę i przydałoby się mieć że dwa wyniki.
I jeszcze jedno...czy boli Cię brzuch? Bo mnie pobolewa jak na okres codziennie ale tak delikatnie.
 
reklama
ForgetMeeNot
A możesz mi napisać jakie miałaś wyniki bety na początku? Bo ja zaczynałam od 1,2 (chyba za wczesnie) potem 44,56 i jutro idę już na ostatnią, bo w czwartek mam wizytę i przydałoby się mieć że dwa wyniki.

A kiedy robiłaś to badanie. Bo ja się zastanawiam kiedy iść by ewentualnie było coś już we krwi. Ile przed spodziewaną miesiączką?
 
Mi trzy dni przed @ test ciążowy pokazał dwie kreski. Więc może lepiej najpierw test? Ja jestem w 4 ciąży i nigdy nie robiłam badania z krwi, chociaż widzę , że teraz jest to bardzo często praktykowane.Ja poczekam spokojnie do poniedziałku na wizytę,mdli mnie okropnie cały dzień i nawet nie chce mi się iść do pobrania..mam nadzieję,że będzie ok.Pozdrawiam :-)
 
Mi trzy dni przed @ test ciążowy pokazał dwie kreski. Więc może lepiej najpierw test? Ja jestem w 4 ciąży i nigdy nie robiłam badania z krwi, chociaż widzę , że teraz jest to bardzo często praktykowane.Ja poczekam spokojnie do poniedziałku na wizytę,mdli mnie okropnie cały dzień i nawet nie chce mi się iść do pobrania..mam nadzieję,że będzie ok.Pozdrawiam :-)

Ja też nigdy nie robiłam. Boję się, że test nic nie pokaże, a ja bym chciała już wiedzieć czy nam się udało. Jakaś mega niecierpliwa jestem tym razem [emoji23] Sprawdzę najpierw testem, a zaś w razie co gdyby była I kreska, w dniu spodziewanej @ zrobię badanie. To chyba dobry plan, co o tym myślicie?
 
ForgetMeeNot
A możesz mi napisać jakie miałaś wyniki bety na początku? Bo ja zaczynałam od 1,2 (chyba za wczesnie) potem 44,56 i jutro idę już na ostatnią, bo w czwartek mam wizytę i przydałoby się mieć że dwa wyniki.
I jeszcze jedno...czy boli Cię brzuch? Bo mnie pobolewa jak na okres codziennie ale tak delikatnie.
Jasne,
u mnie wyglądało to tak, jeśli chodzi o betę:
10dpo - 27,77
13dpo - 163,50
15dpo - 444,80
Brzuch boli tak okresowo właśnie, teraz już mniej i nie ciągle i dfelikatniej jednak jak na @, ale tak jakby miała zaraz przyjść. Chociaż wczoraj tak się w pracy zdenerwowałam to brzuch w sekundę zaczął mnie dość mocno boleć, aż się przestraszyłam....
 
Ja też nigdy nie robiłam. Boję się, że test nic nie pokaże, a ja bym chciała już wiedzieć czy nam się udało. Jakaś mega niecierpliwa jestem tym razem [emoji23] Sprawdzę najpierw testem, a zaś w razie co gdyby była I kreska, w dniu spodziewanej @ zrobię badanie. To chyba dobry plan, co o tym myślicie?

Z testami bywa różnie. Mi np w dniu spodziewanej @ wyszła mega blada kreska. 3 dni później kupiłam 3 testy - 2 o czułości 10 i jeden 25. I pozytywny wyszedł tylko ten mniej czuły. Idź na betę od razu to będziesz mieć kawę na ławę po kilku godzinach :) szkoda kasy na testy :)
 
reklama
Do góry