reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Ja pytałam lekarki, że kiedyś się polecało nawet po odejściu czopa ale aktualnie ona sama osobiście nie poleca i mówi, że lepiej się wstrzymać :p
 
reklama
Dziewczyny to trzymam kciuki za te wrozby i przeczucia co do jutrzejszego dnia! [emoji1]

Wy już tu o po terminie niektore, część lada moment i czeka juz na akcję a u mnie jeszcze tyyyle czaasu do porodu [emoji37] Caly dzien boli mnie brzuch, raz jak na okres, raz jakby mi pękał brzuch [emoji37]

Cały czas pilnuje czy któraś już nie zaczęła rodzić [emoji1]
 
Ja tez praktykuje rozne S i jak narazie efektow brak. Dzis nawet po schodach na 10 pietro chodzilam co dwa stopnie :-D ale oprocz mega zadyszki nic sie nie zapowiada. Jedynie dlugie spacery przede mna ale jeszcze gardla do konca nie wyleczylam wiec wole nie ryzykowac chociaz jutro ide na badania do przychodni to moze potem troche po miescie i sklepach pochodze. U mnie tata wróży wlasnie jutrzejsza date, a mi sie wydaje ze to bedzie w najmniej spodziewanym momencie. Malutka nas z zaskoczenia wezmie :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Metody S swoją drogą. Mi położna mówiła o podraznianiu brodawek. Wtedy wytwarza się naturalna oxy ta sama co w kroplowce, że niby przyspiesza.. Spróbowałam jednego wieczoru ale Na mnie nie działa..

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
Sojnabig ja byłam bardzo nastawiona na poród sn, a tu w zeszły piątek okazało się, że będzie cc. Przejęłam się tym bardzo, ale zdrowie w końcu jest najważniejsze :)

Dzisiaj taka ładna data - 01.02. i żaden dzieciaczek się nie skusił ;) choć do końca dnia są 2 godziny, więc kto wie... :)
 
Metody S swoją drogą. Mi położna mówiła o podraznianiu brodawek. Wtedy wytwarza się naturalna oxy ta sama co w kroplowce, że niby przyspiesza.. Spróbowałam jednego wieczoru ale Na mnie nie działa..

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
Nam położna mówiła to samo i na mnie też nie działa ;-) ale mówiła też że w ten sposób sprawdza się reakcje macicy na oksy i jeśli macica nie reaguje to raczej nie ma powodu do śmiechu ;-)
 
reklama
Sojnabig ja byłam bardzo nastawiona na poród sn, a tu w zeszły piątek okazało się, że będzie cc. Przejęłam się tym bardzo, ale zdrowie w końcu jest najważniejsze :)

Dzisiaj taka ładna data - 01.02. i żaden dzieciaczek się nie skusił ;) choć do końca dnia są 2 godziny, więc kto wie... :)

No u mnie jeszcze nie wiadomo, ale skoro rozwarcia zero to wątpię, że coś ruszy :/


A miałam taką nadzieję, że mlody się dziś urodzi, bo moja siostra ma urodziny :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry