reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Anna25 moje gratulację! Życzę mnóstwo zdrowia dla Nadii! :) napisz, proszę, czy zakładanie tego cewnika boli?
Agatucca Tobie również bardzo gratuluję i życzę duużo zdrowia Jasiowi :)
Rozmaryn, densik trzymam kciuki!
Klauduska super, w końcu się doczekacie na mieszkanko! :)

Byłam dzisiaj w szpitalu umówić się na cc. 16 lutego mam się zgłosić do szpitala, cesarka prawdopodobnie 17-go. Na USG w szpitalu wyszło, że mała ma 2830, a wczoraj u mojej lekarki prawie 3300 :p lekarka, która mnie przyjmowała mówiła, że dużo zależy od sprzętu i że jest duża granica błędu.

Mi u mojego gina wyszło 3700(!!!)... A w szpitalu 3500 czyli różnica nie duża :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ważne, aby z maluszkiem wszystko było w porządku :)

Twardy brzuch mam niemal cały czas, mięknie jak się położę, ale teraz czuję hmm ciężkość brzucha? Tak od góry, pod piersiami się zaczyna. Miała tak któraś?

ja tak mam często, dzisiaj szczególnie mi to dokucza..


Niestety u mnie wszystko pozamykane nadal, więc szykuje się na najgorsze...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

głowa do góry, cc to nie koniec świata ;) wszystko będzie dobrze :) a kto wie... może sie jednak ruszy ;) 3mam kciuki
 
sojnabig - ja tez bylam nastawiona na sn, a wyszlo cc. naprawde to nie koniec swiata. My trzymamy kciuki za Ciebie, zeby jednak ruszylo!!! Trzymaj sie!
 
Anna25 moje gratulację! Życzę mnóstwo zdrowia dla Nadii! :) napisz, proszę, czy zakładanie tego cewnika boli?
.

Mnie nie bolało, wkładają taka grubsza rurkę, na końcu której jest balonik(cewnik) i napełniaja go poprzez strzykawke płynem, jak wypadł też nie bolało

[emoji177]Szczęśliwa mama wspaniałej trójeczki [emoji177]
 
reklama
Do góry