reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja juz po wizycie zaczety 39 tydz, szyjki praktycznie juz nie mam, rozwarcie na 3cm, skurcze sie piszą i wszystko gotowe do porodu...tylko ze ja jeszcze rodzić nie chce...

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom

Joanna spokojnie, oddychaj głęboko, będzie dobrze, poradzisz sobie :) i wszystko się świetnie ułoży :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia.zosia wiem ze sobie poradzę tylko licze ze jeszcze kilka dni uda mi sie przeciągnąć...Szymek jest chory, mój nie dostanie teraz wolnego w pracy a przyjaciółka która miała przyjechać Małym sie zająć bedzie najwcześniej za dwa tyg bo jej urlop przesuneli....No wszystko przemawia za tym żeby jeszcze nie rodzić tylko małemu chyba sie spieszy

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia.zosia wiem ze sobie poradzę tylko licze ze jeszcze kilka dni uda mi sie przeciągnąć...Szymek jest chory, mój nie dostanie teraz wolnego w pracy a przyjaciółka która miała przyjechać Małym sie zająć bedzie najwcześniej za dwa tyg bo jej urlop przesuneli....No wszystko przemawia za tym żeby jeszcze nie rodzić tylko małemu chyba sie spieszy

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom

Rozumiem :) u mnie się tez poprzestawiało z pomocą, najlepiej by mi było urodzić w tym tygodniu, bo potem od 5 do 14 nie będę mieć pomocy, niby mąż dostanie dwa dni wolnego w pracy i dojedzie ale nie wiem szczerze jak to by wyszło bo jak odejdą mi wody to muszę dzwonić po karetkę bo muszę być na leżąco. Jak zaczną się skurcze to tez lekarka kazała jechać od razu do szpitala.. ale jak, jak dzieci mam w domu? Same dylematy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Apropo jedzenia szpitalnego ;-)
Link do: Dałam życie, umrę z głodu

Po pobycie w szpitalu powiedziałam sobie że nie będę tam jeździć z byle czym i będę cierpiała w domu tyle ile się da :)
Od minionej nocy mam cały czas skurcze, 2-3 w ciągu godziny, w ciągu dnia też! Niektóre bolą, ale generalnie wszystkie są znośne.... może to jakby przepowiadające? Albo nie wiem.... póki nie będzie tak że każdy jeden będzie bolesny to zamierzam z tym żyć :D

a u mnie to w ogóle słabo z hormonami i jako takich skurczy porodowych bolesnych i tak nie będę miała...(bez podania wspomagaczy) najpewniejszą oznaką porodu będą odchodzące wody raczej a nie bolesne skurcze :/
 
Ostatnia edycja:
IMG_0436.JPG
Ooo teraz zauwazylam !!!!
Anna 25 gratulacje !!!!! I dziewczynka :)
 

Załączniki

  • IMG_0436.JPG
    IMG_0436.JPG
    52,5 KB · Wyświetleń: 387
reklama
GRATULACJE Anna ;)
Znów się dzieje. Ja po wizycie 38+3 lekarz powiedział,że Młoda nie pcha się na świat heh.. Trochę mnie to przeraża.
 
Do góry