reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
ja też mam na 16.02 :D choć niby mają mi ok 10.02 wywoływać, ale wolałabym, aby sie samo wcześniej zaczęło. Mi brzuch trochę sie obniżył już jakiś czas temu ale to jak widać nic nie znaczy :p
 
U nas wszystko na plus. Mały w czwartek miał już 2780g. Coraz lepiej je. Póki co nie ma jeszcze tyle sił by ciągnąć samego cyca i używamy nakładki, ale najważniejsze, że je już tylko moje mleczko i to każdego dnia coraz więcej z piersi, a coraz mniej z butli. Jak przekroczymy 3kg to spróbujemy odstawić butelkę. Nasz okruszek jest bardzo grzeczniutki i wciąż trzeba go wybudzać na jedzonko.
U mnie hormony szaleją, płacz przeplatany śmiechem, radością i wielkim zamartwianiem się o synka. I jeszcze to uczucie, że nie ma go już w moim brzuchu... mimo, że leży obok mnie i przygląda się tymi swoimi dużymi oczkami....
Życzymy Wam wszystkim dużo zdrówka i oby te ostatnie tygodnie mijały spokojnie i bez problemów [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
No nasz okruszek też rośnie [emoji5] ale jest i na piersi i na butli bo ja znów byłam w szpitalu a on biedaczek w domu[emoji22] ale ważne ze on zdrowy i silny niech rośnie [emoji5]
Nie mam jakiejś burzy hormonów ale widzę ze szybciej się mecze i wieczorem padam jak martwa - w ciąży tak słaba nie byłam. Za to podoba mi się moja figura wyglądam lepiej jak przed ciążą.
Do wszystkich tych co mają przypływ energii ja w ciagu dwoch dni przed porodem wysprzatalam cały dom pranie porobilam wyprasowalam i ogarnelam wszystko A tu nagle porod [emoji23] moze to byl syndrom wicia gniazda [emoji3]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny jestem mamą 3 miesięcznej Laury, bardzo potrzebuje Waszej pomocy gdyż muszę zebrać jak najszybciej ankiety do pracy magisterskiej i liczę na waszą pomoc, gdyż wiecie same doskonale jak ciężko z czasem
1f642.png
:)
Bardzo proszę wszystkie dziewczyny w ciąży(lub te które niedawno urodziły) z podkarpacia o wypełnienie ankiety do mojej pracy magisterskiej związanej z odżywianiem kobiet w ciąży
1f642.png
:) Jeśli możecie wyślijcie dalej. Dziękuję bardzo :**
Link do: ANKIETA DOTYCZĄCA ZACHOWAŃ ŻYWIENIOWYCH KOBIET W CIĄŻY ZAMIESZKUJĄCY REJON PODKARPACIA
 
Już wszystkie mamy bliżej niż dalej.. :) każdy kolejny dzień przybliża nas do upragnionej chwili.

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
Cześć, dziewczyny :)
Dziękuję wszystkim za info o cc i o tym, jak to jest "po" ;) staram się oswoić z myślą o cesarce, jak mus to mus. My z mężem dzisiaj cały dzień poza domem. Byliśmy w laboratorium na pobraniu krwi, odebraliśmy wózek dla małej i pojechaliśmy na kawę do teściów. Także dzień całkiem aktywny ;)
kasiu_linka i Grabcia123 super, że Wasze maluszki przybierają na wadze! :)
 
reklama
Do góry