reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Elenna to faktycznie niefajnie, że nie informuje się rodziców o takich rzeczach :/ wiadomo, kiedy będziecie mogły wyjść do domku?
Agatucca ja też dzisiaj trochę ogarniałam w domu, ale bez takich szaleństw ;)
Nuśkaaa super, że po wizycie wszystko w porządku :) ładną ma wagę maluch. U mnie lekarka podaje tylko wagę, wzrostu nie mierzy.
Sojnabig to chyba lepiej, że jesteś w domu, chociaż z drugiej strony 80% to już chyba spore skurcze?
Kasiu_linka super, że wszystko tak dobrze się skończyło. Jeszcze raz Ci serdecznie gratuluję! A wiadomo, skąd u Ciebie pojawiła się gorączka? Powodzenia w KP! :*
Cześć, bejbibum2017!
Rozmaryn, dobrze, że jesteś - już się o Was martwiłyśmy! :) ja do "swojego" szpitala też mam ok. 30-40 km.

A ja przed chwilą się obudziłam, spałam ok. 2 godziny. Teraz czuję się, jakby mnie ktoś połamał i złożył :p
 
reklama
Ellie123 ja chciałam bez, ale nie mogłam wstawać tylko leżeć i szczerze to mnie tu namówili. I się cieszę bo gdyby nie znieczulenie to bym nie usnela i nie miałabym siły rodzic. Gdy był czas, że miałam przec to już miałam zmniejszone i dokładnie czułam kiedy zaczynał się skurcz i mogłam sama przeć. Tak myślę, że dzięki temu znieczuleniu ostatnia faza porodu poszła tak szybko. Jak bym nie miała sił to by musieli zrobić cesarke.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiu_linka Gratulacje!
Ależ się nam te porody rozkrecily:)

Rozmaryn Jak dobrze ze wszystko w porządku u Ciebie :)
I ja też mam problem ze szpitalem...do tego dobrego 50km i bije się z myślami co zrobić.
 
Hej Wam :)
Kasiulinka gratulacje :) karmieniem sie nie przejmuj, z pewnoscia sie rozkreci. Wiele siedzi w glowie i wiele zalezy od konsekwencji i uporu mamy. Tez mialam problemy na początku a pozniej karmilam 10mcy.
Ja mam synka w domu, cos go dopadlo. Teraz spi a ja poleguje obok niego. Ojcowie przewoza nasze rzeczy bo jutro pierwsza noc u siebie. Maz mi zakomunikowal ze w weekend idzie do pracy, wiec jak zwykle wszystko na mojej glowie. Ale ekstra kasa sie teraz przyda wiec nie narzekam bo z niego to i tak tyle pozytku ze hoho.
Do szpitala tez mam 30km i to chyba odległość do pokonania.
 
Elenna to jak to ma żółtaczkę, a bilirubina w normie?? Lipa, że nie informują o wszystkim.
Sojna fajnie, że już w domu.
Monsku właśnie nie wiem, liczyłam na to, że mąż coś podpowie, ale nawet na smsa nie odpisał.. wiec niczego dziś nie szukałam.
Kasiu_linka, walcz o laktację, bo warto:) Tym bardziej, że synek malutki to najważniejsze dla niego jest Twoje mleko:)
Rozmaryn witaj! Tak myślałam, że masz dosyć i w końcu na spokojnie się odezwiesz. I dobrze, że obstawiasz inny szpital!:)
La_nina fajnie, że już za moment na swoim:)
Byłam w pracy, pogadałam z ludźmi trochę, kawę wypiłam, przed porodem już na pewno się tam nie zjawię. Nic mi się dzisiaj już nie chce:/
 
Kasiu_linka jeszcze raz gratulacje. Rozmaryn- dobrze ze wszystko ok, 30km to nie tak daleko a będziesz spokojniejsza. Wczoraj mnie chyba rwa kulszowa dopadła. Boli od pleców, przez lewy pośladek do kolana. Dzisiaj znowu czop zaczął odchodzić. Muszę koniecznie ogarnąć resztę rzeczy bo patrząc na lutowki nigdy nic nie wiadomo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laski ale mam inny problem a mianowicie - ból zęba (jakby wszystkiego było mało...). Przypuszczam, że do wyrwania... Myślicie że ktoś się tego podejmie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig super ze w domku jeszcze troszkę i się rozpakujęcie :)

Rozmaryn fajnie ze wszystko dobrze bo my tu od zmyslow odchodzilysmy te km jakoś dacie rade przebyć a ważne ze opieka będzie lepsza niż w tamtym szpitalu :)

Kasiu linka nie dobrze ze jest taki przepływ informacji w końcu to Twój maluszek wiec powinnaś szybciej być informowania o takich rzeczach. Zazdroszczę ze masz już okruszka przy sobie a z kp na pewno się rozkreci :)

Witam nowa mamusie :)

Paznokcie od nóg ja juz nie ogarniam tego tematu mąż ma zajęcie :)

My nadal w dwupaku żeśmy się śmiały z panią doktor ze jeszcze wyjdzie tak ze będą musieli mi indukowac :p ale od wtorku bóle jak na okres non stop chwile przejdą i znowu są ale skurcze się wyciszyly wiec może faktycznie nam zejść do 40 tyg heh
 
reklama
Sojnabig super ze w domku jeszcze troszkę i się rozpakujęcie :)

Rozmaryn fajnie ze wszystko dobrze bo my tu od zmyslow odchodzilysmy te km jakoś dacie rade przebyć a ważne ze opieka będzie lepsza niż w tamtym szpitalu :)

Kasiu linka nie dobrze ze jest taki przepływ informacji w końcu to Twój maluszek wiec powinnaś szybciej być informowania o takich rzeczach. Zazdroszczę ze masz już okruszka przy sobie a z kp na pewno się rozkreci :)

Witam nowa mamusie :)

Paznokcie od nóg ja juz nie ogarniam tego tematu mąż ma zajęcie :)

My nadal w dwupaku żeśmy się śmiały z panią doktor ze jeszcze wyjdzie tak ze będą musieli mi indukowac :p ale od wtorku bóle jak na okres non stop chwile przejdą i znowu są ale skurcze się wyciszyly wiec może faktycznie nam zejść do 40 tyg heh

Jeszcze będziesz ostatnia :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry