reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Powodzenia Dziewczyny! Emocjonujacy dzien dzis :-)

A moj brzuch stal sie nagle dzis taki ciezki jakby Mala podwoila swoja wage albo jakby mi drugiego dzidziusia wsadzili :-) nie mowiac juz o ksztalcie bo co chwila inna dziwaczna figure przybiera :-) mialam skurcze ale po magnezie i nospie przeszly wiec pozostaje kibicowac w Waszym wyscigu po braz :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powodzenia Dziewczyny! Emocjonujacy dzien dzis :-)

A moj brzuch stal sie nagle dzis taki ciezki jakby Mala podwoila swoja wage albo jakby mi drugiego dzidziusia wsadzili :-) nie mowiac juz o ksztalcie bo co chwila inna dziwaczna figure przybiera :-) mialam skurcze ale po magnezie i nospie przeszly wiec pozostaje kibicowac w Waszym wyscigu po braz :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam tak samo, kolana już mi wysiadają od dźwigania i mam wrażenie, że w ciągu tygodnia mały bardzo urósł. A brzuch też jakieś dziwne kształty ma co chwilę :p w szczególności mam wrażenie że mały próbuje mnie rozciągnąć wszerz :p
 
Elenna super, że wszystko dobrze się skończyło!
Rozmaryn, kasiu_linka - jak tam na froncie? :)
Marzenka1810 cześć!

Wchodzę co chwilę i patrzę, czy nam się grono powiększyło :)
 
Witam was☺ narazie nie nadrobię bo ledwo żyję. Wczoraj o 19.20 miałam cesarkę w 34 tyg. Adaś dostał 10 pkt, waży 2330, i 50 cm. Leży w inkubatorze ale jest wydolny oddechowo. Ma wodonercze i komory w mózgu trochę poszerzone. No ale to nie koniec świata więc się nie załamuję.Taką akcję wczoraj miałam. Przewieźli mnie karetką do lepszego szpitala o wyższej referencyjności. I po 3 godzinach obserwacji zalałam się krwią. Łożysko się odkleiło. Od razu na cito blok operacyjny, wszyscy biegali jak opętani. A ja tylko nasłuchiwałam czy zapłacze ten mój maleńki. Zapłakał, dali go pocałować w główkę i zabrali szybko do inkubatora. Jestem słaba ale szczęśliwa że tak to się skończyło. Pozdrawiam was. Trzymajcie się. ☺
 
reklama
Witam was☺ narazie nie nadrobię bo ledwo żyję. Wczoraj o 19.20 miałam cesarkę w 34 tyg. Adaś dostał 10 pkt, waży 2330, i 50 cm. Leży w inkubatorze ale jest wydolny oddechowo. Ma wodonercze i komory w mózgu trochę poszerzone. No ale to nie koniec świata więc się nie załamuję.Taką akcję wczoraj miałam. Przewieźli mnie karetką do lepszego szpitala o wyższej referencyjności. I po 3 godzinach obserwacji zalałam się krwią. Łożysko się odkleiło. Od razu na cito blok operacyjny, wszyscy biegali jak opętani. A ja tylko nasłuchiwałam czy zapłacze ten mój maleńki. Zapłakał, dali go pocałować w główkę i zabrali szybko do inkubatora. Jestem słaba ale szczęśliwa że tak to się skończyło. Pozdrawiam was. Trzymajcie się. ☺
gratuluję synka i życzę mu zdrówka :)
 
Do góry