reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
A ja nigdy w górach nie byłam chociaż bardzo bym chciała. Co do porodu czuję że u mnie niestety nie będzie kolorowo. Już teraz dziecko jest na granicy 4 kg a szkurcze to straszak (co z tego że na ktg brakuje skali za każdym razem ale są nie efektywne bo nie rozwierają szyjki) boję się że będę się bujać że 2 tygodnie jeszcze. Co do porodu to myślę że teraz urodzi wcale nie żaden pewniak tylko dziewczyna którą weźmie z nienacka i nie będę to ja chociaż bym chciała.
 
a mnie dzisiaj takie zastanowienie naszło: ciekawe czy któraś z nas urodzi dokładnie w terminie z OM? ;)
ja pierwszego syna mam z terminu OM :D

Mój pierworodny też z terminu om dokładnie [emoji4]
Drugi dwa tyg przed terminem, a wg usg miał być po [emoji4]
Teraz Nadia niby się spieszy, ale jakoś nie zauważyłam [emoji6]zobaczymy co gin powie w piatek

Czasami te kobity co chodza ze skurczami, rozwarciami a przenosza. A te co wcale zadnych objawow i nagle pyk, porod :)
A my jeszcze imienia nie mamy, super

Nie strasz [emoji14][emoji16]
Kuzynka mojego M ma termin na 24.01 i też jeszcze imienia nie mają [emoji6]
Co do kolejności porodu, to obstawiam Rozmaryn, Sojnabig a potem liczę na siebie, wszak rozwarcie i gładka szyjka zobowiązuja [emoji23][emoji23][emoji23]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Witamy się porannie :)
Klauduska zazdroszczę wypadu również , te widoki i masa śniegu coś dla mnie :)

Widzę ze obstawiania kto kiedy urodzi , mi też się wydaje ze teraz może być to niespodzianka i żadna z tych co juz ma najbliżej terminu :) no ja myślałam że wczorajszy dzień coś nam zesle bo kiepsko się czułam i brzuszek mam się stawiał ale nic z tego dalej w dwupaku a nie ukrywam ze juz bym chciała bączka mieć przy sobie :) . Nasz maly w kanale juz tez jest i tak śmiesznie się wypina z lewej strony brzucha a prawa jest płaska no i tez odkrył żebra i namiętnie je kopie :)
 
Monsku Nie jesteś sama z tym imieniem... też nie mamy od kad sąsiadka dała nasze wybrane.

Klaudusia Ale piękne widoki! Jejku uwierz ze my mamy w góry trochę ponad 100km i nigdy nie byłam :)
My chudzinki z tego co zauważyłam duże dzieci rodzimy,także na więcej jak 3 kg trzeba się przyszykowac. Mój pierwszy 3530 i 60cm :) sn.

Jenny O moja robiła dokładnie wczoraj to samo ! No łokieć z rączką był wyczuwalny jakby zaraz miała go na zewnątrz wystawić. Jeszcze ja czasem mam wrażenie np.wczoraj ze ona wcale nie pupa do gory leży tylko brzuchem,bo kolanami to mi pod cyckami smigala .

Skurcze wczoraj co 10min, miałam jechać na szpital...Ale mówię no wyjdę na panikare. Skurcze porodowe sa z całego brzucha,a ja mam je w dole brzucha i w szyjce plus od krzyży. Ustalo po 3godz. Mąż auto zatankowal w przerazeniu hehe

Ja obstawiam Rozmaryn,sojnabig albo ja. Lekarz dawał mi 2tyg, które właśnie mijają. A do terminu kawałek - 10luty, a z ostatniego usg 16-Ty, choć tego jednorazowego przeskoku terminu na usg nie biorę pod uwagę. Bo zawsze idealnie termin się pokrywal.
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry dziewczyny!
Nie bylam ani razu chora przez cala ciaze, a dzis sie z katarem mega obudzilam.
M jakiegoś wirusa przytargał, jak kicham to mam wrażenie ze zaraz mi brzuch pęknie, i Wszytsko boli.
Poprostu cudnie...
Jak po nocy ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozmaryn to moze jednak Ty bedziesz nastepna.

Ja teraz musze sie wstrzymac. Mąż obudzil sie dzis z goraczka i kaszlem. Kolejna osoba z otoczenia chora. Wirus grypy w natarciu. Mam nadzieje ze mnie nie zarazi i ze przejdzie mu szybko bo inaczej ze wspolnego porodu nici. Malutka jest wysoko bardzo, bolesnych skurczy brak wiec chyba spokojnie posiedzi jeszcze i poczeka :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry