reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Rozmaryn jakos chyba nie dociera do mnie, ze niektore z was juz niedługo beda rodzily w terminie. Wydaje mi sie, ze jeszcze tyle czasu do lutego a zwlaszcza mojego terminu ;/ Wlasnie tego sie boje, ze do terminu młoda mi urosnie do ponad 4kg...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozmaryn jakos chyba nie dociera do mnie, ze niektore z was juz niedługo beda rodzily w terminie. Wydaje mi sie, ze jeszcze tyle czasu do lutego a zwlaszcza mojego terminu ;/ Wlasnie tego sie boje, ze do terminu młoda mi urosnie do ponad 4kg...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mój już waży 3065 a do terminu zostało mi 18 dni...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Która pisała o tej przpuklinie, bo mi tu uciekły cytaty. Rzutuje to jakoś na ciążę ? Robi się z tym coś?

Też czytałam ten wpis o porodzie :) akurat taki dla nas aktualny.

Kurna. M przywiózł od teściowej placki ziemniaczane. Uwielbiam. Oczywiście się narzarłam i pewnie nici ze spania. :realmad:
Mi lekarka powiedziała, że to na ciążę nie wpływa w żaden sposób, jedynie tyle, że się nacierpię bo boli. A jedyne co można z tym zrobić to usunąć operacyjnie i to najlepiej po urodzeniu wszystkich dzieci, bo w razie kolejnej ciąży znowu mogłaby się pojawić jeśli chciałabym usunąć wcześniej. A tak to przepuklina niestety zostanie już ze mną po porodzie póki jej nie wytnę :(

Ja biorę 4x2 i do tego Acard 1x. Tez miałam idealne, nawet jak dla mnie to za niskie.
Super_mysz chorujesz na ciśnienie czy masz je spowodowane ciążą?




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Chorowałam na nadciśnienie przed ciążą ale było bardzo małe. Wystarczało mi 0,5 tabletki Ebivolu dziennie a w ciąży dopiero zaczęło mi szaleć. Najgorzej z moim pulsem, przed Staveranem miałam 110-115, teraz już ok 105


Też lubię mamęginekolog, a ostatnio podobają mi się te pytania na żywo. Sama pytań nie zadaję ale fajnie posłuchać info na dany temat ;)

A ja się dzisiaj fajnie wyspałam, nawet tyłek mnie za bardzo nie bolał :) A śniegu tyle w nocy nasypało, że masakra jakaś :szok: i dzisiaj chyba zrobię te bułeczki drożdżowe, bo ciągle o nich myślę :)
 
Witamy się porannie :)

Nam odstawili acard w 34 tyg , z tego co wiem nie powinno się go brać pod koniec bo może powodować miedzy innymi zwężenie żył u dziecka tak mi tu lekarz mówił ale mój prowadzacy tez mówił ze będziemy brać do 35 tyg a ze zaczęła nam się tu akcja wtedy skurczowa dosyć mocna i myśleli ze będę rodzic to od razu kazali odstawic. Ale clexane cały czas bierzemy i do końca będziemy więc zobaczymy jak to u nas będzie z tym krwawieniem tego sie obawiam i boję.

Fajnie ze jeszcze wszystkie w dwupakach teraz codzienne bedziemy zaglądać tu z myślą czy jakiś lutowy maluszek nie jest już na świecie :)
 
Densik no właśnie.. Ja biorę tylko acard, gin coś kiedyś mówił, że odstawimy acard i dadzą mi clexane, ale ja wolałabym po prostu nic nie brać..
Clexane się wypłukuje szybciej z organizmu, ostatnio rozmawiałam z dziewczyną pielęgniarka jak leżałam w szpitalu, leżała na łóżku obok, pracuje na kardiologii tam mają dużo zabiegów i większość ludzi to acardowcy i tłumaczyła mi jaka jest różnica między acardem a clexanem. I po clexnie nie masz się czego obawiać.
Supermysz, u mnie z 17 zostały 2:D Także raczej wszystkim smakowały:)
 
Cześć Wam Dziewczyny, witam nowe mamuśki, rozmaryn-trzymamy kciuki :)
(Swoją droga jak ten czas leci..ledwo dwie kreski na teście a tu już tuż tuż terminy..:))
Ja wczoraj pisałam, że się rewelacyjnie czuję no i się zaczęło po południu-niedobrze mi było, co nie zjadłam to luźna kupka, silny ból brzucha jak na miesiączkę...Wzięłam magnez, no-spę, ciepłą kąpiel..Średnio przeszło..Noc masakryczna, bo Mała się mało ruszała, więc "czuwałam". Cały czas mi bulgocze w brzuchu. Może to po tych pieczarkach z kopytkami bo już jak je jadłam czułam że nie są pierwszej świeżości. Boję się co będzie dalej. Wypiję gorzką herbę i kładę się do łóżka.
W ogóle nic nie mogę ostatnio zjeść.
A te Twoje drożdżówki jagódka cudne wyszły, na pewno pyszne, biorę się za nie w weekend jak będę się dobrze czuła.
 
Przeczytalam wpis, spoko czyli jade na porodowke dopiero jak skurcze beda co mniej niz 10min. Musze to sobie zakodowac [emoji29]

Klauduska, u nas na szkole rodzenia mówili, że do szpitala to najlepiej się wybrać jak już są skurcze co 5-7 minut (u pierworódek). Często babeczki jak już przyjadą do szpitala, mają "syndrom białego fartucha" i skurcze słabną ;) Oczywiście jak dzieje się coś innego niepokojącego (krwawienie, zielone wody itp.) to do szpitala od razu!
Współczuję Wam wszystkim z tym niespaniem, ja wstaję tylko 2x w nocy na siku, a robię to tak automatycznie, że już różnicy mi nie sprawia ;)
Za to u nas na tapecie znów temat wózka o_O Niby mieliśmy już wybrany (BabyDesign Lupo), a teraz mój B. znów kombinuje, że może jednak jakiś inny, może Bebetto... Na dniach mamy kupować. Jakie Wy macie wózki??
 
Cześć wszystkim. Dochodzi dopiero 10 rano a mi sie już oczy kleją. Jak dobrze że jutro sobota. Rozmaryn dobrze że sie uspokoiło. Pół nocy o tobie myślałam. Klauduska u mnie mam czekać aż skurcze bedą tak co 3-4 min. Dlatego wiele babek nie zdąża na czas do szpitala. Asiami ja mam wózek po Majce, kupiony niecałe dwa lata temu. Tutek tambero, duży, ale łatwo sie prowadzi. Mam 3 w 1 ale chce kupić inny fotelik do samochodu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
asiami - ja mam kupiony BabyDesignHusky. Myśleliśmy nad Bebetto-zbyt wiele negatywnych opinii, albo nad Jedo Fynn-za duzy do bagażnika po złożeniu.
Wersja husky ma śpiworek do spacerówki, muffki na ręcę, torbę i na dole na zakupy też takie coś zapinane (plus jakieś pierdółki: moskitiery, kubek na herbatę (na pewno będę miała czas ją zrobić:D).
Jak dla mnie nie za ciężki, łatwo się rozmontowuje gondole, łatwo się składa-ale jak w praniu wyjdzie-nie wiem. Nie ma zbyt wiele ładnych kolorów, wybraliśmy taki jeansowy (Bebetto ma o wiele ładniejsze kolory)
Zapłaciłam 2700 z fotelikiem i z bazą do samochodu (mamy 3 drzwiowy samochód więc nie wyobrażałam sobie szarpać się z pasami, ale wiadomo-dla każdego co innego)

Bodajże na bangla.pl czytałam opinie o wózkach

Link do: baby design husky - Szukaj w Google
 
reklama
Do góry