reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Airfix oczywiście, że nie dla każdego. Dziewczyny z problemami szyjkowo-skurczowymi absolutnie nie powinny wykonywać żadnego masażu.
Ciasto na drożdżówki mi wyrasta, zupę zrobiłam, nawet zjadłam, pyszna wyszła:) Naleśniki usmażę pewnie później, żeby jeszcze ciepłe był dla Klaudii i A. jak wrócą. Siadłam na chwilę i już Wiktor jakieś akrobacje robi, no tak, matka przestałą kołysać:p
Barnek, a teraz chłopiec czy dziewczynka? W podobnym wieku mamy dzieci, moja córka 7,5, syn, 2,5
Gamka -midi będzie ok

Jagodka teraz dziewczynka :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No my dzisiaj tez nie wiele pospaliśmy ale to uroki szpitala :) a ochoty robicie na pyszne jedzonko a my od 3 miesięcy na szpitalnym i tylko możemy pomarzyć , od czasu do czasu mąż mi jakiś pyszny obiadek przywiezie a tak je się co dają :(

Densik a czemu jestes w szpitalu? Przepraszmz ze pytam ale nowa to jestem i historii wszystkich nie znam. I to az tak dlugo?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Densik, jest plus - nie musisz tego gotować:) ani wymyślać co chwilę co ugotować, ja to doceniłam jak leżałam, bo moi tak czasem wymyślają, że każdy chce co innego;) Ale u mnie żarcie w szpitalu jest nienajgorsze - tzn trochę małe porcje, ale nie jest niedobre.
 
Jagódka no to jest fakt wymyślać i stać przy garach nie trzeba w sumie tu też nie jest najgorsze ale w kolko to samo :)

Barnek w skrócie trafiliśmy z bólami pleców , potem ból przeniósł się na przód brzucha jakby jajnik i leżałam z podejrzeniem kolki nerkowej , kolki jelitowej bądź skrętu jajnika po kilku tyg okazało się ze to torbiel na jajniku ale przez ten ból poleciała nam szyjka w 22 tyg szyjka była na dl 1 cm i rozwarcie na 1cm wiec juz zostałam i leżymy w tej chwili szyjki juz nie mamy a rozwarcie na 3 cm 2 tyg temu a teraz znowu jakieś skurczyki są więc nie wiadomo czy rozwarcie się nie powiększyło czyli tak w skrócie leżymy z wysoko zagrażającym porodem :) ale już teraz to możemy rodzic chcieli mnie wypuścić wczoraj do domu to od przedwczoraj są skurcze wiec leżymy i czekamy czy coś z tego sie rozwinie czy tylko straszy :)
 
Barnek - a Ty jak oceniasz swoja sluzbe zdrowia? Poprzednie dzieci tez rodzilas w SWE?

Dlugo by pisac. Czasem dobrze, oceniam czasem zle... tak dwójkę to rodziłam poprzednia.

Wiec tak uważam ze powinni być badania przesiewowe jeśli chodzi o szyjke macicy. Niestety u mnie nie dopilnowali, i urodzialam swoje dziecko za wcześnie w 34tc. Sama nie wiedzialam ze ból krzyża to mogą być skurcze Wiec jak badań nie miałam to i problemów z szyjka nie wyłapali.
Poród super, opieka na oddziale neonatologiczym takież Wszytsko jest dostępne, mąż był przy porodzie, o Wszytsko pytają czy mogą zbadać itd. Tu bez żadnych zastrzeżeń. Druga ciąża dolezana, bałam sie jak diabli, Wiec byłam stałym gościem na IP, az w końcu sie mną zajęli. Donosiłam do 38 plus 4 dni, prod super, rodzinny. Po 6 godzinach wyszłam do domu.
Generlanie mało zmedykalizowana ciąża, prowadzi ja położna. Lekarz tylko w potrzebie. Ceserka na życzenie jest. Mało leków.
Teraz byłam pod opieka lekarza od samego początku. Wiec ok.
O to takie moje przemyślenia



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagódka no to jest fakt wymyślać i stać przy garach nie trzeba w sumie tu też nie jest najgorsze ale w kolko to samo :)

Barnek w skrócie trafiliśmy z bólami pleców , potem ból przeniósł się na przód brzucha jakby jajnik i leżałam z podejrzeniem kolki nerkowej , kolki jelitowej bądź skrętu jajnika po kilku tyg okazało się ze to torbiel na jajniku ale przez ten ból poleciała nam szyjka w 22 tyg szyjka była na dl 1 cm i rozwarcie na 1cm wiec juz zostałam i leżymy w tej chwili szyjki juz nie mamy a rozwarcie na 3 cm 2 tyg temu a teraz znowu jakieś skurczyki są więc nie wiadomo czy rozwarcie się nie powiększyło czyli tak w skrócie leżymy z wysoko zagrażającym porodem :) ale już teraz to możemy rodzic chcieli mnie wypuścić wczoraj do domu to od przedwczoraj są skurcze wiec leżymy i czekamy czy coś z tego sie rozwinie czy tylko straszy :)

Ojej... to trzymaj sie. Który to tydzień?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Barnek - czyli tak jak tutaj, podobnie. Nie mam wiekszych zastrzezen do opieki szpitalnej, pozytywnie ale fakt, ze nikt cie nie bada przez cala ciaze tzn szyjki itp troche wkurzajacy. Czasami mysle , zwe to lut szczescia, ze sie ma nieproblemowa ciaze..

densik - tyle juz lezysz w tym szpitalu,a wydaje sie ze dopiero co tam sie znlazlas!
 
reklama
Smacznego!
1483627964-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry