reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Turluturlu ja bym pojechała na IP.
A może to spojenie Ci się rozchodzi skoro promieniuje na miednice?

Jagódka super kiecka!

Sojnabig współczuję :(
ja pamiętam ze najgorsze było dla mnie ost 20 min bo walczyłam z mega nudnościami. Ciekawe jak bd teraz.

Zostało mi pół godziny i faktycznie jest mi niedobrze :/ nadal leżę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
sojnabig dasz radę! Wiem, jakie to świństwo, a mnie akurat czeka ta "przyjemność" jeszcze raz. Trzymam kciuki!
jagódka ekstra kieca! Zazdroszczę talentu, ja ostatnio próbowałam nauczyć się robić na drutach, umiem tylko oczka prawe :rolleyes2:
 
właśnie tego się najbardziej obawiam, że w końcu stracę przytomność po tej glukozie :( ostatnio byłam na granicy, ale wyszłam na świeże powietrze i jakoś mi się udało ;)
też muszę zrobić test do następnej wizyty o_O
 
Cześć :)

u mnie dzień zaczął się od "afery" z moimi butami w roli głównej :D słowem wstępu powiem, że mieszkam na osiedlu ludzi 60+ więc możecie sobie wyobrazić co tu się czasem dzieje. Jeżdżę ostatnio po tych budowach, pisałam Wam o tym, mam różowe trapery a że pogoda nie rozpieszcza to ta glina i błoto przyczepiają mi się do tych traperów. jak to jest mokre to raczej nie da się tego wyczyścić, trzeba poczekać aż wyschnie. więc wchodzę do mieszkania, zostawiam buty na dywaniku i tyle. rano jak wożę dziecko do przedszkola to wtedy sobie o tym przypominam bo to błoto się odkleja na dywanik między innymi. A ze mieszkam na parterze więc jak schodzę to zostawiam ślady za sobą. i dzisiaj wróciłam z przedszkola, usiadłam w salonie i nagle słyszę pod swoimi drzwiami dyskusję, ze znowu błoto, ze to na pewno od nas bo ślady się kończą i że taka nasza ulubiona pani Jadzia dzisiaj ma porozmawiać z panem Michałem (moim mężem) bo tak nie może być. generalnie debata trwała z 15 minut. Mamy pewne zatargi z panią Jadzią bo jednym słowem straszna sucz z niej mimo to, że codziennie do kościoła lata. więc czekam aż do mnie przyjdzie (chociaż chyba rzeczywiscie czeka na MIchała bo on jest delikatniejszy) i jej wygarne co o niej mysle (w koncu i tak się wyprowadzam :p)
 
ja też będę miała za niedługo glukozę, wolałabym nie zwymiotować bo inaczej moja ginekolog mówiła, że weźmie mnie na oddział i będą mi mierzyć cukier... słyszałam, że niektóre laboratoria pozwalają dodać cytrynę do glukozy i lepiej wchodzi. Musiałabym się dowiedzieć jak jest u mnie

la_nina wiem coś o wrednych sąsiadach, bo moja to potrafi stanąć pod moim oknem i podsłuchiwać o czym rozmawiam z mężem :crazy: raz ją przyłapałam to spierniczała aż się kurzyło, ale to nie zniechęciło ją na długo bo za jakiś czas znowu ją widziałam pod oknem
 
ja też będę miała za niedługo glukozę, wolałabym nie zwymiotować bo inaczej moja ginekolog mówiła, że weźmie mnie na oddział i będą mi mierzyć cukier... słyszałam, że niektóre laboratoria pozwalają dodać cytrynę do glukozy i lepiej wchodzi. Musiałabym się dowiedzieć jak jest u mnie

la_nina wiem coś o wrednych sąsiadach, bo moja to potrafi stanąć pod moim oknem i podsłuchiwać o czym rozmawiam z mężem :crazy: raz ją przyłapałam to spierniczała aż się kurzyło, ale to nie zniechęciło ją na długo bo za jakiś czas znowu ją widziałam pod oknem
Tak można dać cytrynę, ale to zabija tylko sam jej smak a reakcja organizmu na taką dawkę cukru może i tak być różna czy to z cytryna czy bez :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry