reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
U mnie to nawet nie o smak chodzi, bo ja to wypijam z zatkanym nosem i jednym haustem. Tylko po pewnym czasie robi mi się strasznie niedobrze i zwracam. Gin powiedizał, żebym śmiało wciskała cytrynę i modliła się, żeby nie oddać:p
Jezu Dziewczyny umieram, ta miednica mi chyba zaraz pęknie. Pojechałam po Klaudię i wysłać L4 na pocztę, bo to obok szkoły, nie mogłam wysiąść z samochodu pod domem, taki ból:(:(
Turluturlu jak u Ciebie?
 
[emoji23] Powiem wam że opieka w Anglii jest całkowicie inna. Nigdy w życiu nie byłam u ginekologa, dwa razy mi zaglądali przy porodach. Nigdy tęż nie piłam glukozy. Od początku tej ciąży byłam tylko raz u położnej. Miała może któraś taki dziwny ból w klatce piersiowej, tak jakby połamały wam się zebra i miażdżyły wam płuca? Już drugi dzień mnie meczy. Do tego Majka chora, gorączkuje, ledwo oddycha. Dostała od lekarza paracetamol. Anna25 przykro mi z powodu synka, zdrówka życzę. Densik co słychać? Mam nadzieje że jest coraz lepiej. Natka.polka mam nadzieje żewszystko ok. Trzymam kciuki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
[emoji23] Powiem wam że opieka w Anglii jest całkowicie inna. Nigdy w życiu nie byłam u ginekologa, dwa razy mi zaglądali przy porodach. Nigdy tęż nie piłam glukozy. Od początku tej ciąży byłam tylko raz u położnej. Miała może któraś taki dziwny ból w klatce piersiowej, tak jakby połamały wam się zebra i miażdżyły wam płuca? Już drugi dzień mnie meczy. Do tego Majka chora, gorączkuje, ledwo oddycha. Dostała od lekarza paracetamol. Anna25 przykro mi z powodu synka, zdrówka życzę. Densik co słychać? Mam nadzieje że jest coraz lepiej. Natka.polka mam nadzieje żewszystko ok. Trzymam kciuki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam taki bol w klatce od 1,5 miesiaca myslalam ze to serce ale zrobili mi wszystkie badania i jest ok. powiedzieli mi ze to przez ciaze....
Ja mam 1 listopada glukoze, teraz to sie wystraszylam ze mozna zemdlec i nie wiem czy powinnam sama jechac samochodem? Kilka lat temu pilam glukoze bo u mnie w rodzinie sami cukrzycy i sprawdzali czy jest ok to nawet nie pamietam smaku bo tak plakalam ze beda jeszcze raz mi pobierac krew :)
 
omg! Puściłabym chałupę z dymem! Poszłam przygrzać zupę, wyjęłam z lodówki, postawiłam na kuchence, podpaliłam, patrzę, kurde jakoś dziwnie, a do spodu garnka mi się przykleiła podstawka korkowa - ciężkie gary w lodówce trzymam na korku. Średnica dużo mniejsza niż garnek, nie zauważyłam..Ale smród! Dobrze, że szybko to wyjęłam.. Yhhh to nie jest mój dzień:(

Ellie, ja jechałam samochodem, ale mam bardzo blisko, nie był to mega mądry pomysł, teraz chyba zrobię w sobotę, żeby mąż mnie odwiózł do domu.
 
Jagodka dobrze ze nic sie stalo !!!!
Zawsze sie boje ze zostawie cos wlaczone jak jestem sama w domu....
Masz racje, chyba tez wezme meza... Nie ma co ryzykowac.. Jak ja juz bym chciala swieta :) dzisiaj u nas 28C a ja sobie puszczam piosenke swiateczna o reniferze rudolphie :)
To jest piosenka dla dzieci ale moge ja sluchac caly rok i mi strasznie poprawia nastroj nie mowiac o tym ze jak uslysze to nawet w samochodzie sie kolysze, moze powiem zeby mi puscili do porodu :)
 
Sojnabig Ja aż się boję glukozy bo ja znów zasypiam,w głowie mi się kręci. Będzie się działo :)

Ja dziś wyladowalam u lekarza rodzinnego ,podejrzewają cholestaze..krew dopiero w piątek pobiora bo dziś na czczo nie byłam..wyniki w poniedziałek. Masakra. Dali mi hydroksyzyne bo chce się zadrapać, ginek mi kazał allertec dorzucić ze może alergiczne.
 
reklama
Mi mąż zamontował czasowy wyłącznik przy kontakcie gdzie prasuję bo zawsze zapomnę wyłączyć żelazka :szok:
A prostownica to już standard... tylko czekać aż spale kiedyś dom.

Ja na badanie biorę męża, już teraz mam zawroty głowy a co dopiero po glukozie. Różnie to może być
 
Do góry