reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

.jagodka wyglada super!
Czytam wszystko na bieżąco ale nawet nie mam siły odpisać coś ambitnego ;c

Powiem wam, ze myslalam, ze ten semestr studiow i ciazy to bedzie lajcik ale jest ciezko. Poprzednia sesja nie należała do bajlepszychy i teraz ciągną się za mną wszystkie egzaminy. Do tego bieżące zajęcia. Udzielam korepetycji wiec jeszcze trochę czasu na to schodzi. Pomimo dużej ilości energii mam ochotę zajmować sie domem jedynie.

Jutro mam egzamin, zajecia a potem biegiem na badania prenatalne. Jakoś ostatnio mam złe przeczucia. Oby pozostały jedynie przeczuciami.

Duzo uśmiechu dla was dziewczyny :*

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom

Wszystko będzie dobrze na badaniach, zobaczysz :))
Podziwiam Cie że masz siły i chęci tak latać i biegać i jeszcze się uczyć :D jak dobrze mieć to już za sobą :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super ta zabudowa;d

powodzenia na egzaminie!! Też jestem przed egzaminami i autentycznie krzywda mi się dzieje. W teorii powinnam być pełna energii itp, w końcu drugi trymestr, mnie ta przyjemność jakoś omija, ledwo żyję:)

stresa złapałam przed jutrem. mam nadzieję, że wszystko okaże się dobrze z dzidzią. a zastanawiałyście się nad tym przenośnym usg? takim domowym? koleżanka mi ostatnio o czymś takim mówiła, podgląd był kiedy się chce:) choć na pewno miałabym problem z interpretacją - czy jest ok czy nie, chociaż miło byłoby widzieć dzidziolinę kiedy się chce:)
 
Jenny podobno usg może mieć wpływ na dziecko i mi pani pediatra odradzała usg robić na każdej wizycie u gina, choć i tak robię z troski o rozwój dzieciaka, choć to takie błędne koło, więc pewnie nie zdecydowałabym się na takie domowe

Ale mam doppler domowy i już cztery razy mnie uspokoił, słychać bardzo wyraźnie mój puls i serduszko kruszynki i naprawdę ciężko byłoby te dźwięki ze sobą pomylić , aha no i przy okazji: już czuję ruchy :) yay!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ellie ja też bym się bała...
LaNina moi chłopcy dość szybko rezygnowali z popołudniowe drzemki (jak dla mnie [emoji6]) bo w granicy 2,5-3 latek.
Klauduska podziwiam Twoje chęci do nauki. Ja chodzę do pracy 3x w tyg po 4 godz na dzień i mam serdecznie dość [emoji43] a skupienie uwagi na czymś to już wyczyn!!!

Kciuki za dzisiejsze wizyty!

Czekamy na nasz trzeci cud [emoji307][emoji179][emoji738][emoji307][emoji178]
22tydz [emoji177]NADIA[emoji177]
 
Klauduska - dasz rade, choc wiem, ze jest ciazko! ciazy niestety hormony dzialaja tak, ze ciazko jest sie skupic. Ja to juz przechodze drugi raz, tyle, ze teraz wiem, ze czasami to jest walka z wiatrakami. Wczoraj napisalam 4 zdania za godzine, co za "wyczyn",ale tez strasznie boli mnie glowa ostatnio..
.jagodka - super te szafki!
 
Ja w poprzedniej ciazy pracowałam do 7 mies. po 7h dziennie. A w tej ciąży czuje ze bym nie dała rady pracować w ogole. Od pierwszej ciąży minęło ledwo 5 lat a już jest trochę inaczej. Szybciej sie mecze, gorzej oddycham.
Jagodka mi się twoja zabudowa tez bardzo podoba. Mój mąż jest stolarzem i montowal kiedyś szafę robiona na zamowienie, zeszło mu kilka godzin, tak że wiem ze to nie jest tak łatwo i szybko jak się z boku wydaje.
Maryliese gratulacje! :)
 
reklama
Ja w dwóch poprzednich ciazach pracowałam do samego końca, dosłownie. Ale teraz los i lekarz zdecydowali inaczej [emoji6]
Czy ktoś wie, kiedy ma przestać padać? [emoji43]

Czekamy na nasz trzeci cud [emoji178]
23tydz [emoji177]NADIA[emoji177]
 
Do góry