reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

.jagodka Leukocytów przy normie 0-5, mam 30. Liczne bakterie i liczne nablonki płaskie. Czyli wypisz wymaluj zapalenie pęcherza. Gdyby nie to ze mam ciąże wysokiego ryzyka i że ten brzuch cały czas boli od początku to pewnie bym czekała 2tyg. No i sikanie po 10razy w nocy,jestem zmęczona już tym,nawet 5min nie mogę moczu trzymać bo boli potem.

Wszystkozajete Żurawiny się boję, wpływa na procesy krzepliwosci więc mi jest zakazana . Myślałam nad Wit C co by zakwasic pęcherz ale znów ph moczu niskie więc też nie tędy droga.

Spróbuję jutro dostać się do rodzinnego,u ginka szkoda mi 200zl za receptę, a za 2tyg polowkowe więc kolejne pieniądze by były,a dopiero w poniedziałek 200zl zapłaciłam za badania krwi. Strasznie droga ta ciąża się zrobila:)
O matko, to naprawdę drogo. Jedyna ciaza która mnie cokolwiek kosztowała to pierwsza, właśnie w Polsce, tylko ze u nas cena za wizytę z usg to było wtedy 70 zl. A tu chodziłam i prywatnie i panstwowo. Ale tu prywatnie oznacza z prywatnym ubezpieczeniem bo na brak ubezp mógłby sobie pozwolić tylko ktoś bardzo bogaty (najwięcej za jedną wizytę miałam wypisane 1600 euro). Szkoda, że w Polsce jak się chce mieć dobrego lekarza i dobre badania to trzeba płacić tyle kasy.
 
reklama
Airfix idź do rodzinnego lepiej nie czekać może coś zaradzi.

Turluturlu trzymam kciuki za wizytę i daj znać po :)

Prywatne wizyty niestety kosztują ja do gina prywatnie i do endokrynologa tez raz w miesiącu prywatnie no i do tego badania wszystkie płatne ale najwazniejszy maluszek :)

Jagódka śliczna czapeczka :)
 
Ja siedzę w kolejce do lekarza. Dzisiaj znowu jest obsuwa bo prawie same połówkowe a mój lekarz jest z tych dokładnych. Trochę zaczelam się denerwować czy wszystko jest ok. Nie straszcie mnie z tym że drugie dziecko jest większe. Młodego urodziłam 4600 to teraz co 5kg? Co do witamin to biorę na polecenie lekarza prenatal duo ale chyba przerzucę się ba folik 2/3 bo jest o połowę tańszy a skład ma podobny tylko nie ma żelaza ale żelazo i tak biorę oddzielnie.
 
Rozmaryn kciuki za wizytę i czekamy na wieści :)

Ja biorę mama dha od samego początku.

Rozmaryn dużego synka urodziłaś. A poród miałaś SN czy cc ?
 
Ja siedzę w kolejce do lekarza. Dzisiaj znowu jest obsuwa bo prawie same połówkowe a mój lekarz jest z tych dokładnych. Trochę zaczelam się denerwować czy wszystko jest ok. Nie straszcie mnie z tym że drugie dziecko jest większe. Młodego urodziłam 4600 to teraz co 5kg? Co do witamin to biorę na polecenie lekarza prenatal duo ale chyba przerzucę się ba folik 2/3 bo jest o połowę tańszy a skład ma podobny tylko nie ma żelaza ale żelazo i tak biorę oddzielnie.
Ja ci z całego serca życzę żeby to było o wiele mniejsze, tak z 1 kg :)
Densik-Rozmaryn to twardzielka urodziła SN, podziwiam! :)
 
Ja ci z całego serca życzę żeby to było o wiele mniejsze, tak z 1 kg :)
Densik-Rozmaryn to twardzielka urodziła SN, podziwiam! :)
Jakbym wiedziała to w życiu nie rodziłabym sn żadna ze mnie twardzielka, poprostu byłam nieświadoma. Masakra jakaś, im bliżej tym bardziej się stresuję nawet nie wiem czym. A tak z innej beczki to dzisiaj widziałam ogromną piękną tęczę. Była cudowna.
 
Ja i moj maz wazylismy po 2800 wiec moze Alexander pojdzie w nasze slady :) mi lekarka przepisala kwas foliowy i sama jem zelki z omega-3 :)
 
Dziewczyny A ja potrzebuje pomocy [emoji22] cala ciąża super a dzis tragedia. Od kilku dni rano jak wstawalam czułam delikatne bóle pleców i pierwszy mocz ma ciemny kolor i specyficzny zapach... A teraz już nic nie moge zrobić tak mnie bola plecy z prawej strony tuz pod zebrami [emoji22] co o tym myślicie?

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry