reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Jabłka akurat mam od teściowej, bo ona robi takie w sloikach a jeśli chodzi o ciasto to: 4 szklanki mąki, szklanka cukru, 1 opakowanie cukru wanilinowego, łyżeczka proszku do pieczenia, 3 żółtka, jedne całe jajko, kostka (250g) margaryny do pieczenia. Wszystko razem zagniatamy, kule ciasta wkładamy na pół godziny do lodówki. Połowę ciasta rozwalkowujemy i układamy na blasze wyłożonej papierem do pieczenia. Na to idą jabłka. Druga część ciasta ścieram ba tarce na dużych oczkach prosto na jabłka. Piekłam 50 minut w 180st ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Lubie wypróbowane przepisy :) chyba upiekę sobie w najbliższym czasie :)
 
reklama
O tak! Pizze robi (zapomniałam:D)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
w sumie pizzy daaawno nie robil, trzeba go zagonic :-)
Fuga5 gratki synka i udanej wizyty!
u nas jeszcze cale 2 tyg czekania

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Fuga, gratuluję Syna:) Uważaj przy cytowaniu, bo głupoty wychodzą i Twoja odpowiedź zlewa się z tekstem cytowanym.
Dziś idziemy na bilans i chyba na to nieszczęsne szczepienie, jakieś tam przeciwciała mi wyszły na tą różyczkę, pogadam jeszcze z pediatrą jak ona to widzi, ale pewnie zaszczepimy. Po południu przyjdzie facet z projektem tej zabudowy, no i chciałam jeszcze na spacer z moją przyjaciółką pójść, bo nie widziałyśmy się od lipca i dużo tematów się nazbierało;)
Nuśka, póki pamiętam, to życzę wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia - wrzuć zdjęcie w kiecce;)
A propos ślubów, gdzie jest Klauduśka?
 
Witaj kasiu_linka :)

Fuga gratulacje synka :)

No właśnie Klauduska nam coś zamilkła :( albo w podróży poślubnej i nie ma dla nas czasu :)

Dzisiaj chyba da się normalnie przetrwać dzień , pogoda troszkę odpuściła. Jakie pomysły na obiad ? Bo u mnie totalny brak weny i pomysłu :(
 
Witaj kasiu_linka :)

Fuga gratulacje synka :)

No właśnie Klauduska nam coś zamilkła :( albo w podróży poślubnej i nie ma dla nas czasu :)

Dzisiaj chyba da się normalnie przetrwać dzień , pogoda troszkę odpuściła. Jakie pomysły na obiad ? Bo u mnie totalny brak weny i pomysłu :(

U mnie dziś barszcz ukraiński ;)

A tak ogólnie to jak ostatnio caaaly czas wstawalam o 6-7, tak po prostu, budziłam się i nie mogłam spać to dzisiaj wstałam aż o 9:30 :D

Na śniadanie kinder country, taka miałam ochotę :D Tymek się ucieszył bo od razu zaczął kopać, że go matka od rana takimi rzeczami faszeruje Hehe :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja spać nie mogłam wierciłam się pół nocy , mały narazie chyba śpi bo też coś leniwie go z raz poczułam. O barszcz bym zjadła :)
 
reklama
Do góry