reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Hej dziewczyny

Apropo porodu nacinania można uniknąć jak się ćwiczy. Mięśnie kegla, wiec chyba warto, ja w pierwszym porodzie uniknelam i wolałabym teraz tez bo mam straszna skórę z tendencja do tworzenia się bliznowców i boję się że jakby mnie nacieli to będę później miała narosl w tym miejscu która nie da mi żyć :/

Ale wiadomo ze to wszystko zależy od naszej budowy ,

Ellie - różnie się zaczyna czuć osoby szczuplejsze szybciej czują plus zależy gdzie masz łożysko umiejscowione może być ze zaczyna się coś dziać , można czuć jakieś bulgotania na początku pulsacje i musniecia później dopiero będzie wyraźniej kopniaki itp. :)

My się szykujemy do wyjazdu ,

Ostatnio miałam kilka bezsennych nocy ze jak wczoraj łóżka dotknęłam w końcu to kamień. .. naprawdę



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ellie123 ja dzisiaj zaczynam 15 tydz i już od kilku dni ,,coś,, czułam niby w kolejnej ciąży wcześniej się ruchy czuje ale do końca nie byłam przekonana czy to maluszek:) ale dzisiaj byłam na usg i mam już pewność, że to dzidzia bo widziałam jak kopnęło i poczułam w tym samym momencie:)

Ja przy pierwszym porodzie byłam nacinana ale o tym, że będę wiedziałam praktycznie od początku ciąży.

Miciur-ka udanego wyjazdu:)

Ja jestem już po wizycie, maluszek zdrowy, ładnie rośnie ale nie chciał się ujawnić i dalej nie wiemy czy będzie braciszek czy siostrzyczka
 
Miciur-ka udanego wyjazdu i wypoczynku :)

Joanna4258 super wieści z wizyty :) maluszek może się krępował pokazać co ma między nóżkami ;)

Tez juz bym chciała zobaczy co u okruszka ale trzeba jeszcze wytrzymać do 26 ehhh
 
Hej hej! Wyszłam wlasnie od gina! Matko Bosko dopiero! Niestety sama byłam bo mój dziś pierwszy dzień w nowej pracy więc głupio było cokolwiek załatwiać.
Dzidzia rośnie. Przesunelo się według usg na 12 lutego ale to wiadomo jak to jest ;-)
Na początku się kręcił i było wszystko ładnie widać, potem się zawstydzil akurat jak coś tam istotnego miał lekarz mierzyć. Próbował go denerwować żeby się obrócił ;-)
I ogólnie to... Było widać siusiaka! Jeee jak fajnie :-D
 
Ellie123 Mi już też wydaje się na pewno ze dzidzia daje znać o sobie:) czuje takie dziwne bulgotania od środka, najbardziej tu gdzie dzidzia ma nozki:) takie jakby musniecia. Stałe pory mam tych odczuć :) Ale u mnie nici z glaskania brzuszka:( Skurcze wtedy mam i brzuch się stawia,choć i tak jest o niebo lepiej niż było. Ja w czwartek wizyta..już się doczekać nie mogę.
 
Hej hej! Wyszłam wlasnie od gina! Matko Bosko dopiero! Niestety sama byłam bo mój dziś pierwszy dzień w nowej pracy więc głupio było cokolwiek załatwiać.
Dzidzia rośnie. Przesunelo się według usg na 12 lutego ale to wiadomo jak to jest ;-)
Na początku się kręcił i było wszystko ładnie widać, potem się zawstydzil akurat jak coś tam istotnego miał lekarz mierzyć. Próbował go denerwować żeby się obrócił ;-)
I ogólnie to... Było widać siusiaka! Jeee jak fajnie :-D


Gratuluję!!!! A w którym tygodniu jesteś?
 
To bedzie moj pierwszy porod i z tego co czytalam to najbardziej przeraza mnie naciecie krocza.... Jakos ciezko jest mi to sobie wyobrazic... A przy cieciu cesarskim chyba najgorzej jest po jak znieczulenie zejdzie... Nie wiem co lepsze ...
Wcale nie ;-) ze mnie się śmiali bo mnie zwiezli z cesarki a ja powiedziałam do pielęgniarki żeby mi nogi zlaczyla bo ja nie mogę nimi ruszyć to się dziwila jak ja to w ogóle czuje że one sa osobno??? Potem spałam i znieczulenie zeszło tak że nawet nie pamietam kiedy a rano już prysznic ;-) koleżanka rodziła miesiąc wcześniej i bardzo narzekala na nacięcie i dyskomfort z tym związany:-( i ja chce znowu cesarke! ;-)

Asia3003 - 14t2d według usg :-)
 
reklama
Hej hej! Wyszłam wlasnie od gina! Matko Bosko dopiero! Niestety sama byłam bo mój dziś pierwszy dzień w nowej pracy więc głupio było cokolwiek załatwiać.
Dzidzia rośnie. Przesunelo się według usg na 12 lutego ale to wiadomo jak to jest ;-)
Na początku się kręcił i było wszystko ładnie widać, potem się zawstydzil akurat jak coś tam istotnego miał lekarz mierzyć. Próbował go denerwować żeby się obrócił ;-)
I ogólnie to... Było widać siusiaka! Jeee jak fajnie :-D
Gratulacje!!!! Ja jeszcze 13 dni czekania [emoji5] chociaż swoje przeczucie mam Ale wg większości " symptomow" zupełnie co innego wychodzi [emoji5]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry