reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
u mnie znow to samo w drugiej ciazy: extremalne cwiczenia juz nie, maratonow nie dam siely biagac i tyje zaraz na poczatku, nieladnie to wyglada, ale potem zwalniam. Teraz znow kiepsko z ruchem bo juz 3 tydzien na zwolnieniu, ledwo co chodze, a co dopiero pomyslec o innych rzeczach.. a jem to samo, nawet lepiej bo slodyczy nie jem. Taka moja uroda pewnie..
 
ale macie smaki, heheh ja tez sie zajadam kwasnym, zwlaszcza, ze tu sezon na tutejsze jagody(brusznice, zurawina, juz sie pojawia itd), wiec sie zajadam a moj slubny to az sie krzywi jak to widzi. Ja w poprzedniej mialam bardziej na slodkie parcie i miesko tez mi smakowalo (nie jem miesa a w ciazy widzialm sny ze stekami smazonymi na masle), teraz kwasne, a slodkie beee

Tylko jak to robicie, ze "rzucacie sie na lodowke" i nie tyjecie???

A ja właśnie chciałabym to wiedzieć, bo naprawdę jem non stop a żadnych kilogramów na plusie..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kciuki za wszystkie lutóweczki dziś wizytujące i czekamy na wieści :)

Ja jem częściej napewno i troszkę więcej ale jak narazie 2 kg do przodu. Mam napady wilczego głodu czasami to bym pół lodówki zjadła.

Pogoda dalej nie odpuszcza masakra po prostu :(
 
Kciuki za te które mają wizytki:) samych pozytywnych wieści :) &&&& Ja nadal nie ogarniam, przez ten upał chyba,jeszcze taki kawał chodzę po dziecko do szkoly...A tu w domu trzeba sprzatnac, zakupy zrobić,obiad, wczoraj cały dzień soki malinowe robiłam...usnelam po 20-tej. Malutka strasznie jest aktywna i myślałam ze jak łożysko mam na przedniej ściance to ze bedzie amortyzowac fikolki dzidzi - a skąd, widocznie poradziła sobie I z lozyskiem. Od kilku dni w miejscach gdzie kopie albo się kręci to brzuch podskakuje :) Synek ma ucieche :)
 
Ja mam 2 kg na plusie. Z córka byłam już dużo viezsza na tym etapie[emoji14]Młody fika coraz mocniej. Wczoraj ma Z poczuł dotykając brzucha :) No i zaczęłam dzisiaj 20 tydzień!!!! :D krwawienie się trochę uspokoiło Ale nadal plamie i leżę plackiem. Mloda przez cale życie nie obejrzała tyle bajek co w ciąg u tego tygodnia[emoji14]Czy sa na forum jeszcze jakieś leżące ciężarówki?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez głównie leżąca jakiś krótki spacerek wchodzi w grę , ugotowane obiadu tez aczkolwiek raczej mniej ambitnego i czasowego a tak z 24 godzin na dobę 20 na pewno w łóżku leżąca jestem :)
 
Do góry