reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

image.jpeg image.jpeg image.jpeg Ja najbardziej lubilam lactacyd, tutaj nic ciekawego nie znalazlam ale wyczytalam o mydle glicerynowym i kupilam...
Moje malenstwo ostatnio tez szaleje, zwlaszcza ok 20:00 zawsze sie klade i czekam na niego :)
Maz mnie denerwuje wiec sie udalam na szalenstwo zakupowe, kupilam wieksza bielizne, i troche ubran ciazowych.
Wzielam tez fajna torbe dla dziecka, byly ladniejszw ale ta mi sie wydala bardziej praktyczna, duzo kieszonek w srodku mata do przewijania z boku pojemnik na chusteczki i kieszonka specjalna na mleko czy jedzenie..
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    724,6 KB · Wyświetleń: 81
  • image.jpeg
    image.jpeg
    825 KB · Wyświetleń: 73
  • image.jpeg
    image.jpeg
    870,5 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Zobacz załącznik 770113 Zobacz załącznik 770112 Zobacz załącznik 770111 Ja najbardziej lubilam lactacyd, tutaj nic ciekawego nie znalazlam ale wyczytalam o mydle glicerynowym i kupilam...
Moje malenstwo ostatnio tez szaleje, zwlaszcza ok 20:00 zawsze sie klade i czekam na niego :)
Maz mnie denerwuje wiec sie udalam na szalenstwo zakupowe, kupilam wieksza bielizne, i troche ubran ciazowych.
Wzielam tez fajna torbe dla dziecka, byly ladniejszw ale ta mi sie wydala bardziej praktyczna, duzo kieszonek w srodku mata do przewijania z boku pojemnik na chusteczki i kieszonka specjalna na mleko czy jedzenie..
Ładna torba :)
 
U mnie to samo. Irytuje mnie strasznie, jakby wszystko robił na złość mi. Do tego stwierdzilam, że mam to gdzieś, choć raz nie będę się przejmować i stresować, a że on uparty jak osioł to warczymy na siebie od kilku tygodni.. Nawet czasem sobie myślę,że ok, będę miła, to pewnie hormony itp, podchodzę z dobrym nastawieniem i on zawsze wtedy musi zrobić coś, co mnie totalnie rozwala i nawet w trakcie rozmowy temat się urywa i znowu się do siebie nie odzywamy. Paranoja..

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O mojemu się też obrywa co dzień :) Normalnie jakby na złość robił. Wczoraj glowe dziecku przycial w szybie w aucie..Bo nie widział i jeszcze na dziecko ze czemu glowe wystawiło. No wyjść można z siebie.
Moje dzidzi wieczorami daje czadu też tak po 20...I teraz rano też chyba wstalo :) lubi słodycze i pierogi z serem hahah
 
Witam się poniedziałkowo :)
Dobrze ze pogoda troszkę odpuściła bo chyba bym się wykończyła.
Super macie ze juz tak czujecie ruchy :) ja czuję ale lekkie laskotanie i nie codziennie :( czekam z niecierpliwością na pierwszego kopniaczka :)
A mój też mnie denerwuje czasami ale generalnie nie narzekam bo wszystko spadło na niego i dzielnie znosi i robi ale czasami trafi mu się coś chlapnac albo zrobić co mi ciśnienie podniesie ;)
Ellie123 super torba :) ja zakupki dla malenstwa zacznę w listopadzie najprędzej chyba
 
Densik mam tak samo, lekkie i bardzo nieregularne smyrnięcia. Zazwyczaj wieczorem jak się położę to bobas fika. Na regularne i mocne kopniaki jeszcze mamy czas i jeszcze nam bokiem wyjdą;)
Ja pewnie po poznaniu płci coś tam kupię, bo brakuje mi jakichś pierdół typu - prześcieradełka na przewijak, pewnie ręczniczek z kapturkiem nowy też kupię. Rzeczy dla mnie do porodu, bo rozdałam wszystko, oprócz koszul do karmienia. Fotelik zostawię na koniec, ale muszę się sprężyć, żeby do 30tc kupić resztę, bo potem pewnie będę uziemiona z zakazem chodzenia i wstawania aż do 37-38tc, więc szaleństwo zakupowe nie będzie trwało długo;)
 
Witamy w poniedziałek :D dziś wizyta z nadzieją odkrycia tajemnicy - jaka płeć :D
Pisałam kiedyś, że dam wam znać czy różne "przepowiednie" co do płci sie sprawdzaja...wiec ja patrzylam na takie jak :
1. pierwsze ruchy z lewej strony - chłopiec
2. szybciej rosnące włoski na nogach (niestety) - chłopiec
3. słone i kwaśne smakołyki - chłopiec
4. jak na razie rośnie tylko brzusiu i piersi - chłopiec

5.Wiek matki + miesiąc, w którym doszło do zapłodnienia - wynik parzysty - chłopiec
6.spanie na lewym boku - chłopiec
7.bóle głowy - chłopiec
8. serduszko dzidzi -na kazdej wizycie równe 140 uderzen/min - chlopiec
9.test z obrączką ( w kólko) - chłopiec
10. chiński kalendarz (podobno skuteczny) - DZIEWCZYNKA
Po wizycie (o ile dzidzia pokaże wszystko) napisze co się sprawdziło :) Powiem wam, że nie wierze w takie przepowiednie ale fajna zabawa... :)

Co do ruchów dzidzi, tez wieczorami jak sie położe czuje moje maleństwo :)A co do zakupów na razie mamy kocyk, jedne spioszki i kaftanik...nie chciałam nic kupowac przez pierwsze 3 miesiace, pozniej kocykowi nie mogłam sie oprzec a reszta to takie małe prezenty..ale pewnie od dzis sie zacznie :) my bedziemy szalec teraz z zakupami bo na dzidziusia bedziemy wszystko kupowac bo to nasza pierwsza kruszynka :)
 
Ostatnia edycja:
Hej, też wyczekuje ruchów niby coś tam jest, ale to takie delikatne... Czekam na regularne i konkretne;)

Co do faceta.. Ehh. Ja to zaraz płacze, a on twierdzi,,że odkąd jestem w ciąży jestem bardziej wredna:(

Wczoraj byliśmy nad morzem, Dziewczyny na plecach mam straszne czerwone plamy takie placki:( oby to nie było od słońca i nie zostało na zawsze. W Internecie nic nie widać;(
 
reklama
Asia w ciąży trzeba uważać na słońce, bo może wywołać przebarwienia - po zejściu hormonów ciążowych ustępują. A może to po prostu jakaś reakcja alergiczna, obserwuj, jak nie zejdzie to do lekarza z tym.
Grabcia, no to powodzenia w obserwacjach;)
A propos humorków ciążowych: Link do: Jak mieć żonę w ciąży i przeżyć, czyli grupowicze o...
Ja dziś mam chyba lepszy dzień, tj więcej powera, więc biorę się zaraz za pranie tornistra córki, słońce nie odpuszcza, więc pewnie raz dwa wyschnie, a potem przydałoby się zaliczyć spożywczaka i ogarnąć zabawki Adasia, którymi już się nie bawi - wszędzie w domu mam zabawki i już szlag mnie trafia, bo ciągle w coś wchodzę:p
 
Do góry