reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Dziękuję Jagódka bo już myślałam, że dziecię własne zaglodze bez tego dodatku [emoji4] mały się naje i idę się relaksować pod prysznic ( bo wanny nie mam[emoji6] ) , a potem meliska i może uda mi się zdrzemnac chwilę.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale się wkurzyłam! Zadzwoniłam do swojej doktorki zapytać, co z tym zielonym czopem. Liczyłam, że może na szybcika mnie dzisiaj przyjmie, niestety jej córka się poważnie rozchorowała i ma urlop co najmniej przez 2 tygodnie. Ale powiedziała, że mam podjechać na oddział i tam lekarz dyżurujący powinien sprawdzić mi przede wszystkim ilość wód czy się nie sączą i czy to rzeczywiście czop, od razu zrobi mi ktg. No to poszłam i co? Trafiłam na znienawidzonego przeze mnie lekarza, taki zwykły cham, prostak i leń. Nawet mnie nie obejrzał. Stwierdził, ze zielony czop to normalna rzecz i tyle. Ja już nie mówię o usg czy ktg ale do jasnej cholery mógł chociaż mi zajrzeć w podwozie tym bardziej, że moja gin mówiła że lepiej sprawdzić ilość wód! :crazy: A mój mąż po drodze tak na niego wyzywał, że masakra. Dzięki Bogu w środę mam ktg, mam nadzieję, że będzie inny lekarz to zapytam innego.
 
A co do laktacji to chyba nie mamy dużego problemu z mlekiem bo mały je z jednego i drugiego cyca po 20 min, a potem dostaje w butli odciagniete. Tylko że on jedząc cyca wydaje się najedzony bo robi taki dziubek i wypluwa cyca i mleczko też. A za chwilę jak mu się butle da to dalej je i to z wielkim apetytem.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mnie zaczęły męczyć skurcze ehhh :( i mój super humor wraz z planami na domowe spa poszły się .......
nawet nie wiem co ile mam te skurcze bo czuje jeden wielki ból który czasem staje sie mocniejszy a potem wraca do tego normalnego bólu. Wzięłam prysznic - jeszcze gorzej, choć teraz po niemalże godzinie czuje że sie wreszcie uspokaja. Głowa mi pęka i nie mam na nic siły, tak mnie to wykończyło :( mogłoby sie w końcu zacząć a nie tak męczy i męczy, no ile można!
 
Jagódka pytałam o termin bo mój w 37+3 ważyłniedużo ponad 2500. Także mój to już zupełna kruszyna :oops: a jeśli dobrze liczę to jesteś dziś 37+4 ?
 
Iza, ale co to ma do wagi Twojego dziecka? Bo ja nie mam pojęcia ile mój Wiktor waży..37+2 u mnie
Kasiulinka no je bo mu samo leci. Odstaw butle całkiem.
Kosik mnie wczoraj 5h tak mordowalo:(
Supermysz, lipa z tą Twoją doktor. A jelopem z IP się nie przejmuj, szkoda nerwów, ważne, że czop ok

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo rany brzuch miałam twardy jak kamień! Teraz trochę zelzalo, za to podbrzusze mi się ukatywniło, ale póki co ból bez tragedii. Jak się mała wierci to boli jak diabli :/ jutro wizyta, zobaczymy co i jak. Skoro mamy już nockę to oczywiście moje przeziębienie się nasiliło...:/ całą ciążę nic i akurat na koniec się trafiło
 
reklama
Elenna wiesz takie zalecenia maja czesto maluchy, ktore sie same na jedzienie nie budza, lub mala wage urodzeniowa maja. Twoja mala sie sama budzi? I dopomina? Bo to jest wazne, No i oczywiscie to co lekarz pediarta mowi. Jak przybiera ?
Jagodka obys noc maila spokojna.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nastka jest wczesniakamiem. Stąd zalecenia.
Ze straszą miałam co 3 h w dzień a w nocy nie przekraczać 5 h przerwy. Tylko Ala była donoszona.
Kupuję w stacjonarnej, ale jak tak mówisz to muszę sprawdzić ceny w internecie. Może znajdę gdzieś taniej.
Ja ich taniej nie znalazłam :/
A co do laktacji to chyba nie mamy dużego problemu z mlekiem bo mały je z jednego i drugiego cyca po 20 min, a potem dostaje w butli odciagniete. Tylko że on jedząc cyca wydaje się najedzony bo robi taki dziubek i wypluwa cyca i mleczko też. A za chwilę jak mu się butle da to dalej je i to z wielkim apetytem.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja butelkę daje tylko raz dziennie bo mamy zalecane żelazo, więc muszę gdzieś jej rozpuścić, ale myślę nad karmieniem łyżeczka. Po butelce Młoda płytko chwyta i przy nast karmieniu musze ja poprawiać


Naskrobałyście 140 str... widać gorący sezon. Ja tylko patrzę, czy się nowe maluchy pojawiają ; )
 
Do góry