reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ellie kciuki!!! Może już jest po? [emoji4]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Co do opuchlizny to mi strrrrrasznie ostatnio spuchły stopy, do tego stopnia, że aż bolą :( muszę się w środę poradzić mojej gin czy mogę jakieś żele chłodzące stosować. Przy opuchliźnie lepiej trzymać stopy w chłodnej czy ciepłej wodzie??

Co do pytań o ciążę to sąsiad ciągle mnie pyta na kiedy termin i jak mały będzie miał na imię. Chłopak ma 30 lat a tak słabą pamięć, że średnio co miesiąc muszę mu przypominać ale jak ostatnio mu dogadałam, że sobie w końcu na czole zapiszę żeby nie musiał pytać to nagle się okazało, że jest w stanie zapamiętać te dwie rzeczy i teraz jak mnie widzi to tylko słyszę "tak, tak wiem, że 16.02 i Mikołaj" :D
 
Ale wiecie, ze z tą książką działa, tak zatyka te durne baby, że kompletnie nie wiedzą co powiedzieć:D

Supermysz może jakiś żel z kasztanowcem?

Najadłam się makaronu ze szpinakiem, fetą i czosnkiem, jak trafię dziś na porodówkę z tym wampirzym oddechem, to mnie w izolatce zamkną:D Przez godzinę znowu miałam skurcze, teraz chwilowo spokój.
 
Ellie powodzenia ! oby poszło szybko :D

Wracając jeszcze na chwilę do tych używek - mój organizm sam je wyeliminował ;) przed ciążą lubiłam napić się kilka razy w tyg alkoholu (lampka wina czy szklaneczka whisky, likieru, brandy), popalałam papierosy (ze 2-3 dziennie za wyjątkiem weekendów bo przy mężu nie paliłam), piłam 2-3 kawy dziennie... nagle zaszłam w ciążę (planowaną :p) i się okazało że nie mogę znieść zapachu alkoholu, papierosów i kawy. Odstawiłam w trybie natychmiastowym i nigdy mnie nie ciągneło przez te ostatnie kilka mcy;)
wczoraj złapało mnie coś na kawę.. przypomniałam sobie jak smakowała i pomyślałam że się napiję.. no więc zrobiłam sobie, poczułam zapach i kawa wylądowała w zlewie :p
 
Ktoś pytał z czym zupa - czasem quinoa, czasem kasza manna, może być tez makaron :)

Kurczę mi w każdej ciąży zawsze puchnie nos, tak mnie to denerwuje bo na dodatek jest czerwony i wyglądam jakbym pila i pila tylko grr
Ellie powodzenia!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry