reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
bettina, co uzywasz na zabkowanie? jakiej masci? moja wczoraj po odlozeniu do lozeczka ryczala jak bobr, po czym po dentinoxie zasnela w 3 minuty i spala od 20:30 do 6:30 :surprised: Pobudki miala 3 na zasadzie "pojojcze chwile i pojde spac", nawet nie trzeba bylo do niej podchodzic, bo po 4 steknieciach szla spac.

w dzien w ogole bym jej nie podejrzewala o zabkowanie, ale chyba po prostu masuje sobie dziasla caly czas, bo caly czas cos gryzie...

jezu, jakie mam dzisiaj pogodne dziecko :)
 
Ostatnia edycja:
Ja juz nie wiem co z moim Marudkiem. Nie wiem czy jutro brac spacerowke czy dalej gondole z podparciem bo na to samo wychodzi. Nawet w spacerowce gorzej,bo jak cos to gorzej go wyciagnac.

A zamkniety watek no nie wiem, az chce sie napisac,ze dla udzielajacych sie ale wypadaloby wszystkie. A czy potem mozna ewentualnie kogos dodac?
 
PaniAg oczywiscie potem mozna dadac kolejne osoby :tak:

Ola serio?? Az zaraz zerkne bo tez go uzywam [emoji15]

Ciekawe co u Magdy z uk.Bardzo dawno jej nie bylo u nas :/

U nas taki upal ze wytrzymac nie idzieBylysmy nad jeziorkiem kolo domu troche sie popluskac...plus taki ze moze te pajaki to slonce wyjara [emoji23]
 
reklama
No i macie odpowiedź czemu dzieciaki tak szybko usypiają po posmarowaniu;)

Edit:
Aschlee a już kilka razy o Magdzie wspominałam bo faktycznie coś zamilkła.
 
Ostatnia edycja:
Do góry