reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

PaniAg a dlaczego? Głodny był? A w dzień spał?

U nas pierwsza drzemka. Oczywiście każdy by chciał zostać ululany aż do zaśnięcia... A ja mam tylko dwie ręce. Póki co śpią bąble. Mam jakąś godzinkę dla siebie, żeby się ogarnąć przed spacerem.
 
reklama
Dzien dobry.

Widze ze duzo Maluszkow mialo ciezkie noce...u mnie bylo to samo.
Vivi dala taki popis od 6 ze juz nie wiem nawet jak sie nazywam...spac tez poszla pozno i z mega rykiem no i oczywiscie zeby za rozowo nie bylo to ona drzemala do 6 a ja od 4 nie spie bo drzemiac tak sie krecila,stekala,mruczala ze spac sie nie dalo :/ zasne chyba nawet w kibelku ;)
 
A u nas sen od 22 do 5, pobudka na zmianę pieluchy i jedzonko i dalej spać do 8.00. Jestem ciekawa czy da Mężowi dziś popalić ;-) 8h spędzi z nią dziś sam
 
Mkvet ładna noc. :) To będzie niezły sprawdzian dla męża!
My juz po spacerze. Byliśmy w ogrodzie botanicznym i powiem Wam, że żal było wychodzić tsk było pięknie. Ale 2 godziny minęło, czas na jedzenie, zmianę pieluch, poza tym nie mogą tyle spać, bo potem w nocy problem jest...
 
Hej dziewczyny,

AliaMaris Twoi chlopcy chyba sobie jeszcze nie zdaja sprawy, ze jest ich dwoch i kazdy chcialby byc lulany jak najdluzej ;)

PaniAg moj tez dzis w nocy od 2 co dwie h pobudka, ja jeszcze nie moglam zasnac, bo on stekal oczywiscie. A tak z ciekawosci-w nocy karmisz Antka piersia czy mm?

Aschlee dolaczam sie do niewiedzacych jak sie nazywaja :). Ja, po dzisiejszej nocy, wstalam bardziej zmeczona, niz po wczorajszym dniu, bo caly wczorajszy dzien Antek praktycznie przespal i nie gwiazdorzyl :)

Mkvet Ty to masz złote dziecko! Powodzenia dla meza :)

A dzis moj za to bawil sie z Antkiem, pokazywal mu te karty kontrastowe, a Antek tak sie do nich cieszyl, ze mój PEŻet (partner życiowy :p ) miał lzy w oczach!! Ze wzruszenia oczywiscie :) szok :)

U nas rozmowa sie udala, oczywiscie jak przyszlo co do czego to nie wiedzialam co powiedziec :/ ale w koncu cos tam wyksztusilam z siebie i zobaczymy jak bedzie w praktyce.

Moj Antek nie chce ssac z jednej piersi :/ nie chce jej w ogole zlapac czasami, a jak juz zlapie to za chwile puszcza, mleko mu z niej na pewno leci, bo nieraz kapie (z tej drugiej tez kapie, zeby nie bylo ze za szybko plynie mleko)... Wasze dzieci tez tak maja? O co moze chodzic?
 
U nas wieczór trochę płaczliwy ale potem już było lepiej, pobudka o 2 po smoczka a potem o 4 na mleko, szybciutko Hanula zasnęła o 7.30 się przebudziła, wzięłam ją do łózka do siebie i zasnęła. Jak się obudziłam to było już po 9, no szaleństwo po prostu :laugh2:
 
AliaMaris, pewnie sie budzil bo wczoraj zasnal na drugim spacerze po 17.3o ale musielismy wyjsc.

Ola, w nocy na 1 pobudke butla mm. Bo dluzej trzyma. Na druga pobudke ok 5,6 biore na piers ale i do lozka. A moje odciagane ma na rano.

On je z obu piersi.

Teraz hit!!!! Jutro chrzciny a baba nas oszukala i dzis rzekla suka ze mamy se szukac gdzie indziej lokalu!!!! Nie odbierala tel 3 dni. Nie chciala zaliczki no cos nie tak a na miejscu takie info. Karma wraca, mam nadzieje ze jej lokal padnie.

Na szczescie mam super męża i zalatwil lokal na jutro i jedzonko.

Super,ze Bepanthen dziala u nas tez. W ogole snila mi sie ciemieniucha....

Hit dnia: kupilam plaszc i buty.

Hit dwa! Antek ryczy na rekach,po odbiciu i gdzie chce?Pod karuzelke....
 
Ostatnia edycja:
Ola u mnie tez tak jest z piersia, z prawej mniej chętnie je i mam wrażenie ze mam tam o wiele mniej mleka...

U mnie nocka marzenie, 22:30- 6:30 :-)) jedzenie i dalej spanie do 10
Oderwaliśmy choroby wreszcie
Starsza nadal ma biegunkę, lekarz twierdzi ze moze jeszcze potrwać

PaniAg no to gratuluje meza, a z tym lokalem faktycznie porażka :-/
 
reklama
Ola położna mi kiedyś powiedziała, że jedna pierś jest zawsze trudniejsza i żeby przystawiać dziwcko bardzo głodne do trudniejszej.

O rany, PaniAg nie wierzę! Co za ludzie... Zrób im czarny PR na fb...

Chłopaki zaczynają przepięknie rozmawiać! :D
 
Do góry