reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Demolka nie, nie ma innych objawów.

Solla pięknie powiedziane.
Ludzi szokuje, że on robi wszystko...a co w tym dziwnego? To nasze dziecko przecież a nie moje ;)
 
reklama
Solla bardzo mądre stwierdzenie.

PaniAg ja się chyba dołączę do biegających bez butów bo jakoś nie mogę dostać czegoś co by mi się spodobało.
 
Demolka dzieki, jestem coraz blizej mleka modyfikowanego, naprawde. Ty tez musisz miec ciezko jak masz meza tyle czasu poza domem. Ale jak sie nie widzicie tak dlugo to oczywiscie, ze wraca steskniony ;)

Solla to z calego serca Ci gratuluje.
 
Ola a Antoś jak przybiera? bo jeśli jest oki to widocznie Twoje mleko ma tyle wartości ile on potrzebuje.

Bożesz moja mama śpiewa Ali takie głupoty a ona się chicra a ja aż oplułam kompa hehe to prawda ze człowiek "głupieje" przy bobasku hihi
 
Ale mam ostatnio smaka na rodzynki w czekoladzie. Kupuję duże opakowanie z Biedronki i siłą się powstrzymuję żeby całego na raz nie zjeść.

Mała śpi uff chwilka spokoju. W nocy spała od 21 do 4 wypiła i zaraz zasnęła wstała o 7.00 na mleko zasnęła i spała do 9.00.
Dzisiaj puszcza strasznie śmierdzące bączki już jedna kupa poszła ale coś czuję że to była tylko zapowiedź większego kataklizmu:);)
 
Mi Antek spał w nocy od 23:30 do 4 a potem od 5 do 9 :D

Demolka nie wiem ile wazy, bo nie mam czasu ogarnac wagi, tzn.kupic, ale wydaje mi sie, ze przybiera prawidlowo, bo ubranka robia sie za male.
Hehe to Twoja Ala widocznie smiala sie z babci, ze takiej jej glupoty wyspiewuje ;)

Magmich rozumiem, ze Ty tez nie trzymasz diety matki karmiacej? :p
Az dziwne, ze takie male dupki moga puszczac takie smierdziuchy, co nie? :) Zreszta az dziwne, ze takie male buzki moga tak krzyczec...itp.dlugo by wymieniac :)
 
A jak bekać potrafią takie małe ludziki :-p

Demolka Twoje dziecię już głośno się śmieje? :blink: U nas z dźwięków tylko guganie ale repertuar coraz bogatszy :laugh2:
 
reklama
Do góry