reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Ola diety matki karmiącej nie trzymam bo od urodzenia jesteśmy na mm.

Bettina z tym bekaniem to też jestem pod wrażeniem jej umiejętności ale stwierdzam że to po tatusiu;)

Tak jak myślałam dzisiejsze bączki były zapowiedzią kupy po pas;)
Dziewczyny powiedzcie mi ile macie butelek w użyciu? My mamy trzy (dwie małe i jedna duża) ale za chwilkę trzeba będzie ten układ zmienić.
 
reklama
Bettina śmieje się to nic ona na mnie krzyczy normalnie nas terroryzuje hehe Ostatni pobiła kuzyna (3latka) aż się chłopczyk poskarżył mamie hehe oczywiscie to przypadkowe jej machania wszystkimi kończynami! wiedziałam że będzie łobuziara z niej ale nie spodziewałam się ze tak szybko bedzie wszystkich lała hehe
 
Demolka Hanula tak macha nogami szybko jak się cieszy, że aż szok. Jakby biegła ;-) ;)

Co do butelek ja mam trzy 125 ml i dwie 260 ml w użyciu. Jedną małą od początku mam tylko na wodę do picia, w jednej stoi przegotowana zimna do robienia mleka, w jednej herbatka a w dużych to wiadomo mleko.
Mam jeszcze dwie duże nieużywane w szufladzie na potem bo zamawiałam taniej z allegro i wzięłam więcej ;-) ;)
 
Magmich wybacz, znowu gafa, ale bylam przekonana, ze ostatnio pisalas o sciaganiu mleka ne weekend. Nie wiem czemu, pewnie przez Nicki, myle Ciebie z mkvet. Bede uwazniejsza :)
 
Boże dziewczyny, moi to nawet kupy robią naraz...

Szkoda, że w środku nocy! Ale dobrze, nie narzekam, bo przynajmniej śpią.

Póki co tylko raz usłyszałam głośny śmiech. A tak to jakieś piski, "kheee, gę, uaaaa".

Mam przynajmniej ze 20 butelek... zawsze dwie stoją z wodą w podgrzewaczu. Najbardziej lubią butelki Lansinoh, ale trudno je kupić.
 
U nas trwa procedura zasypiania, czekam z niecierpliwością bo też już bym poszła dalej spać ;)

AliaMaris jaki masz podgrzewacz? I jaka Twoja opinia? :)
 
reklama
Do góry