reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
to tylko ja mam takiego pochmurniaka skromnie dawkującego uśmiechy? :))
od kiedy w ogóle dzieci się świadomie uśmiechają?

Bozienka, super chłopak!
 
PaniAg my na poczatku kupilismy mm, bo mialam strasznie pogryzione brodawki, wiec musielismy sie ratowac... a na opakowaniu jest, ze mleko po przyrzadzeniu moze stac do 2h.
 
Po 2 godz mi to mleko śmierdzi i wolę nie dawać wiec max czymam godzinę . Betula hehe Alex jest strasznym śmieszkiem :-) wczoraj miał troszkę marudny dzień to sam nie wiedział czy ma płakać czy się śmiać ;-)
 
Betula my mamy bebiko kiedyś mąż kupił bebiko comfort to dopiero śmierdzialo jak karma dla psa i powiedziałam ze pierwszy i ostatni raz mu to podalam
 
ile tyg ma Alex, że takie piękne uśmiechy sprzedaje?

mojemu dziecku chyba też to mleko śmierdzi i średnio smakuje, bo jak miało do wyboru moje, albo MM, to zawsze wybierało moje :) ale dobre czasy się skończyly i zostało tylko MM :)
 
Czesc kobietki.
Troche mnie nie bylo ale tez meczymy sie z bolem brzuszka.

Ja tez teraz mysle o zaszczepieniu na rota bo boje sie zeby mloda nie zwlekla ale to dopiero pogadam z lekarzem na szczepieniu 15.04

Mnie tez to mm smierdzi bleee zaraz po zjedzeniu jak mylam butelke to az mnie skrecalo ;)
Az dziwne ze dzieciaczki to jedza ze smakiem :D
 
reklama
Do góry